Főoldal » Meccsek » 2015. november 7. » Valencia II - Alcoyano

Valencia II - Alcoyano 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 21-én is volt Alcoyano - Valencia II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2015. november 7. 17:30

Jesús Alfaro ('43, 0-1), Tropi ('55, 1-1), Jesús Alfaro ('82, 1-2)

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Alcoyano győzelem
Az elmúlt fél évben a Valencia II egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Valencia II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Valencia II 1 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Valencia II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Valencia II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a L'Hospitalet. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Olot. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Valencia II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Olímpic de Xativa. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Levante II. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Valencia II 1423., Alcoyano 979. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Alcoyano nyeri ezt a találkozót.