Főoldal » Meccsek » 2022. április 16.

Meccsek - 2022. április 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. április 16.)


4 mérkőzés
ápr. 16. 14:00
Elche - Mallorca
3:0 (1:0)
ápr. 16. 16:15
Alavés - Rayo Vallecano
1:0 (0:0)
ápr. 16. 18:30
Valencia - Osasuna
1:2 (0:0)
ápr. 16. 21:00
Getafe - Villarreal
1:2 (0:2)
4 mérkőzés
ápr. 16. 13:30
Tottenham - Brighton & Hove Albion
0:1 (0:0)
ápr. 16. 16:00
Manchester United - Norwich
3:2 (2:1)
ápr. 16. 16:00
Southampton - Arsenal
1:0 (1:0)
ápr. 16. 16:00
Watford - Brentford
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 16. 16:30
Manchester City - Liverpool
2:3 (0:3)

3 mérkőzés
ápr. 16. 15:00
Újpest - ZTE
4:0 (3:0)
ápr. 16. 17:00
Paks - MTK
4:0 (3:0)
ápr. 16. 19:30
Budapest Honvéd - Ferencváros
1:2 (1:1)
6 mérkőzés
ápr. 16. 12:30
Cagliari - Sassuolo
1:0 (1:0)
ápr. 16. 14:30
Sampdoria - Salernitana
1:2 (1:2)
ápr. 16. 14:30
Udinese - Empoli
4:1 (1:0)
ápr. 16. 16:30
Fiorentina - Venezia
1:0 (1:0)
ápr. 16. 18:30
Juventus - Bologna
1:1 (0:0)
ápr. 16. 20:45
Lazio - Torino
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 16. 15:30
Borussia Dortmund - Wolfsburg
6:1 (5:0)
ápr. 16. 15:30
Augsburg - Hertha BSC
0:1 (0:0)
ápr. 16. 15:30
Mainz - VfB Stuttgart
0:0
ápr. 16. 15:30
Freiburg - Bochum
3:0 (2:0)
ápr. 16. 18:30
Mönchengladbach - 1. FC Köln
1:3 (0:3)
1 mérkőzés
ápr. 16. 17:00
Budafok - Győri ETO
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 16. 17:00
St. Etienne - Brest
2:1 (2:1)
ápr. 16. 21:00
Lille - Lens
1:2 (1:2)
ápr. 16. 13:30
Sandhausen - St. Pauli
1:1 (0:1)
ápr. 16. 20:30
Hamburger SV - Karlsruhe
3:0 (2:0)

1 mérkőzés
ápr. 16. 18:45
Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam
3:0 (2:0)
ápr. 16. 16:00
Leganés - Málaga
0:3 (0:0)
ápr. 16. 18:15
Valladolid - Almería
2:2 (1:1)
ápr. 16. 20:30
Sporting Gijón - Real Oviedo
0:1 (0:0)
ápr. 16. 21:00
FC Cartagena - Alcorcón
3:1 (1:1)
ápr. 16. 16:30
Moreirense - Tondela
2:0 (2:0)
ápr. 16. 19:00
Belenenses - Vizela
1:0 (1:0)
ápr. 16. 19:00
Marítimo - Boavista Porto
4:0 (2:0)
ápr. 16. 21:30
FC Porto - Portimonense
7:0 (4:0)
ápr. 16. 15:00
Toulouse - Quevilly
2:0 (0:0)
ápr. 16. 15:00
Pau - Auxerre
1:4 (1:2)
ápr. 16. 19:00
Rodez - Paris FC
0:1 (0:1)
ápr. 16. 19:00
Nimes - Sochaux
1:3 (1:1)
ápr. 16. 19:00
Nancy - Chamois Niortais
0:2 (0:0)
ápr. 16. 19:00
Dijon - Ajaccio
0:3 (0:1)
ápr. 16. 19:00
Valenciennes - Le Havre
0:1 (0:1)
ápr. 16. 19:00
SC Bastia - Guingamp
1:2 (0:0)
ápr. 16. 19:00
Caen - Amiens SC
1:1 (0:0)
ápr. 16. 19:00
Dunkerque - Grenoble
0:3 (0:2)
3 mérkőzés
ápr. 16. 13:00
Ufa - CSKA Moszkva
1:1 (0:0)
ápr. 16. 15:30
Zenit Szentpétervár - FK Ural
3:1 (2:0)
ápr. 16. 18:00
Szpartak Moszkva - Rubin Kazan
1:1 (0:1)

3 mérkőzés
ápr. 16. 14:00
Sepsi - UTA Arad
1:0 (0:0)
ápr. 16. 16:30
Voluntari - Argesul Pitesti
0:1 (0:0)
ápr. 16. 19:30
Farul Constanta - CS U Craiova
0:3 (0:3)
4 mérkőzés
ápr. 16. 12:30
Hatayspor - Sivasspor
1:1 (0:1)
ápr. 16. 15:00
Alanyaspor - Antalyaspor
1:3 (0:2)
ápr. 16. 15:00
Altay Izmir - Istanbul Basaksehir
1:1 (0:1)
ápr. 16. 19:30
Fenerbahce - Göztepe Izmir
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 16. 21:30
Goiás - Palmeiras
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 16. 13:15
Heart of Midlothian - Hibernian
2:1 (2:1)
3 mérkőzés
ápr. 16. 17:00
Altach - LASK Linz
0:0
ápr. 16. 17:00
Ried - Swarovski Tirol
2:3 (1:1)
ápr. 16. 17:00
Hartberg - Admira
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
ápr. 16. 13:30
Rotherham - Ipswich
1:0 (0:0)
ápr. 16. 18:15
Wigan - Cambridge United
1:2 (0:2)
6 mérkőzés
ápr. 16. 14:00
1860 München - Osnabrück
2:3 (1:2)
ápr. 16. 14:00
Braunschweig - Würzburger Kickers
1:0 (0:0)
ápr. 16. 14:00
Hallescher - Havelse
1:1 (1:1)
ápr. 16. 14:00
Zwickau - Wehen Wiesbaden
2:1 (1:1)
ápr. 16. 14:00
Meppen - Borussia Dortmund II
1:1 (1:0)
ápr. 16. 14:00
Viktoria Berlin - Duisburg
0:1 (0:0)

ápr. 16. 17:00
UCAM Murcia - Gimnastic
1:1 (0:0)
ápr. 16. 19:00
Villarreal II - Linares Deportivo
5:0 (2:0)
2 mérkőzés
ápr. 16. 17:30
FC Zürich - BSC Young Boys
2:1 (1:0)
ápr. 16. 20:30
Servette - Grasshoppers
0:1 (0:1)
ápr. 16. 11:00
Yenisey - Neftekhimik
2:0 (1:0)
ápr. 16. 13:00
Tekstilshchik - Fakel
0:5 (0:3)
ápr. 16. 13:00
Torpedo Moszkva - Rotor Volgograd
1:0 (1:0)
ápr. 16. 13:00
Veles - Volgar Astrakhan
0:2 (0:2)
ápr. 16. 14:00
Krasnodar II - Kamaz
4:1 (1:1)
ápr. 16. 15:00
Alania Vladikavkaz - Tomsk
3:0 (0:0)
ápr. 16. 18:00
Kuban Krasnodar - Akron
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 16. 15:00
Apollon Smyrnis - Volos NFC
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 16. 00:00
Aldosivi - Rosario Central
1:0 (1:0)
ápr. 16. 00:00
Central Córdoba SdE - Arsenal FC
3:3 (1:2)
ápr. 16. 02:30
Newell's Old Boys - Patronato
1:0 (0:0)
ápr. 16. 19:00
San Lorenzo - Platense
2:2 (2:0)
ápr. 16. 21:30
Colón - CA Independiente
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 16. 21:00
Montréal - Vancouver Whitecaps
2:1 (1:0)
ápr. 16. 21:30
San Jose Earthquakes - Nashville
2:2 (0:1)

5 mérkőzés
ápr. 16. 12:30
Stal Mielec - Warta Poznan
0:1 (0:1)
ápr. 16. 12:30
Górnik Leczna - Radomiak Radom
1:0 (0:0)
ápr. 16. 15:00
Nieciecza - Rakow Czestochowa
0:3 (0:1)
ápr. 16. 17:30
Jagiellonia - Pogon Szczecin
1:2 (1:1)
ápr. 16. 20:00
Wisla Plock - Lech Poznan
0:1 (0:1)
ápr. 16. 16:30
Volendam - Ajax II
3:1 (1:1)
ápr. 16. 21:00
Almere City - NAC Breda
1:2 (0:0)
ápr. 16. 17:30
Messina - Turris
1:2 (0:1)
ápr. 16. 17:30
Paganese - Picerno
2:3 (0:2)
ápr. 16. 17:30
Taranto - Bari
0:0
ápr. 16. 17:30
Potenza - Juve Stabia
1:1 (1:0)
ápr. 16. 17:30
Virtus Francavilla - Foggia
2:2 (1:1)
ápr. 16. 17:30
Avellino - Vibonese
3:1 (1:0)
ápr. 16. 17:30
Catanzaro - Campobasso
3:0 (1:0)
ápr. 16. 17:30
Latina - Monopoli
0:0
ápr. 16. 17:00
Calahorra - Real Valladolid II
2:1 (1:0)
ápr. 16. 17:00
Talavera - Celta Vigo II
1:2 (0:0)
ápr. 16. 19:00
Racing Santander - UD Logronés
1:0 (1:0)
ápr. 16. 19:00
Real Unión - Athletic Bilbao II
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 16. 18:00
Pohronie - Trencín
1:1 (1:0)
ápr. 16. 18:00
Dunaszerdahely - Zilina
2:0 (2:0)
ápr. 16. 18:00
FK Senica - Liptovsky Mikulás
0:3 (0:1)

3 mérkőzés
ápr. 16. 15:00
Sibenik - Slaven Belupo
2:1 (2:0)
ápr. 16. 17:05
Osijek - Hrvatski Dragovoljac
2:1 (2:1)
ápr. 16. 19:10
Lokomotiv Zágráb - Rijeka
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 16. 15:00
Djurgarden - Norrköping
2:1 (0:1)
ápr. 16. 15:00
Varberg - Sundsvall
2:0 (2:0)
ápr. 16. 00:00
Gremio Porto Alegre - Chapecoense
0:1 (0:0)
ápr. 16. 02:30
Náutico - Bahia
0:1 (0:1)
ápr. 16. 16:00
Operário PR - Ponte Preta
2:0 (1:0)
ápr. 16. 21:00
Ituano - CSA
0:0
ápr. 16. 21:30
Sampaio Correa - Tombense
1:1 (1:1)
ápr. 16. 23:30
Guarani - Sport Recife
0:0
3 mérkőzés
ápr. 16. 14:00
Cukaricki - Backa Topola
2:3 (0:1)
ápr. 16. 18:00
Crvena Zvezda - Partizan
0:0
ápr. 16. 18:00
Kriens - Neuchatel Xamax FC
0:5 (0:2)
ápr. 16. 18:00
Wil - Stade Lausanne-Ouchy
3:0 (2:0)
ápr. 16. 18:00
Winterthur - FC Vaduz
4:2 (1:1)
ápr. 16. 14:30
Legnano - AlbinoLeffe
1:3 (0:2)
ápr. 16. 14:30
Giana Erminio - Triestina
1:1 (0:0)
ápr. 16. 14:30
Südtirol - Padova
0:0
ápr. 16. 14:30
Piacenza - Feralpisalo
0:2 (0:1)
ápr. 16. 14:30
Trento - Juventus II
1:1 (0:1)
ápr. 16. 14:30
Renate - Pergolettese
1:2 (1:1)
ápr. 16. 14:30
Aurora Pro Patria - Mantova
2:1 (1:0)
ápr. 16. 14:30
Virtus Verona - Pro Sesto
0:1 (0:0)
ápr. 16. 14:30
Lecco - Seregno
1:1 (1:0)
ápr. 16. 14:30
Pro Vercelli - Fiorenzuola
2:1 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
ápr. 16. 12:00
Académica - Penafiel
0:0
ápr. 16. 12:00
Farense - Mafra
1:0 (1:0)
ápr. 16. 15:00
Leixőes - FC Porto II
0:0
ápr. 16. 16:30
Academico Viseu - Trofense
2:1 (2:0)
ápr. 16. 18:00
Estrela - Nacional
0:0
ápr. 16. 20:00
Feirense - Vilafranquense
1:1 (0:1)
ápr. 16. 13:00
Kitchee - Chiangrai United
1:0 (1:0)
ápr. 16. 16:00
Jeonbuk - Sydney FC
0:0
ápr. 16. 12:40
Chrobry Glogów - Korona Kielce
1:1 (0:1)
ápr. 16. 15:00
Skra Czestochowa - Gornik Polkowice
2:2 (1:0)
ápr. 16. 20:30
Widzew Lódz - Puszcza Niepolomice
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 16. 13:45
Egnatia Rrogozhine - KF Tiranë
0:3 (0:1)
ápr. 16. 13:45
Kastrioti - Kukësi
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 16. 16:00
Olympiakos Nicosia - Doxa Katokopia
1:0 (1:0)
ápr. 16. 18:00
Apollon Limassol - Paphos FC
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 16. 06:00
Consadole Sapporo - FC Tokyo
0:0
1 mérkőzés
ápr. 16. 18:30
Botev Plovdiv - Cherno More Varna
1:0 (1:0)
ápr. 16. 12:00
Isloch - Neman Grodno
1:1 (0:0)
ápr. 16. 14:00
Torpedo Zhodino - Arsenal FC
1:0 (1:0)
ápr. 16. 16:00
Shakhter Soligorsk - BATE Borisov
0:1 (0:1)
ápr. 16. 18:00
Dinamo Minsk - Belshina
0:0

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
ápr. 16. 20:30
Temperley - Chaco For Ever
0:0
ápr. 16. 20:30
Deportivo Madryn - Atlanta
4:1 (2:0)
ápr. 16. 20:30
Flandria - San Telmo
3:3 (1:2)
3 mérkőzés
ápr. 16. 02:00
Club Necaxa - Atlético San Luis
4:2 (3:1)
ápr. 16. 04:00
Juárez - Pachuca
1:2 (1:1)
ápr. 16. 04:06
Club Tijuana - CF América
1:3 (1:2)
ápr. 16. 20:00
Lommel - Deinze
2:1 (2:0)
ápr. 16. 20:00
Westerlo - RWDM
2:2 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 16. 15:00
Domzale - Koper
0:1 (0:0)
ápr. 16. 17:30
Celje - Bravo
2:0 (2:0)
ápr. 16. 20:15
Olimpija Ljubljana - Tabor Sezana
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 16. 13:00
Leotar Trebinje - Siroki Brijeg
1:0 (0:0)
ápr. 16. 16:00
Posusje - Sloboda Tuzla
0:0
ápr. 16. 19:00
Zrinjski - FK Sarajevo
4:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 16. 21:00
Audax Italiano - Coquimbo
1:1 (0:1)
ápr. 16. 16:00
Arbroath - Queen Of The South
5:1 (2:1)
ápr. 16. 16:00
Dunfermline - Ayr
2:1 (0:1)
ápr. 16. 16:00
Greenock Morton - Hamilton
0:1 (0:1)
ápr. 16. 16:00
Partick Thistle - Raith
0:1 (0:0)

Fejfájás ellen
ápr. 16. 15:00
Kocaelispor - Bandirmaspor
2:1 (0:1)
ápr. 16. 15:00
Altinordu - Manisa BBSK
1:0 (1:0)
ápr. 16. 19:30
Boluspor - Erzurum BB
0:2 (0:1)
ápr. 16. 18:00
Petro de Luanda - Mamelodi Sundowns
2:1 (2:1)
ápr. 16. 22:00
Al Ahly - Raja Casablanca
2:1 (2:1)
ápr. 16. 23:00
Belouizdad - Wydad Casablanca
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 16. 16:15
Zira - Sabail
2:1 (2:0)
ápr. 16. 18:30
Neftchi - Sabah FK
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 16. 13:30
Parnu - Flora Tallinn
0:2 (0:1)
ápr. 16. 16:00
TJK Legion - Kalev Tallinn
1:1 (1:1)
ápr. 16. 18:30
Trans Narva - Paide
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 16. 19:00
Maccabi Haifa - Bnei Sakhnin
1:0 (0:0)
ápr. 16. 13:45
Olympiakos Piraeus II - Almopos
2:1 (1:0)
ápr. 16. 13:45
Trikala - PAOK II
0:6 (0:3)
ápr. 16. 13:45
Episkopi - AEK Athen II
1:3 (0:0)
ápr. 16. 13:45
Levadiakos - Panathinaikos II
3:0 (3:0)
ápr. 16. 16:00
Egaleo AO Athens - Ergotelis
2:0 (1:0)
ápr. 16. 12:15
Volendam II - Scheveningen
0:2 (0:0)
ápr. 16. 14:30
GVVV - Katwijk
1:3 (0:0)
ápr. 16. 14:30
Noordwijk - Hardenberg
0:2 (0:1)
ápr. 16. 14:30
Amsterdamsche - Koninklijke
3:3 (0:1)
ápr. 16. 15:00
Ijsselmeervogels - Maassluis
0:2 (0:1)
ápr. 16. 15:00
Quick Boys - Spakenburg
1:0 (1:0)
ápr. 16. 15:00
De Treffers - Rijnsburgse
2:1 (1:0)
ápr. 16. 15:30
TEC - Ido-Ambacht
3:0 (1:0)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
4 mérkőzés
ápr. 16. 17:00
Prostejov - Dukla Praha
2:1 (2:1)
ápr. 16. 17:00
Usti nad Labem - Vyskov
1:1 (0:0)
ápr. 16. 17:00
Pribram - Vlasim
2:1 (1:1)
ápr. 16. 17:00
Lisen - Opava
1:1 (1:0)
ápr. 16. 09:05
Western United - Perth Glory
6:0 (4:0)
ápr. 16. 11:45
Newcastle Jets - Melbourne Victory
1:2 (0:1)
ápr. 16. 02:00
Universitario - Real Santa Cruz
2:3 (0:1)
ápr. 16. 23:15
Club Bolívar - Blooming
6:0 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 16. 13:00
Lyngby - Horsens
1:2 (0:0)
ápr. 16. 00:00
Tapatío - Monterrey II
1:2 (0:2)
ápr. 16. 17:00
Rogaska - Krsko
1:1 (0:0)
ápr. 16. 17:00
Fuzinar - Roltek Dob
2:3 (0:0)
ápr. 16. 17:00
Bilje - Primorje
0:3 (0:0)
ápr. 16. 18:00
NK Krka - Beltinci
3:2 (0:0)
ápr. 16. 02:30
Santa Fe - Alianza Petrolera
0:1 (0:1)
ápr. 16. 21:00
Once Caldas - Cortuluá
1:0 (1:0)
ápr. 16. 23:05
Deportes Tolima - Deportivo Pasto
0:1 (0:0)
ápr. 16. 06:00
Grulla Morioka - Oita Trinita
1:2 (0:1)
ápr. 16. 07:00
Omiya Ardija - JEF United
2:1 (1:0)
ápr. 16. 07:00
Zweigen Kanazawa - Ventforet Kofu
2:3 (1:3)
ápr. 16. 10:00
Ryukyu - Thespa Kusatsu
0:1 (0:1)

2 mérkőzés
ápr. 16. 13:00
Van - Urartu
0:3 (0:0)
ápr. 16. 16:00
BKMA - Noravank
0:1 (0:1)
ápr. 16. 00:00
FAR Rabat - Ittihad Tanger
4:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 16. 20:00
Atlético Grau - ADT
4:1 (3:0)
ápr. 16. 20:15
Carlos Manucci - Cienciano
0:2 (0:1)
ápr. 16. 16:00
Progres Niedercorn - Rodange
1:2 (0:0)
ápr. 16. 18:00
RFCU Luxemburg - Etzella Ettelbruck
1:2 (0:0)
ápr. 16. 18:00
F91 Dudelange - Fola Esch
2:3 (0:0)
ápr. 16. 18:00
Wiltz - UNA Strassen
1:1 (0:0)
ápr. 16. 18:00
Hamm Benfica - Swift Hesperange
0:4 (0:0)
ápr. 16. 18:00
Hostert - Differdange
0:0
ápr. 16. 18:00
Jeunesse Esch - Victoria Rosport
2:0 (0:0)
ápr. 16. 18:00
UT Pétange - Mondorf-les-Bains
1:1 (0:0)
ápr. 16. 15:00
Rude Zágráb - Croatia Zmijavci
2:0 (0:0)
ápr. 16. 16:30
Dubrava - Kustosija
1:2 (0:0)
ápr. 16. 16:30
Jarun - Solin
0:0
ápr. 16. 18:00
Varazdin - Opatija
4:0 (0:0)
ápr. 16. 15:00
AmaZulu - Maritzburg United
1:0 (1:0)
ápr. 16. 15:00
Sekhukhune United - TS Galaxy
0:1 (0:1)
ápr. 16. 17:00
Cape Town City - Royal AM
1:1 (0:1)
ápr. 16. 19:30
Kaizer Chiefs - SuperSport United
0:1 (0:0)

5 mérkőzés
ápr. 16. 11:00
Akzhayik - FK Astana
1:0 (1:0)
ápr. 16. 13:00
Kaspiy Aktau - Atyrau
2:1 (1:0)
ápr. 16. 14:00
Kyzyl-Zhar - Aktobe
1:1 (1:0)
ápr. 16. 15:00
Turan Turkistan - Ordabasy
0:0
ápr. 16. 16:00
Tobol - Kairat Almaty
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 16. 01:00
New York RB II - Rio Grande Valley
0:1 (0:0)
ápr. 16. 01:00
Detroit City - Birmingham Legion
1:0 (0:0)
ápr. 16. 23:00
Guanacasteca - Alajuelense
0:3 (0:3)
ápr. 16. 23:00
Jicaral - Grecia
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 16. 16:00
Pelister - Shkupi
0:1 (0:0)
ápr. 16. 16:00
Borec - Struga
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 16. 01:00
Dinamo-Auto - Floresti
3:0 (0:0)
ápr. 16. 17:00
Zimbru - Sheriff Tiraspol
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 16. 12:00
Hegelmann Litauen - Riteriai
1:1 (0:1)
ápr. 16. 14:00
FA Siauliai - Panevezys
0:3 (0:2)
ápr. 16. 16:00
Lietava Jonava - Dziugas Telsiai
0:1 (0:0)
ápr. 16. 15:30
Rudar Pljevlja - Decic
1:0 (0:0)
ápr. 16. 15:30
Jezero - Sutjeska Niksic
0:2 (0:1)
ápr. 16. 18:00
FK Podgorica - Mornar Bar
1:3 (0:1)
ápr. 16. 18:00
Zeta - OFK Petrovac
3:0 (0:0)

ápr. 16. 16:00
Ballymena - Portadown
2:1 (0:1)
ápr. 16. 16:00
Dungannon Swifts - Glenavon
3:2 (2:2)
ápr. 16. 16:00
Warrenpoint - Carrick Rangers
1:2 (1:1)
ápr. 16. 16:00
Cliftonville - Larne
0:0
ápr. 16. 16:00
Coleraine - Crusaders
1:4 (0:3)
2 mérkőzés
ápr. 16. 14:00
Marsaxlokk - Valletta
0:3 (0:2)
ápr. 16. 17:30
Hamrun Spartans - Hibernians
1:2 (0:0)
ápr. 16. 14:00
Malisheva - Ulpiana
1:0 (0:0)
ápr. 16. 14:00
Gjilani - Feronikeli
5:1 (0:0)
ápr. 16. 14:00
Drenica Skënderaj - Dukagjini
0:1 (0:0)
ápr. 16. 23:15
Portuguesa FC - Estudiantes Mérida
2:1 (0:0)
ápr. 16. 16:45
WA Tlemcen - Arbaa
2:1 (0:0)
ápr. 16. 23:30
Paradou AC - Olympique Médéa
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 16. 21:00
Arbil - Al Zawra'a
1:0 (0:0)
ápr. 16. 09:00
Gimpo Citizen - Ansan Greeners
1:1 (1:1)
ápr. 16. 11:30
Gyeongnam - Bucheon 1995
2:3 (1:1)
ápr. 16. 12:00
KV Oostende - Club Brugge
1:3 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
300
38 (13%)
103 (34%)
396
300
33 (11%)
114 (38%)
393
297
35 (12%)
108 (36%)
391
305
39 (13%)
97 (32%)
389
299
36 (12%)
104 (35%)
388
307
32 (10%)
105 (34%)
370
300
38 (13%)
86 (29%)
362
300
30 (10%)
105 (35%)
360
299
31 (10%)
97 (32%)
349
300
31 (10%)
95 (32%)
345

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont