Főoldal » Meccsek » 2019. január 27. » Linense - Almería II

Linense - Almería II 0:0

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2019. január 27. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de La Línea de la Concepción (La Línea de la Concepción)

Linense utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Almería II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Linense csapatának kedvez (2:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Linense stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Linense csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Linense négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Linense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Linense 5 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és tízszer kapott ki. Tehát a Linense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Linense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia, a Cádiz vagy a FC Cartagena. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza, az Atletico Sanluqueno vagy a Talavera. A Linense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Linense 1189., Almería II 2849. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Linense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Linense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.