Főoldal » Meccsek » 2020. november 1.

Meccsek - 2020. november 1.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. november 1.)


4 mérkőzés
nov. 1. 14:00
Betis - Elche
3:1 (2:0)
nov. 1. 16:00
Celta Vigo - Real Sociedad
1:4 (0:2)
nov. 1. 18:30
Granada - Levante
1:1 (1:1)
nov. 1. 21:00
Valencia - Getafe
2:2 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 1. 13:00
Aston Villa - Southampton
3:4 (0:3)
nov. 1. 15:00
Newcastle United - Everton
2:1 (0:0)
nov. 1. 17:30
Manchester United - Arsenal
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 1. 14:05
Budafok - Paks
2:3 (2:3)
nov. 1. 16:00
Újpest - MTK
0:4 (0:3)
nov. 1. 18:30
Kisvárda - Diósgyőr
1:0 (0:0)

6 mérkőzés
nov. 1. 12:30
Udinese - AC Milan
1:2 (0:1)
nov. 1. 15:00
Spezia - Juventus
1:4 (1:1)
nov. 1. 15:00
Torino - Lazio
3:4 (2:1)
nov. 1. 18:00
AS Roma - Fiorentina
2:0 (1:0)
nov. 1. 18:00
Napoli - Sassuolo
0:2 (0:0)
nov. 1. 20:45
Sampdoria - Genoa
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 1. 15:30
Freiburg - Bayer Leverkusen
2:4 (1:2)
nov. 1. 18:00
Hertha BSC - Wolfsburg
1:1 (1:1)
10 mérkőzés
nov. 1. 13:30
Siófok - Nyíregyháza
1:2 (0:2)
nov. 1. 13:30
Gyirmót - Soroksár
1:0 (1:0)
nov. 1. 13:30
Szentlőrinc - Csákvár
1:4 (1:2)
nov. 1. 17:00
Ajka - Debreceni EAC
3:0 (2:0)
nov. 1. 17:00
Vasas - Kaposvár
1:0 (1:0)
nov. 1. 17:00
Szeged 2011 - Pécsi MFC
0:1 (0:1)
nov. 1. 17:00
Szolnoki MÁV - Dorog
3:2 (1:1)
nov. 1. 17:00
Kazincbarcika - Budaörs
0:2 (0:1)
nov. 1. 19:00
Debreceni VSC - Győri ETO
3:0 (2:0)
7 mérkőzés
nov. 1. 13:00
St. Etienne - Montpellier HSC
0:1 (0:1)
nov. 1. 15:00
Angers - Nice
0:3 (0:2)
nov. 1. 15:00
Reims - Strasbourg
2:1 (2:1)
nov. 1. 15:00
Dijon - Lorient
0:0
nov. 1. 15:00
Nimes - Metz
0:1 (0:1)
nov. 1. 17:00
AS Monaco - Bordeaux
4:0 (3:0)
nov. 1. 21:00
Lille - Lyon
1:1 (1:1)

5 mérkőzés
nov. 1. 12:15
Heracles - Utrecht
4:1 (2:0)
nov. 1. 14:30
Sparta Rotterdam - Heerenveen
1:4 (0:3)
nov. 1. 14:30
FC Emmen - Feyenoord
2:3 (2:2)
nov. 1. 16:45
PSV Eindhoven - Den Haag
4:0 (1:0)
nov. 1. 20:00
Alkmaar - Waalwijk
3:0 (1:0)
nov. 1. 13:30
Greuther Fürth - Hannover 96
4:1 (2:0)
nov. 1. 13:30
Karlsruhe - Darmstadt
3:4 (2:1)
nov. 1. 13:30
Würzburger Kickers - Bochum
2:3 (2:2)
nov. 1. 14:00
Leganés - Mirandés
1:0 (0:0)
nov. 1. 16:00
Zaragoza - Mallorca
0:0
nov. 1. 18:15
Fuenlabrada - Tenerife
1:1 (1:0)
nov. 1. 18:15
Ponferradina - Sabadell
0:3 (0:1)
nov. 1. 20:30
Lugo - Rayo Vallecano
1:0 (1:0)
nov. 1. 21:00
Almería - Girona
0:0
nov. 1. 13:30
Tiszafüred - Eger
0:0
nov. 1. 13:30
DVSC-DEAC - Hatvan
1:0 (0:0)
nov. 1. 13:30
Balassagyarmat - Salgótarján
1:1 (0:0)
nov. 1. 13:30
Cegléd - BVSC-Zugló
1:2 (0:0)
nov. 1. 13:30
Tiszaújváros - Tállya
1:1 (0:0)
nov. 1. 13:30
Sényő - Kisvárda II
0:0
nov. 1. 13:30
Sajóbábony - Putnok
3:1 (0:0)
nov. 1. 13:30
DVTK II - Füzesgyarmat
1:0 (0:0)
nov. 1. 13:30
Jászberény - Gyöngyös
6:0 (0:0)

nov. 1. 11:00
Budapest Honvéd II - FC Dabas
0:3 (0:0)
nov. 1. 13:30
Iváncsa - Dunaújváros
1:0 (0:0)
nov. 1. 13:30
ESMTK - Paks II
3:1 (0:0)
nov. 1. 13:30
Vác - Monor
2:1 (0:0)
nov. 1. 13:30
Taksony - Kecskeméti TE
1:2 (0:0)
nov. 1. 13:30
Körösladány - Kozármisleny
1:2 (0:0)
nov. 1. 13:30
Dabas-Gyón - Ferencváros II
1:0 (0:0)
nov. 1. 13:30
Szekszárd - Újpest II
1:1 (0:0)
nov. 1. 13:30
Hódmezővásárhely - Majos
1:0 (0:0)
nov. 1. 13:30
Rákosmenti KSK - Szegedi Vasutas
1:0 (0:0)
nov. 1. 13:30
Lipót - Nagykanizsai TE
4:2 (0:0)
nov. 1. 13:30
Balatonfüred - Gárdony
3:0 (0:0)
nov. 1. 13:30
Nagyatád - Komárom
2:2 (0:0)
nov. 1. 13:30
THSE-Szabadkikötő - Bicske
2:2 (0:0)
nov. 1. 15:30
SC Sopron - Vidi II
1:3 (0:0)
nov. 1. 18:00
Tatabánya - ZTE II
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 1. 15:00
Reggina - SPAL
0:1 (0:1)
nov. 1. 21:00
Frosinone - Cremonese
1:0 (1:0)
nov. 1. 16:00
Portimonense - Santa Clara
1:2 (0:1)
nov. 1. 18:30
Gil Vicente - Guimaraes
1:2 (0:1)
nov. 1. 21:00
Sporting CP - Tondela
4:0 (1:0)

4 mérkőzés
nov. 1. 10:00
Ufa - FK Ural
1:2 (0:2)
nov. 1. 12:00
Khimki - Zenit Szentpétervár
0:2 (0:1)
nov. 1. 14:30
Rotor Volgograd - CSKA Moszkva
0:1 (0:1)
nov. 1. 17:00
FK Tambov - Dinamo Moszkva
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 1. 17:00
CSMS Iasi - Viitorul Constanta
0:3 (0:0)
nov. 1. 20:00
CFR Cluj - Gaz Metan Medias
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 1. 11:30
Rizespor - Kayserispor
1:0 (1:0)
nov. 1. 14:00
Konyaspor - Istanbul Basaksehir
1:2 (0:1)
nov. 1. 17:00
Besiktas - Malatyaspor
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 1. 13:30
Anderlecht - Royal Antwerp
1:0 (0:0)
nov. 1. 18:15
Standard Liege - KV Oostende
1:0 (0:0)
nov. 1. 20:45
Waasland-Beveren - Gent
1:4 (0:4)
4 mérkőzés
nov. 1. 01:00
Fortaleza - Fluminense
0:1 (0:0)
nov. 1. 20:00
Flamengo RJ - Sao Paulo
1:4 (1:2)
nov. 1. 20:00
Sport Recife - Atlético PR
1:0 (0:0)
nov. 1. 22:15
Santos - Bahia
3:1 (3:1)
1 mérkőzés
nov. 1. 15:30
Celtic - Aberdeen
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 1. 13:00
Kilmarnock - Rangers FC
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 1. 14:30
Rapid Wien - Altach
3:1 (1:0)
nov. 1. 14:30
Admira - Wolfsberger
1:3 (0:3)
nov. 1. 17:00
Sturm Graz - LASK Linz
0:2 (0:1)

3 mérkőzés
nov. 1. 13:00
Minai - Rukh Vynnyky
0:0
nov. 1. 16:00
Lviv - Vorskla Poltava
1:0 (1:0)
nov. 1. 18:30
Inhulets - Zorya Lugansk
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 1. 14:00
Türkgücü-Ataspor - Ingolstadt
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 1. 16:00
St. Gallen - Basel
1:3 (1:2)
3 mérkőzés
nov. 1. 14:00
Aris Saloniki - Asteras Tripolis
1:0 (0:0)
nov. 1. 16:15
Panaitolikos - PAOK Saloniki
1:3 (0:1)
nov. 1. 18:30
AEK Athen - OFI Heraklion
2:1 (1:1)
nov. 1. 12:00
Valencia II - Hércules
0:0
nov. 1. 12:00
Cornella - FC Andorra
2:2 (1:1)
nov. 1. 12:00
Gimnastic - Olot
2:0 (0:0)
nov. 1. 17:00
Badalona - Lleida Esportiu
0:2 (0:0)
nov. 1. 17:30
La Nucía - Villarreal II
1:2 (1:0)
nov. 1. 18:00
Barcelona II - Prat
0:0
11 mérkőzés
nov. 1. 11:00
Krasnodar II - Alania Vladikavkaz
0:4 (0:1)
nov. 1. 11:00
Yenisey - FK Nizhny Novgorod
0:1 (0:1)
nov. 1. 12:00
Shinnik - Volgar Astrakhan
2:1 (1:1)
nov. 1. 12:00
Akron - Tekstilshchik
3:1 (2:0)
nov. 1. 12:00
Veles - Dinamo Bryansk
2:1 (1:1)
nov. 1. 15:00
Fakel - Szpartak Moszkva II
1:1 (0:1)
nov. 1. 15:00
Torpedo Moszkva - Sovjetov
3:1 (0:0)
nov. 1. 15:00
Chayka - Tomsk
1:1 (1:0)
nov. 1. 16:00
Baltika Kaliningrad - Neftekhimik
0:1 (0:1)

5 mérkőzés
nov. 1. 01:15
Lanus - Boca Juniors
1:2 (1:1)
nov. 1. 15:00
Defensa y Justicia - Colón
0:3 (0:1)
nov. 1. 20:15
Racing Club - Atlético Tucumán
1:4 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 1. 01:30
Nashville - Chicago Fire
1:1 (1:1)
nov. 1. 21:30
Columbus Crew - Philadelphia
2:1 (1:0)
nov. 1. 15:00
Modena - Perugia
0:1 (0:1)
nov. 1. 15:00
Fermana - Carpi
0:1 (0:0)
nov. 1. 15:00
Virtus Verona - Matelica
1:0 (1:0)
nov. 1. 15:00
Mantova - Imolese
0:0
nov. 1. 17:30
Ravenna - Fano
1:0 (0:0)
nov. 1. 17:30
Vis Pesaro - Gubbio
1:0 (0:0)
nov. 1. 17:30
Legnano - Feralpisalo
1:1 (1:1)
nov. 1. 15:00
Ternana - Catanzaro
5:1 (1:1)
nov. 1. 17:30
Foggia - Bari
1:0 (1:0)
nov. 1. 17:30
Potenza - Cavese
4:4 (3:1)
nov. 1. 17:30
Casertana - Turris
2:4 (1:2)
nov. 1. 20:30
Monopoli - Virtus Francavilla
1:3 (1:1)
nov. 1. 20:30
Juve Stabia - Bisceglie
1:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
nov. 1. 17:00
Trencín - Ruzomberok
3:1 (1:0)
nov. 1. 17:00
Slovan Bratislava - Nitra
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 1. 15:00
Sibenik - Rijeka
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 1. 14:00
Odense BK - Horsens
1:0 (1:0)
nov. 1. 16:00
FC Kobenhavn - Lyngby
4:2 (2:0)
nov. 1. 18:00
Aalborg - Bröndby
2:1 (1:1)
nov. 1. 12:15
Volendam - Eindhoven
2:0 (2:0)
nov. 1. 12:00
Coruxo - Compostela
0:0
nov. 1. 12:00
Lealtad - Leonesa
1:0 (0:0)
nov. 1. 17:00
Guijuelo - Salamanca CF UDS
2:0 (1:0)
nov. 1. 17:00
Pontevedra - Celta Vigo II
2:1 (1:0)
nov. 1. 17:00
Racing Ferrol - Zamora CF
2:2 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 1. 15:00
Javor - Radnicki Nis
1:0 (0:0)
nov. 1. 15:00
Napredak - Spartak Subotica
1:1 (1:0)
nov. 1. 15:00
Radnik Surdulica - Crvena Zvezda
1:4 (0:2)
6 mérkőzés
nov. 1. 14:30
Elfsborg - Norrköping
2:1 (1:1)
nov. 1. 14:30
Sirius - Kalmar
2:2 (2:1)
nov. 1. 14:30
Mjällby - Östersunds
3:0 (3:0)
nov. 1. 17:30
IFK Göteborg - Örebro
0:1 (0:1)
nov. 1. 17:30
Falkenberg - Djurgarden
3:2 (1:1)
nov. 1. 17:30
Hammarby - Häcken
1:1 (0:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
nov. 1. 01:00
CSA - Náutico
3:1 (2:1)
nov. 1. 02:00
Cuiabá - CRB
3:0 (0:0)
nov. 1. 22:15
Juventude - Guarani
1:0 (1:0)
nov. 1. 10:30
Austria Lustenau - Dornbirn
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
nov. 1. 15:00
Mjondalen - Molde
1:3 (1:0)
nov. 1. 18:00
Rosenborg - Start
1:0 (0:0)
nov. 1. 18:00
Sandefjord - Brann
3:3 (1:0)
nov. 1. 18:00
Stabaek - Viking
1:1 (1:1)
nov. 1. 18:00
Kristiansund - Bodo/Glimt
2:3 (1:2)
nov. 1. 20:30
Stromsgodset - Valerenga
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 1. 18:45
St. Patricks - Dundalk
1:1 (0:1)
nov. 1. 20:45
Finn Harps - Shamrock Rovers
0:2 (0:1)
nov. 1. 15:00
Livorno - Pergolettese
3:2 (1:0)
nov. 1. 15:00
Carrarese - Alessandria
0:2 (0:0)
nov. 1. 15:00
Juventus II - Lecco
1:1 (1:1)
nov. 1. 17:30
Pontedera - Grosseto
0:0
nov. 1. 17:30
Pro Sesto - Novara
3:0 (1:0)
nov. 1. 17:30
Piacenza - Renate
3:3 (1:3)
nov. 1. 17:30
AlbinoLeffe - Pistoiese
1:0 (0:0)
nov. 1. 12:15
Leixőes - Benfica II
3:2 (1:2)
nov. 1. 15:00
Casa Pia - Penafiel
3:3 (1:3)
nov. 1. 16:00
Academico Viseu - Feirense
0:1 (0:1)
nov. 1. 16:00
Arouca - Vizela
2:1 (0:0)
nov. 1. 18:30
Mafra - Varzim
3:1 (1:1)

ORGANIC SHOP BIO ARCPEELING
16 mérkőzés
nov. 1. 13:30
Laci - Vora
3:0 (2:0)
nov. 1. 13:30
KF Tiranë - Shkumbini
4:1 (3:0)
nov. 1. 13:30
Teuta Durres - Tërbuni Pukë
4:0 (2:0)
nov. 1. 13:30
Bylis Ballsh - Veleciku Koplik
2:1 (2:0)
nov. 1. 13:30
Kastrioti - Burreli
2:1 (0:0)
nov. 1. 13:30
Besëlidhja Lezhë - Egnatia Rrogozhine
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
nov. 1. 13:30
Korabi Peshkopi - Erzeni Shijak
2:0 (0:0)
nov. 1. 13:30
Kukësi - Maliqi
5:0 (2:0)
nov. 1. 13:30
Skenderbeu - Tomori Berat
1:0 (1:0)
nov. 1. 13:30
Vllaznia - Devolli
7:0 (4:0)
nov. 1. 13:30
Apolonia Fier - Turbina Cerrik
4:1 (2:0)
nov. 1. 13:30
Pogradeci - Oriku
9:1 (6:0)
nov. 1. 13:30
Lushnja - Besa
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 1. 17:30
Karmiotissa - Anorthosis
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 1. 16:30
Mariehamn - HJK Helsinki
0:5 (0:3)
nov. 1. 11:30
Portugalete - Athletic Bilbao II
2:3 (2:2)
nov. 1. 12:00
Ebro - Ejea
1:1 (1:0)
nov. 1. 17:00
Haro Deportivo - Osasuna II
0:1 (0:1)
nov. 1. 17:00
Izarra - SD Logronés
1:1 (1:0)
nov. 1. 17:00
Tarazona - Tudelano
0:0
nov. 1. 18:00
Racing Santander - CD Alavés II
3:0 (1:0)
nov. 1. 18:30
Real Sociedad II - Laredo
3:0 (1:0)

2 mérkőzés
nov. 1. 15:45
CSKA Szófia - Tsarsko Selo
1:0 (0:0)
nov. 1. 18:15
Ludogorets - Levszki Szófia
1:0 (0:0)
nov. 1. 11:00
Energetik-BGU Minsk - Slutsk
0:2 (0:0)
nov. 1. 16:00
Club Brugge II - RWDM
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 1. 00:00
Club Atlas - Puebla
0:1 (0:1)
nov. 1. 02:00
UNAM Pumas - Club Guadalajara
2:2 (1:2)
nov. 1. 04:06
Monterrey - Cruz Azul
1:0 (0:0)
nov. 1. 14:30
Ljungskile - Umea FC
0:0
nov. 1. 17:30
Västeras SK - Trelleborg
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
nov. 1. 14:00
Sloboda Tuzla - Borac Banja Luka
1:0 (1:0)
nov. 1. 14:00
Strommen - Sogndal
1:1 (1:0)
nov. 1. 15:00
Kongsvinger - Raufoss
3:3 (2:2)
nov. 1. 15:00
Jerv - KFUM Oslo
0:1 (0:0)
nov. 1. 15:00
Lilleström - Tromso
3:0 (2:0)
nov. 1. 15:00
Ham-Kam - Asane
2:1 (0:0)
nov. 1. 15:00
Ullensaker/Kisa - Sandnes Ulf
3:0 (3:0)
nov. 1. 15:00
Öygarden - Ranheim
0:0
nov. 1. 15:00
Stjördals-Blink - Grorud
2:3 (1:3)
nov. 1. 11:30
Keciörengücü - Istanbulspor
1:1 (1:0)
nov. 1. 17:00
Adana Demirspor - Samsunspor
1:1 (0:0)

nov. 1. 11:30
Getafe II - Navalcarnero
0:1 (0:0)
nov. 1. 12:00
Don Benito - Villarrobledo
1:0 (1:0)
nov. 1. 12:00
Melilla - Villanovense
1:0 (1:0)
nov. 1. 12:00
S.S. Reyes - Inter de Madrid
2:1 (1:0)
nov. 1. 12:00
Socuéllamos - Talavera
1:2 (1:0)
nov. 1. 12:00
Las Rozas - Poblense
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 1. 13:00
Karabakh - Kesla
6:1 (3:1)
2 mérkőzés
nov. 1. 12:00
Paide - Kuressaare
6:2 (2:0)
2 mérkőzés
nov. 1. 20:00
Coquimbo - Unión Espanola
1:1 (0:0)
nov. 1. 22:30
Universidad Católica - La Serena
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 1. 19:30
Bnei Yehuda - Ashdod
1:0 (0:0)
nov. 1. 12:00
Cádiz II - Linense
1:2 (1:1)
nov. 1. 12:00
Huelva - Las Palmas II
2:0 (1:0)
nov. 1. 12:00
Algeciras - CD Marino
2:1 (1:1)
nov. 1. 12:00
Tamaraceite - Marbella
3:1 (0:1)
nov. 1. 17:00
Córdoba - UCAM Murcia
0:0
nov. 1. 17:00
Real Murcia - Sevilla Atlético
1:1 (1:1)
nov. 1. 17:00
El Ejido - Yeclano
2:0 (0:0)

nov. 1. 15:30
Fuglafjordur - AB Argir
1:0 (0:0)
nov. 1. 16:00
Vikingur Gota - B36 Torshavn
1:3 (1:0)
nov. 1. 16:00
HB Torshavn - TB Tvoroyri
4:0 (2:0)
nov. 1. 16:00
Runavik - Klaksvík
1:0 (1:0)
nov. 1. 18:00
EB Streymur - Skála
1:1 (0:0)
nov. 1. 04:05
Venados - Leones Negros UdeG
2:1 (1:0)
nov. 1. 17:50
Al-Shabab Riyadh - Al-Nassr
2:1 (0:0)
nov. 1. 00:00
Millonarios - Atlético Nacional
3:0 (3:0)
nov. 1. 02:10
Deportivo Cali - Deportes Tolima
1:2 (1:0)
nov. 1. 22:00
Cúcuta - Atlético Junior
1:4 (1:1)
11 mérkőzés
nov. 1. 06:00
Fagiano Okayama - JEF United
3:2 (1:1)
nov. 1. 06:00
Tochigi - Ventforet Kofu
0:0
nov. 1. 06:00
Albirex Niigata - Tokyo Verdy
2:2 (1:1)
nov. 1. 06:00
V-Varen Nagasaki - Mito Hollyhock
4:1 (1:1)
nov. 1. 06:00
Kyoto Sanga - Montedio Yamagata
3:0 (1:0)
nov. 1. 06:00
Omiya Ardija - Ryukyu
0:3 (0:3)
nov. 1. 07:00
Jubilo Iwata - Avispa Fukuoka
2:1 (1:0)
nov. 1. 08:00
Machida Zelvia - Ehime
1:2 (0:0)
nov. 1. 10:00
Thespa Kusatsu - Tokushima Vortis
2:3 (2:0)

2 mérkőzés
nov. 1. 13:30
HB Koge - Skive
0:0
nov. 1. 15:00
Silkeborg - Vendsyssel
4:1 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 1. 00:00
Ayacucho - Melgar
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 1. 11:00
Surkhon - Andijan
1:0 (0:0)
nov. 1. 13:00
AGMK - Pakhtakor
0:6 (0:4)
nov. 1. 00:30
Cerro Porteno - Libertad
1:0 (0:0)
nov. 1. 22:15
River Plate - Guaraní
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 1. 14:00
SuperSport United - Bloemfontein
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 1. 13:00
Dacia-Buiucani - Sfintul Gheorghe
0:4 (0:3)
nov. 1. 16:00
Petrocub - Sheriff Tiraspol
1:0 (0:0)
nov. 1. 07:00
Ulsan Hyundai - Gwangju
3:0 (2:0)
nov. 1. 07:00
Jeonbuk - Daegu
2:0 (2:0)
nov. 1. 07:00
Pohang - Sangju Sangmu
3:1 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 1. 12:00
Jelgava - Ventspils
0:5 (0:2)
nov. 1. 12:00
BFC Daugavpils - Rigas FS
1:2 (1:2)
nov. 1. 12:00
Spartaks Jürmala - Tukums 2000
2:4 (1:0)
nov. 1. 13:00
Riga - FS METTA/LU Riga
5:1 (1:0)

nov. 1. 03:00
Saprissa - Alajuelense
2:3 (0:0)
nov. 1. 18:00
Cartaginés - Grecia
2:1 (0:0)
nov. 1. 21:00
Jicaral - Guadalupe
3:1 (1:1)
nov. 1. 22:00
Pérez Zeledón - Limón
1:1 (1:1)
nov. 1. 13:30
Drenica Skënderaj - Prishtina
1:0 (0:0)
nov. 1. 13:30
Llapi - Drita Gijlan
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 1. 14:00
Sliema Wanderers - Balzan
3:1 (2:0)
nov. 1. 18:15
Valletta - Senglea Athletic
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 1. 12:30
Al Karkh - Al-Qasim
2:1 (0:0)
nov. 1. 02:00
Carabobo - Yaracuyanos
0:2 (0:1)
nov. 1. 22:00
Zamora FC - Deportivo Táchira
0:1 (0:0)
nov. 1. 02:00
Honduras Progreso - CD Platense
1:1 (1:1)
nov. 1. 02:00
Real Espana - Marathón
0:1 (0:1)
nov. 1. 22:00
Real Sociedad - Vida
1:6 (1:2)
nov. 1. 23:00
CD Olimpia - Motagua
2:1 (1:0)
nov. 1. 05:30
Jeju - Seoul E-Land
3:2 (1:0)
nov. 1. 14:00
Niki Volos - Apollon Larisa
1:2 (1:0)
nov. 1. 15:00
Odd Grenland II - Notodden
3:4 (1:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
378
51 (13%)
108 (29%)
471
336
42 (12%)
129 (38%)
468
376
39 (10%)
127 (34%)
449
369
37 (10%)
130 (35%)
445
362
35 (10%)
134 (37%)
443
   Xxy
340
33 (10%)
139 (41%)
443
370
31 (8%)
141 (38%)
437
372
42 (11%)
112 (30%)
434
370
37 (10%)
123 (33%)
431
368
34 (9%)
130 (35%)
430

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont