Főoldal » Meccsek » 2019. december 8. » Villarrobledo - UCAM Murcia

Villarrobledo - UCAM Murcia 2:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2019. december 8. 19:00
Helyszín: Estadio Nuestra Señora de la Caridad (Villarrobledo)

Juanma Montero ('43, 1-0), Diego Toribio ('59, 2-0), Isaac Aketxe ('74, 2-1)

47%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Villarrobledo győzelem:
14 tipp (35%)
7 tipp (17%)
UCAM Murcia győzelem:
18 tipp (46%)

Villarrobledo utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereség

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább UCAM Murcia győzelem
Az elmúlt fél évben a Villarrobledo kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Villarrobledo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Villarrobledo 3 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Villarrobledo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Villarrobledo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a Sevilla Atlético. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Algeciras vagy a Lorca Deportiva. A Villarrobledo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Villarrobledo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando vagy a Linense. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Orihuela, a Yeclano. A Villarrobledo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Villarrobledo 4693., UCAM Murcia 982. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Villarrobledo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.