Főoldal » Meccsek » 2016. december 4. » Extremadura - Real Jaén

Extremadura - Real Jaén 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 30-án is volt Real Jaén - Extremadura mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2016. december 4. 16:00

Álex Carmona ('25, 0-1), Pierre Malong ('46, 1-1)

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereség

Real Jaén utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Real Jaén győzelem

Az elmúlt fél évben az Extremadura egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Jaén egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Real Jaén az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Extremadura 1 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Jaén pedig idegenben ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Mancha Real, a La Roda vagy a Linares Deportivo. A Real Jaén gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mérida AD, a Melilla vagy a Real Murcia. A Real Jaén csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Extremadura 1692., Real Jaén 1519. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Jaén jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Real Jaén nyeri ezt a találkozót.