Főoldal » Meccsek » 2015. október 18. » Pobla Mafumet - Olímpic de Xativa

Pobla Mafumet - Olímpic de Xativa 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. március 6-án is volt Olímpic de Xativa - Pobla Mafumet mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2015. október 18. 11:00

Olímpic de Xativa utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereség

Inkább Olímpic de Xativa győzelem

Az elmúlt fél évben a Pobla Mafumet egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olímpic de Xativa kétszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Olímpic de Xativa az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pobla Mafumet 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olímpic de Xativa pedig idegenben kétszer nyert és kétszer kapott ki. Ez alapján az Olímpic de Xativa szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Pobla Mafumet olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Huracán Valencia vagy az Atlético Baleares. Az Olímpic de Xativa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Eldense, a Sabadell. Az Olímpic de Xativa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pobla Mafumet 3027., Olímpic de Xativa 2671. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olímpic de Xativa jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Olímpic de Xativa nyeri ezt a találkozót.