Főoldal » Meccsek » 2021. december 17. » Villarreal II - UCAM Murcia

Villarreal II - UCAM Murcia 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. március 13-án is volt UCAM Murcia - Villarreal II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2021. december 17. 21:00
Helyszín: Ciudad Deportiva del Villarreal (Villarreal)

Sergio Lozano ('21, 11-esből, 1-0), Charlie I'Anson ('63, 1-1), Diego Collado ('83, 2-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Villarreal II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább UCAM Murcia győzelem
Az elmúlt fél évben a Villarreal II ötször nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Villarreal II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Villarreal II 6 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Villarreal II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Villarreal II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Linares Deportivo. A Villarreal II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Villarreal II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Alcoyano. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Betis II. A Villarreal II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Villarreal II 601., UCAM Murcia 973. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Villarreal II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Villarreal II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.