Főoldal » Meccsek » 2019. november 10. » Izarra - Arenas de Getxo

Izarra - Arenas de Getxo 3:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2019. november 10. 16:00
Helyszín: Estadio Merkatondoa (Estella)

Juan Cabrera ('8, 1-0), Jon Urkiza ('57, 1-1), Laborda ('72, 2-1), Cisneros ('90, 3-1)

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább Arenas de Getxo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Izarra csapatának kedvez (5:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Izarra stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Izarra csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben az Izarra kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenas de Getxo egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Izarra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Izarra 3 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenas de Getxo pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Izarra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II. Az Arenas de Getxo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Unionistas de Salamanca. Az Izarra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Haro Deportivo vagy a Leonesa. Az Arenas de Getxo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Salamanca CF UDS, az Osasuna II. Az Izarra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Izarra 1540., Arenas de Getxo 1436. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Izarra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.