Főoldal » Focisták » Bulgária focistái

Bolgár focisták listája

Bolgár játékosok ABC sorrendben

Ivelin Iliev
(Montana)
Ivelin Ivanov
(Botev Galabovo)
Ivelin Popov
(Levszki Szófia)
Ivelin Yanev
(Neftohimik 1986)
Ivelin Yordanov
(Lokomotiv 1929)
Ivo Dimitrov
(Septemvri Szófia)
Ivo Georgiev
(Lokomotiv Plovdiv)
Ivo Harizanov
(Sportist Svoge)
Ivo Ivanov
(Vereya)
Ivo Ivanov
(Spartak Pleven)
Ivo Kazakov
(Botev Plovdiv)
Ivo Malinov
(Neftohimik 1986)
Iyad Hamud
(Lokomotiv Plovdiv)
Jordan Minev
(Vitosha Bistritsa)
Julian Petkov
(Lokomotiv Szófia)
Julian Popev
(Pirin Blagoevgrad)
Kalin Georgiev
(Cherno More Varna)
Kalin Shtarkov
(Rakovski)
Kalojan Karadzhinov
(Lokomotiv Sofia)
Kaloyan Evgeniev
(Minyor Pernik)
Kaloyan Iliev
(Sozopol)
Kaloyan Ivanov
(Spartak Varna)
Kaloyan Mihaylov
(Akademik Szófia)
Kaloyan Mitev
(Etar Veliko Tarnovo)
Kaloyan Pehlivanov
(CSKA Szófia)
Kaloyan Stoyanov
(Septemvri Simitli)
Kaloyan Tsvetkov
(Svetkavitsa)
Kamen Hadzhiev
(Lokomotiv Szófia)
Kamen Kamenov
(Lokomotiv 1929)
Karen Madoyan
(Cherno More Varna)
Kircho Krumov
(Haskovo)
Kiril Andreev
(Vihren Sandanski)
Kiril Despodov
(Ludogorets)
Kiril Dinchev
(CSKA Szófia)
Kiril Grozdanov
(Pirin Blagoevgrad)
Kiril Ivanov
(Botev Vratsa)
Kiril Kotev
(Lokomotiv Plovdiv)
Kiril Lichev
(Oborishte)
Kiril Troharov
(Tsarsko Selo)
Kiril Yanakiev
(Sportist Svoge)
Kitan Vasilev
(Pirin Blagoevgrad)
Konstantin Gaberski
(Pirin Blagoevgrad)
Konstantin Ivanov
(Slavia Szófia)
Konstantin Kostadinov
(Marek Dupnitza)
Konstantin Mirchev
(Botev Vratsa)
Konstantin Mitev
(Dunav Ruse)
Konstantinos Iliev
(Botev Vratsa)
Kosta Yanev
(Neftohimik 1986)
Kostadin Adzhov
(Minyor Pernik)
Kostadin Bashov
(Pirin Gotse Delchev)
Kostadin Gadzhalov
(Botev Vratsa)
Kostadin Georgiev
(Neftohimik 1986)
Kostadin Gotsev
(Marek Dupnitza)
Kostadin Hazurov
(Neftohimik 1986)
Kostadin Iliev
(CSKA 1948 Sofia)
Kostadin Katsimerski
(Pirin Blagoevgrad)
Kostadin Kostadinov
(Septemvri Szófia U19)
Kostadin Markov
(Lokomotiv Plovdiv)
Kostadin Nichev
(Botev Vratsa)
Kostadin Rolev
(Lokomotiv Plovdiv)
Kostadin Velkov
(Slavia Szófia)
Kostadin Yanev
(Pirin Gotse Delchev)
Krasen Trifonov
(Lokomotiv Gorna Orjahovica)
Krasi Milev
(Botev Vratsa)
Krasian Kolev
(Septemvri Szófia)
Krasimir Dulendarov
(Tsarsko Selo)
Krasimir Iliev
(Botev Galabovo)
Krasimir Kolev
(Cherno More Varna)
Krasimir Kostov
(Botev Vratsa)
Krasimir Miloshev
(Lokomotiv Szófia)
Krasimir Stanoev
(Pirin Blagoevgrad)
Krasimir Todorov
(Botev Vratsa)
Kris Valchinov
(Septemvri Szófia U19)
Kris Yonev
(Neftohimik 1986)
Kristian Dobrev
(Lokomotiv Sofia)
Kristian Dobrev
(Slavia Szófia)
Kristian Georgiev
(Spartak Varna)
Kristian Grigorov
(Ludogorets)
Kristian Stoyanov
(Slavia Szófia U19)
Kristian Tomov
(Lokomotiv Plovdiv)
Kristian Uzunov
(Vitosha Bistritsa)

Kristian Varbanov
(CSKA 1948 Sofia)
Kristiyan Atanasov
(Slavia Szófia U19)
Kristiyan Dimitrov
(Ludogorets)
Kristiyan Evgeniev
(Minyor Pernik)
Kristiyan Georgiev
(Botev Vratsa)
Kristiyan Katsarev
(Vitosha Bistritsa)
Kristiyan Kitov
(Ludogorets)
Kristiyan Kochilov
(Sportist Svoge)
Kristiyan Kostadinov
(Tsarsko Selo)
Kristiyan Kumbarov
(Lokomotiv Plovdiv)
Kristiyan Malinov
(Oud-Heverlee)
Kristiyan Marinov
(Dunav Ruse)
Kristiyan Nikolov
(CSKA 1948 Sofia)
Kristiyan Parashkevov
(Neftohimik 1986)
Kristiyan Peshkov
(Cherno More Varna)
Kristiyan Peshov
(Septemvri Szófia)
Kristiyan Petkov
(Marek Dupnitza)
Kristiyan Radev
(Spartak Varna)
Kristiyan Slishkov
(FK Minyor Pernik)
Kristiyan Stoyanov
(Slavia Szófia)
Kristiyan Tafradzhiyski
(Vidima Rakovski)
Kristiyan Todorov
(Tsarsko Selo)
Kristiyan Velinov
(CSKA Szófia)
Kristiyan Yovov
(Levszki Szófia)
Kristiyan Zanev
(Marek Dupnitza)
Krum Bibishkov
(Marek Dupnitza)
Krum Stoyanov
(CSKA 1948 Sofia)
Kun Mihylov
(Real Unión)
Kun Temenuzhkov
(Real Unión)
Lachezar Baltanov
(Botev Plovdiv)
Lachezar Kotev
(Arda Kardzhali)
Lachezar Kovachev
(Ludogorets U19)
Lachezar Manchev
(Akademik Szófia)
Lachezar Mladenov
(Sportist Svoge)
Lachezar Yordanov
(Cherno More Varna)
Lachezar Yordanov
(Arda Kardzhali)
Lazar Erinin
(Pirin Blagoevgrad)
Lazar Marin
(CSKA 1948 Sofia)
Leon Iliev
(Pirin Gotse Delchev)
Ljubomir Bozhinov
(Neftohimik 1986)
Lubomir Bogdanov
(Minyor Pernik)
Lucio Wagner
(Levszki Szófia)
Luka Ivanov
(Lokomotiv Szófia)
Lyuben Nikolov
(Dunav Ruse)
Lyubomir Genchev
(Lokomotiv Gorna Orjahovica)
Lyubomir Gutsev
(Pirin Gotse Delchev)
Lyubomir Hristov
(FK Minyor Pernik)
Lyubomir Karanikolov
(Ludogorets U19)
Lyubomir Todorov
(Minyor Pernik)
Lyubomir Tsolev
(Pirin Blagoevgrad)
Lyubomir Vasilev
(Botev Vratsa)
Lyuboslav Petrov
(Botev Vratsa)
Lyudmil Yotov
(Botev Vratsa)
Maksim Stoykov
(Vidima Rakovski)
Malin Orachev
(Pirin Blagoevgrad)
Manol Chapov
(Pirin Blagoevgrad)
Marcho Davchev
(Lokomotiv Sofia)
Marian Ognyanov
(Cherno More Varna)
Marian Stanchev
(Svetkavitsa)
Marin Orlinov
(Montana)
Marin Petkov
(Levszki Szófia)
Marin Petrov
(Lokomotiv Plovdiv)
Mario Atanasov
(Pirin Razlog)
Mario Blagoev
(Montana)
Mario Bliznakov
(Marek Dupnitza)
Mario Dilchovski
(CSKA 1948 Sofia)
Mario Dimitrov
(Minyor Pernik)
Mario Kirev
(Pirin Blagoevgrad)
Mario Petkov
(Lokomotiv Szófia)
Mario Topuzov
(CSKA 1948 Sofia)
Mariyan Ivanov
(Etar Veliko Tarnovo)
Mariyan Lovkov
(Pirin Gotse Delchev)
Mariyan Tonev
(Maritsa)
Mariyan Vangelov
(Pirin Blagoevgrad)
Mark-Emilio Papazov
(CSKA Szófia)
Markhin Khaidarov
(CSKA 1948 Sofia)
Marsel Yordanov
(Slavia Szófia U19)
Martin Achkov
(Septemvri Szófia)
Martin Aleksandrov
(Botev Vratsa)
Martin Atanasov
(Botev Vratsa)
Martin Dechev
(Slavia Szófia)
Martin Detelinov Petkov
(Septemvri Szófia)
Martin Dichev
(Cherno More Varna)