Főoldal » Meccsek » 2020. november 1. » S.S. Reyes - Inter de Madrid

S.S. Reyes - Inter de Madrid 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 24-én is volt Inter de Madrid - S.S. Reyes mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2020. november 1. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Matapińonera (San Sebastián de los Reyes)

S.S. Reyes utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inter de Madrid utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább CF Internacional győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a S.S. Reyes csapatának kedvez (12:6).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a S.S. Reyes stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a S.S. Reyes csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a S.S. Reyes egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a CF Internacional egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a S.S. Reyes 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a CF Internacional pedig idegenben egyszer kapott ki.

Az elmúlt egy évben a S.S. Reyes olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Navalcarnero. A CF Internacional gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Baleares. A CF Internacional csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
S.S. Reyes 1761., CF Internacional 2498. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a S.S. Reyes jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a S.S. Reyes csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.