Főoldal » Meccsek » 2018. március 10. » Athletic Bilbao II - Izarra

Athletic Bilbao II - Izarra 6:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. december 1-jén is volt Athletic Bilbao II - Izarra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2018. március 10. 16:00
Helyszín: Estadio Santa María de Lezama (Lezama)

• Az Athletic Bilbao II már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2018. február 3-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Gernika verte őket).

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Inkább Izarra győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Athletic Bilbao II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 8 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Athletic Bilbao II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander, a Mirandés vagy a Real Sociedad II. Az Izarra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leioa, az Osasuna II vagy a Pena Sport. Az Athletic Bilbao II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Athletic Bilbao II 1305., Izarra 1560. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.