Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 25. » SD Logronés - Intercity

SD Logronés - Intercity 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 20-án is volt Intercity - SD Logronés mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2022. szeptember 25. 12:00
Helyszín: Estadio Mundial 82 (Logroño)

Elosegi ('1, 1-0)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

SD Logronés győzelem:
28 tipp (66%)
5 tipp (11%)
Intercity győzelem:
9 tipp (21%)

SD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Inkább Intercity győzelem

Az elmúlt fél évben a SD Logronés egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Intercity kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Intercity az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a SD Logronés 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Intercity pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján az Intercity szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a SD Logronés olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UD Logronés, a Rayo Majadahonda. Az Intercity pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Numancia vagy a Gimnastic. Az Intercity erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
SD Logronés 2688., Intercity 5885. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a SD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Intercity nyeri ezt a találkozót.