Főoldal » Meccsek » 2022. április 17. » Deportivo La Coruna - Inter de Madrid

Deportivo La Coruna - Inter de Madrid 3:0 (2:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2022. április 17. 12:00
Helyszín: Estadio Abanca-Riazor (A Coruña)

Alberto Quiles ('5, 1-0), Mario Carreno ('10, 2-0), Jaime Sánchez ('78, 3-0)

Deportivo La Coruna utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Inter de Madrid utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Inter de Madrid győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Deportivo La Coruna csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Deportivo La Coruna háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Inter de Madrid egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Deportivo La Coruna sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Deportivo La Coruna 7 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Inter de Madrid pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Deportivo La Coruna jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Deportivo La Coruna olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leonesa, a Rayo Majadahonda vagy a Real Valladolid II. Az Inter de Madrid pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II, az Extremadura vagy a Zamora CF. A Deportivo La Coruna erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Deportivo La Coruna olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Unión, a Racing Santander vagy az Osasuna. Az Inter de Madrid gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Mancha Real, az Unionistas de Salamanca vagy a Tudelano. A Deportivo La Coruna csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Deportivo La Coruna 214., Inter de Madrid 2149. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Coruna jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Deportivo La Coruna csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.