Főoldal » Meccsek » 2022. április 15. » Sabadell - Sevilla Atlético

Sabadell - Sevilla Atlético 1:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2022. április 15. 21:00
Helyszín: Estadi de la Nova Creu Alta (Sabadell)

Sabadell utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Sevilla Atlético utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Sevilla Atlético győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Sabadell négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sevilla Atlético kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Sabadell sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sabadell 5 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sevilla Atlético pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Sabadell jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Albacete, az Atlético Baleares vagy az Alcoyano. A Sevilla Atlético pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Albacete, a Cornella vagy az Atlético Baleares. A Sevilla Atlético erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FC Andorra, a Castellón vagy a San Fernando. A Sevilla Atlético gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Andorra, a Linares Deportivo vagy az Alcoyano. A Sabadell csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sabadell 587., Sevilla Atlético 1152. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sabadell jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sabadell csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.