Főoldal » Focisták » Ciprus focistái

Ciprusi focisták listája

Ciprusi játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4
Kyriakos Genethliou
(Karmiotissa)
Kyriakos Kyriakou
(Othellos Athienou)
Kyriakos Kyriakou
(Othellos Athienou)
Lambros Lambrou
(Anorthosis)
Leandros Lillis
(Ermis Aradippou)
Lefteris Alambritis
(Ermis Aradippou)
Leonartos Sofokleous
(AEL Limassol U19)
Leonidas Kyriakou
(Apollon Limassol)
Leonidas Savvidis
(AEL Limassol U19)
Leontios Kalaitzis
(AEK Larnaka)
Loizos Kakoyiannis
(Karmiotissa)
Loizos Kosma
(Enosis)
Loizos Loizou
(Omonia Nikosia)
Loizos Pounnas
(Ermis Aradippou)
Loukas Andreou
(Olympiakos Nicosia)
Loukas Kalogirou
(Nea Salamina)
Marinos Satsias
(APOEL Nikosia)
Marinos Tzionis
(Omonia Nikosia)
Marios Andreou
(Alki Oroklini)
Marios Andreou
(Apollon Limassol)
Marios Antoniades
(AEK Larnaka)
Marios Antoniou
(Karmiotissa)
Marios Antoniou
(Nea Salamina)
Marios Chari
(Alki Oroklini)
Marios Christoforou
(EN THOI Lakatamia)
Marios Demetriou
(Ermis Aradippou)
Marios Elia
(Kosice)
Marios Elia
(Ethnikos Achna)
Marios Fasouliotis
(Doxa Katokopia)
Marios Kazakeos
(APOEL Nikosia U19)
Marios Kokkinoftas
(APOEL Nikosia)
Marios Kouzaris
(Nea Salamina)
Marios Louka
(Karmiotissa)
Marios Neofytou
(AEL Limassol U19)
Mários Nikolaou
(AEL Limassol)
Marios Nikolaou
(Anorthosis)
Marios Panayi
(Olympiakos Nicosia)
Marios Pastellis
(Karmiotissa)
Marios Pechlivanis
(Olympiakos Nicosia)
Marios Peratikos
(Ethnikos Achna)
Marios Poutziouris
(Ermis Aradippou)
Marios Stylianou
(Karmiotissa)
Marko Melas
(Ethnikos Achna)
Markos Charalambous
(PAEEK Kyrenia)
Markos Kitromilides
(APOEL Nikosia U19)
Markos Michail
(ASIL Lysi)
Martinos Christofi
(Doxa Katokopia)
Martinos Zinonos
(AEL Limassol U19)
Michael Prodromou
(AEK Larnaka)
Michalis Charalambous
(Ethnikos Achna)
Michalis Christodoulou
(PAEEK Kyrenia)
Michalis Fani
(Apollon Limassol)
Michalis Gavriel
(Omonia Nikosia)
Michalis Genethliou
(Apollon Limassol)
Michalis Konstantinou
(AEL Limassol)
Michalis Koukos
(APOEL Nikosia U19)
Michalis Koumouris
(Othellos Athienou)
Michalis Kyriakou
(AEL Limassol)
Michalis Morfis
(Doxa Katokopia)
Michalis Music
(Ethnikos Achna)
Michalis Papakonstantinou
(APOEL Nikosia U19)
Michalis Papastylianou
(Apollon Limassol)
Miltiadis Hadjipanayiotou
(APOEL Nikosia U19)
Minas Antoniou
(AEL Limassol)
Nektarios Alexandrou
(Doxa Katokopia)
Neofytos Michael
(Olympiakos Nicosia)
Neoklis Kouppis
(AEL Limassol U19)
Neophytos Scottis
(PAEEK Kyrenia)
Nestoras Mitidis
(Levadiakos)
Nicholas Alexiou
(Ermis Aradippou)
Nicky Nicolau
(Dover Athletic)
Nicolas Charalambous
(Omonia Nikosia)
Nicolas Demetriou
(APOEL Nikosia U19)

Nicolas Ioannou
(Aris Saloniki)
Nicolas Koutsakos
(APOEL Nikosia)
Nicolas Lambrou
(Nea Salamina)
Nicos Efthymiou
(Othellos Athienou)
Nicos Panayides
(Karmiotissa)
Nikolaos Pochouzouris
(APOEL Nikosia U19)
Nikolas Christaki
(Ermis Aradippou)
Nikolas Manoli
(Alki Oroklini)
Nikolas Matthaiou
(Giorgos Karaiskakis)
Nikolas Menelaou
(Olympiakos Nicosia)
Nikolas Neokleous
(APOEL Nikosia U19)
Nikolas Panayiotou
(Omonia Nikosia)
Nikos Efthimiou
(Anagennisi Deryneia)
Nikos Englezou
(Doxa Katokopia)
Nikos Katzis
(Ethnikos Achna)
Olymbios Antoniades
(Aris Limassol)
Onisiforos Roushias
(Ermis Aradippou)
Panagiotis Antoniou
(AEL Limassol)
Panagiotis Georgiou
(PAEEK Kyrenia)
Panagiotis Loizides
(Alki Oroklini)
Panagiotis Louka
(Tsarsko Selo)
Panayiotis Andreou
(Olympiakos Nicosia)
Panayiotis Aresti
(Karmiotissa)
Panayiotis Frangeskou
(Alki Oroklini)
Panayiotis Kyriakou
(Olympiakos Nicosia)
Panayiotis Nola
(Nea Salamina)
Panayiotis Panayiotou
(Othellos Athienou)
Panayiotis Papapericleous
(Othellos Athienou)
Panayiotis Papettas
(EN THOI Lakatamia)
Panayiotis Sofroniou
(Ethnikos Achna)
Panayiotis Touloupi
(Othellos Athienou)
Panayiotis Zachariou
(Olympiakos Nicosia)
Panos Constantinou
(Doxa Katokopia)
Panteli Pantelis
(Aris Limassol)
Pantelis Kyriakou
(Karmiotissa)
Paraskevas Koui
(Ethnikos Achna)
Paraskevas Moiseos
(Ethnikos Achna)
Paraskevas Orfanidis
(Apollon Limassol)
Paris Panayiotou
(Ayia Napa)
Paris Polikarpou
(APOEL Nikosia)
Paris Psaltis
(Olympiakos Nicosia)
Pavlos Christodoulou
(Olympiakos Nicosia)
Pavlos Korrea
(Anorthosis)
Petros Hatziaros
(Ethnikos Achna)
Petros Ioannou
(Ethnikos Achna)
Petros Kkolos
(Ethnikos Achna)
Petros Psychas
(Apollon Limassol)
Phivos Savva
(Doxa Katokopia)
Pierakis Pieri
(Digenis Morphou)
Pieros Sotiriou
(Ludogorets)
Ploutarchos Aloneftis
(EN THOI Lakatamia)
Polykarpos Anastasi
(Ethnikos Achna)
Rafael Anastasiou
(AEK Larnaka)
Rafael Demetriou
(Ermis Aradippou)
Rafael Mamas
(Napoli U19)
Rafael Yiangoudakis
(Aris Limassol)
Rois Chrysostomou
(Karmiotissa)
Savvas Andrea
(Ermis Aradippou)
Savvas Kyprou
(Karmiotissa)
Savvas Lytra
(Ermis Aradippou)
Savvas Nikolaou
(Omonia Nikosia)
Savvas Poursaitidis
(APOEL Nikosia)
Sean Ioannou
(Anagennisi Deryneia)
Serghios Hadjidemetriou
(Ermis Aradippou)
Sotiris Finiris
(Ethnikos Achna)
Sotiris Foti
(Apollon Limassol)
Sotiris Vasiliou
(AEL Limassol)
Sotiris Zantis
(Paphos FC)
Sozos Papacharalambous
(Digenis Morphou)
Stamatis Pantos
(Karmiotissa)
Stavrinos Konstantinou
(Ermis Aradippou)
Stavros Christoforou
(Omonia Nikosia)
1 2 3 4