Főoldal » Meccsek » 2016. december 4. » Real Murcia - Atletico Sanluqueno

Real Murcia - Atletico Sanluqueno 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 23-án is volt Atletico Sanluqueno - Real Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2016. december 4. 11:00

Javier Saura ('62, 1-0)

Korábbi Real Murcia - Atletico Sanluqueno mérkőzések:

Real Murcia győzelem

Atletico Sanluqueno győzelem

2016. aug. 31. 0:1 (0:0)

Real Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atletico Sanluqueno csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Real Murcia háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. A statisztika alapján a Real Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Murcia 5 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Real Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando, az Alcoyano vagy a Levante. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Mancha Real, a Linares Deportivo vagy a Real Jaén. A Real Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Murcia 462., Atletico Sanluqueno 2212. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.