Főoldal » Meccsek » 2019. január 27. » UD Ibiza - Villanovense

UD Ibiza - Villanovense 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. november 2-án is volt Villanovense - UD Ibiza mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2019. január 27. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Can Misses (Eivissa)

39%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Villanovense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Villanovense győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az UD Ibiza négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Villanovense egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az UD Ibiza sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Ibiza 6 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Villanovense pedig idegenben hatszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az UD Ibiza jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Ibiza olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva. A Villanovense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mutilvera. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UD Ibiza olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Don Benito, az Atletico Sanluqueno vagy a Badajoz. A Villanovense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Badajoz, a Salamanca vagy az El Ejido. A Villanovense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UD Ibiza 3161., Villanovense 1281. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Villanovense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Ibiza csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.