Főoldal » Meccsek » 2022. március 30. » Real Madrid II - UCAM Murcia

Real Madrid II - UCAM Murcia 3:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2022. március 30. 20:30
Helyszín: Estadio Alfredo Di Stéfano (Madrid)

Carlos Dotor ('63, 1-0), Carlos Dotor ('67, 2-0), Óscar Subiela ('75, 3-0)

Real Madrid II győzelem:
39 tipp (79%)
3 tipp (6%)
UCAM Murcia győzelem:
7 tipp (14%)

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlen

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább UCAM Murcia győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben a Real Madrid II háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Madrid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Madrid II 6 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Real Madrid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Madrid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal II. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético. A Real Madrid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Castellón vagy az Albacete. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Castellón, a San Fernando. A Real Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Madrid II 798., UCAM Murcia 961. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.