Főoldal » Meccsek » 2019. január 27. » Talavera - Atlético Malagueno

Talavera - Atlético Malagueno 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2019. január 27. 17:00
Helyszín: Estadio El Prado (Talavera de la Reina)

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Atlético Malagueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Atlético Malagueno győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Talavera csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Talavera egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Malagueno kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Talavera 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Malagueno pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Talavera jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Talavera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jumilla, a Badajoz. Az Atlético Malagueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético vagy a San Fernando. Az Atlético Malagueno erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Talavera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UD Ibiza, a Melilla vagy a Huelva. Az Atlético Malagueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Don Benito, az Almería II vagy a Villanovense. A Talavera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Talavera 1818., Atlético Malagueno 3915. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Talavera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Talavera csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.