Főoldal » Meccsek » 2022. április 16. » UCAM Murcia - Gimnastic

UCAM Murcia - Gimnastic 1:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2022. április 16. 17:00
Helyszín: Estadio de La Condomina (Murcia)

Joan Oriol ('75, 11-esből, 0-1), Marc Trilles ('79, öngól, 1-1)

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Gimnastic utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Gimnastic győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Gimnastic kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Gimnastic az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 5 győzelmet, 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gimnastic pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia, a Cornella. A Gimnastic pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II vagy a Betis II. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a San Fernando vagy az Alcoyano. A Gimnastic gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Algeciras, a Linares Deportivo vagy a San Fernando. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCAM Murcia 957., Gimnastic 752. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gimnastic jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.