Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 10. » Gimnastic - Intercity

Gimnastic - Intercity 1:3 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. január 29-én is volt Intercity - Gimnastic mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2022. szeptember 10. 19:30
Helyszín: Nou Estadi de Tarragona (Tarragona)

Jon Etxaniz ('21, 0-1), Xemi ('25, 0-2), Xemi ('81, 0-3), Javi Bonilla ('90+2, 11-esből, 1-3)

• A Gimnastic már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. augusztus 13-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Castelldefels csapatát).
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Gimnastic győzelem:
32 tipp (82%)
6 tipp (15%)
Intercity győzelem:

Gimnastic utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen
2022. szept. 3. 19:30