Főoldal » Meccsek » 2019. január 20. » Atlético Malagueno - Marbella

Atlético Malagueno - Marbella 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2019. január 20. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva de la Federación Malagueña de Fútbol (Málaga)

43%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Atlético Malagueno utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Marbella győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Marbella csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Atlético Malagueno egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marbella egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Malagueno sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Malagueno 1 győzelmet, 3 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marbella pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Atlético Malagueno jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Malagueno olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atletico Sanluqueno. A Marbella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Don Benito. Az Atlético Malagueno erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Malagueno olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Talavera, a San Fernando vagy a Granada II. A Marbella gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza, az Almería II vagy az Atletico Sanluqueno. Az Atlético Malagueno csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Malagueno 3907., Marbella 1181. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Marbella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Malagueno csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.