Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 25. » Gimnastic - Amorebieta

Gimnastic - Amorebieta 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 20-án is volt Amorebieta - Gimnastic mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2022. szeptember 25. 18:00
Helyszín: Nou Estadi de Tarragona (Tarragona)

Gimnastic utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Amorebieta győzelem
Az elmúlt fél évben a Gimnastic egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Gimnastic sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gimnastic 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Gimnastic jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Gimnastic olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Intercity. Az Amorebieta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Osasuna II. Az Amorebieta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Gimnastic 747., Amorebieta 1211. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gimnastic jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Gimnastic csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.