Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 25. » Atlético Baleares - UD Logronés

Atlético Baleares - UD Logronés 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. január 22-én is volt UD Logronés - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2022. szeptember 25. 12:00
Helyszín: Estadio Balear (Palma de Mallorca, Illes Balears)

Dioni ('6, 1-0), David Fernández ('70, 1-1), Carlos Doncel ('72, 1-2)

• Az Atlético Baleares már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. július 30-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Mallorca II csapatát).
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Atlético Baleares győzelem:
25 tipp (58%)
7 tipp (16%)
UD Logronés győzelem:
11 tipp (25%)

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább UD Logronés győzelem

Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Logronés az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 2 győzelmet és 5 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II vagy a Castellón. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leonesa vagy a Real Unión. Az UD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atlético Baleares 1068., UD Logronés 851. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Logronés nyeri ezt a találkozót.