Főoldal » Meccsek » 2016. november 13. » FC Cartagena - Atletico Sanluqueno

FC Cartagena - Atletico Sanluqueno 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. február 2-án is volt FC Cartagena - Atletico Sanluqueno mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2016. november 13. 17:00

Gonzalo Verdú ('16, 1-0), Arturo ('61, 2-0)

• A csapatok 4 éve és 76 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2012. augusztus 30-án.

Korábbi FC Cartagena - Atletico Sanluqueno mérkőzések:

FC Cartagena győzelem

Atletico Sanluqueno győzelem

2012. aug. 30. 0:1 (0:0)

FC Cartagena utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereség

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem
Az elmúlt fél évben a FC Cartagena ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a FC Cartagena sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a FC Cartagena 5 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a FC Cartagena jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a FC Cartagena olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valencia Mestalla vagy a La Hoya Lorca. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Mancha Real, a Linares Deportivo. Az Atletico Sanluqueno csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
FC Cartagena 572., Atletico Sanluqueno 2212. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Cartagena jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a FC Cartagena csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.