Főoldal » Meccsek » 2015. november 7. » Pobla Mafumet - Espanyol II

Pobla Mafumet - Espanyol II 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. március 28-án is volt Espanyol II - Pobla Mafumet mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2015. november 7. 17:00

Dalmau ('26, 0-1), Stephane Emaná ('84, 1-1)

Pobla Mafumet utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Espanyol II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább Espanyol II győzelem
Az elmúlt fél évben a Pobla Mafumet egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Espanyol II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Pobla Mafumet sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pobla Mafumet 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Espanyol II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Pobla Mafumet jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pobla Mafumet olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Olímpic de Xativa. Az Espanyol II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gava. Az Espanyol II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Pobla Mafumet olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Huracán Valencia vagy az Atlético Baleares. Az Espanyol II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CE Europa, a Badalona. A Pobla Mafumet csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pobla Mafumet 3027., Espanyol II 1820. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Espanyol II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Pobla Mafumet csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.