Főoldal » Meccsek » 2016. november 27. » Real Jaén - Atletico Sanluqueno

Real Jaén - Atletico Sanluqueno 4:2 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 23-án is volt Atletico Sanluqueno - Real Jaén mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2016. november 27. 11:00

Santi Villa ('33, 1-0), Trujillo ('40, 2-0), Santi Villa ('43, 3-0), Paolo Etamané ('51, 3-1), Santi Villa ('62, 4-1), José Antonio Parada ('76, 4-2)

• Santi Villa mesterhármast ért el a mérkőzésen.

Real Jaén utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem
Az elmúlt fél évben a Real Jaén kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Real Jaén sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Jaén 3 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Real Jaén jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Jaén olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Roda vagy a Córdoba. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Mancha Real, a Linares Deportivo. A Real Jaén csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Jaén 1519., Atletico Sanluqueno 2212. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Jaén jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Jaén csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.