Főoldal » Meccsek » 2020. november 15. » Rayo Majadahonda - Real Madrid II

Rayo Majadahonda - Real Madrid II 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 20-án is volt Real Madrid II - Rayo Majadahonda mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2020. november 15. 12:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

• A Rayo Majadahonda már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. szeptember 1-jén sikerült ellenfélnek legyőznie (az Albacete verte őket).

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Real Madrid II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 6:6, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Rayo Majadahonda stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Rayo Majadahonda csapatának kedvez (5:3).

Az elmúlt fél évben a Rayo Majadahonda egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Madrid II egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rayo Majadahonda 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Madrid II pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares. A Real Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Las Rozas. A Rayo Majadahonda erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Rayo Majadahonda 1225., Real Madrid II 800. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Rayo Majadahonda csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.