Főoldal » Meccsek » 2024. március 2.

Meccsek - 2024. március 2.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. március 2.)


4 mérkőzés
márc. 2. 14:00
Sevilla - Real Sociedad
3:2 (2:1)
márc. 2. 16:15
Rayo Vallecano - Cádiz
1:1 (0:0)
márc. 2. 18:30
Getafe - Las Palmas
3:3 (3:1)
márc. 2. 21:00
Valencia - Real Madrid
2:2 (2:1)
7 mérkőzés
márc. 2. 16:00
Nottingham Forest - Liverpool
0:1 (0:0)
márc. 2. 16:00
Brentford - Chelsea
2:2 (0:1)
márc. 2. 16:00
Tottenham - Crystal Palace
3:1 (0:0)
márc. 2. 16:00
Everton - West Ham United
1:3 (0:0)
márc. 2. 16:00
Fulham - Brighton & Hove Albion
3:0 (2:0)
márc. 2. 16:00
Newcastle United - Wolverhampton
3:0 (2:0)
márc. 2. 18:30
Luton - Aston Villa
2:3 (0:2)
3 mérkőzés
márc. 2. 12:30
Debreceni VSC - Mezőkövesd
0:1 (0:0)
márc. 2. 14:30
Kisvárda - ZTE
1:0 (1:0)
márc. 2. 18:45
Diósgyőr - Puskás Akadémia
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 2. 15:00
Udinese - Salernitana
1:1 (1:1)
márc. 2. 18:00
Monza - AS Roma
1:4 (0:2)
márc. 2. 20:45
Torino - Fiorentina
0:0
6 mérkőzés
márc. 2. 15:30
Union Berlin - Borussia Dortmund
0:2 (0:1)
márc. 2. 15:30
Bochum - RB Leipzig
1:4 (1:1)
márc. 2. 15:30
Mainz - Mönchengladbach
1:1 (1:0)
márc. 2. 15:30
Heidenheim - Eintracht Frankfurt
1:2 (0:1)
márc. 2. 15:30
Darmstadt - Augsburg
0:6 (0:5)
márc. 2. 18:30
Wolfsburg - VfB Stuttgart
2:3 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 2. 17:00
Reims - Lille
0:1 (0:0)
márc. 2. 21:00
Clermont - Olympique Marseille
1:5 (0:1)
márc. 2. 13:00
Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
2:2 (0:2)
márc. 2. 13:00
FC Nürnberg - Braunschweig
2:1 (2:0)
márc. 2. 13:00
Hansa Rostock - Kaiserslautern
0:3 (0:1)
márc. 2. 20:30
Karlsruhe - Greuther Fürth
4:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 2. 18:45
Go Ahead Eagles - Waalwijk
1:0 (0:0)
márc. 2. 20:00
Vitesse - Twente
1:2 (1:1)
márc. 2. 21:00
Sparta Rotterdam - Alkmaar
1:1 (0:1)
márc. 2. 14:00
Eldense - Villarreal II
2:0 (1:0)
márc. 2. 16:15
Espanyol - Huesca
0:0
márc. 2. 16:15
Racing Ferrol - Racing Santander
2:2 (1:1)
márc. 2. 18:30
Real Oviedo - Levante
3:2 (0:1)
márc. 2. 21:30
Burgos - FC Cartagena
3:0 (1:0)
11 mérkőzés
márc. 2. 13:30
Huddersfield - Leeds United
1:1 (1:0)
márc. 2. 13:30
Bristol City - Cardiff
0:1 (0:0)
márc. 2. 16:00
Birmingham - Southampton
3:4 (2:1)
márc. 2. 16:00
Leicester - Queens Park
1:2 (0:1)
márc. 2. 16:00
Plymouth - Ipswich
0:2 (0:0)
márc. 2. 16:00
Preston - Hull
0:0
márc. 2. 16:00
Norwich - Sunderland AFC
1:0 (0:0)
márc. 2. 16:00
Rotherham - Sheffield Wednesday
0:1 (0:0)
márc. 2. 16:00
Stoke - Middlesbrough
2:0 (1:0)
márc. 2. 16:00
Swansea - Blackburn Rovers
2:1 (2:0)
márc. 2. 16:00
Millwall - Watford
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 2. 14:00
Brescia - Palermo
4:2 (4:2)
márc. 2. 14:00
Ternana - Parma
1:3 (0:2)
márc. 2. 14:00
Südtirol - Lecco
1:0 (0:0)
márc. 2. 16:30
Moreirense - Rio Ave
0:0
márc. 2. 19:00
Estoril - Guimaraes
1:3 (0:3)
márc. 2. 21:30
Braga - Estrela
3:0 (0:0)
márc. 2. 15:00
Paris FC - St. Etienne
0:0
márc. 2. 19:00
Auxerre - Valenciennes
0:0
márc. 2. 19:00
Rodez - Bordeaux
2:2 (2:1)
márc. 2. 19:00
Guingamp - Troyes
0:0
márc. 2. 19:00
SC Bastia - Grenoble
1:0 (1:0)
márc. 2. 19:00
Laval - Amiens SC
1:1 (1:0)
márc. 2. 19:00
Dunkerque - Concarneau
2:2 (1:1)
márc. 2. 19:00
Pau - Caen
2:3 (0:1)
márc. 2. 19:00
Annecy FC - Quevilly
0:0
4 mérkőzés
márc. 2. 12:00
CSKA Moszkva - Gazovik Orenburg
1:1 (0:0)
márc. 2. 14:30
FK Krasnodar - Rubin Kazan
1:1 (1:0)
márc. 2. 17:00
Akhmat Grozny - FK Ural
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 2. 13:00
UTA Arad - U Craiova 1948
3:2 (2:2)
márc. 2. 16:00
Hermannstadt - Otelul Galati
4:1 (2:1)
márc. 2. 19:00
Farul Constanta - CFR Cluj
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 2. 11:30
Ankaragücü - Istanbulspor
1:1 (0:1)
márc. 2. 14:00
Rizespor - Kayserispor
3:0 (0:0)
márc. 2. 17:00
Hatayspor - Fenerbahce
0:2 (0:2)
márc. 2. 16:00
Algeciras - Granada II
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 2. 16:00
Cercle Brugge - Mechelen
2:3 (2:2)
márc. 2. 18:15
Oud-Heverlee - Union St. Gilloise
0:2 (0:1)
márc. 2. 20:45
Standard Liege - Gent
4:2 (1:1)
5 mérkőzés
márc. 2. 16:00
Rangers FC - Motherwell
1:2 (0:1)
márc. 2. 16:00
Dundee FC - Kilmarnock
2:2 (1:1)
márc. 2. 16:00
St. Mirren - Aberdeen
2:1 (0:1)
márc. 2. 16:00
Hibernian - Ross County
2:0 (0:0)
márc. 2. 16:00
St. Johnstone - Livingston
1:1 (0:1)
márc. 2. 16:00
Arenteiro - Gimnastic
0:1 (0:0)
márc. 2. 16:00
Fuenlabrada - Ponferradina
2:1 (1:1)
márc. 2. 18:00
Leonesa - Tarazona
1:1 (1:0)
márc. 2. 18:00
Real Sociedad II - SD Logronés
1:0 (0:0)
márc. 2. 18:00
Teruel - Rayo Majadahonda
1:0 (1:0)
márc. 2. 20:00
Cornella - Osasuna II
0:0
márc. 2. 14:00
Gyirmót II - III. Kerületi TUE UPE
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 2. 12:00
Minai - Metalist Kharkov
2:0 (1:0)
márc. 2. 14:30
Dinamo Kiev - Chernomorets Odessa
1:0 (1:0)
márc. 2. 14:30
Vorskla Poltava - Veres Rivne
2:1 (0:1)
márc. 2. 17:00
Kolos Kovalivka - Rukh Vynnyky
0:1 (0:1)
12 mérkőzés
márc. 2. 16:00
Derby - Port Vale
3:0 (2:0)
márc. 2. 16:00
Portsmouth - Oxford United
2:1 (1:1)
márc. 2. 16:00
Bolton Wanderers - Cambridge United
2:0 (1:0)
márc. 2. 16:00
Lincoln City - Stevenage
0:0
márc. 2. 16:00
Northampton - Charlton Athletic
1:1 (0:1)
márc. 2. 16:00
Peterborough - Exeter
2:1 (1:1)
márc. 2. 16:00
Carlisle - Reading
1:3 (0:2)
márc. 2. 16:00
Fleetwood - Wigan
4:2 (2:2)
márc. 2. 16:00
Leyton - Bristol Rovers
0:1 (0:1)
márc. 2. 16:00
Shrewsbury - Blackpool
0:2 (0:1)
márc. 2. 16:00
Wycombe - Barnsley
2:4 (1:1)
márc. 2. 16:00
Cheltenham - Burton Albion
0:0
6 mérkőzés
márc. 2. 14:00
1860 München - Ulm
0:1 (0:0)
márc. 2. 14:00
Lübeck - Saarbrücken
0:0
márc. 2. 14:00
Waldhof Mannheim - Regensburg
3:1 (0:1)
márc. 2. 14:00
Hallescher - Dynamo Dresden
1:0 (0:0)
márc. 2. 14:00
Aue - Preußen Münster
2:3 (1:2)
márc. 2. 16:30
Rot-Weiss Essen - Unterhaching
1:3 (1:2)
3 mérkőzés
márc. 2. 18:00
Stade Lausanne-Ouchy - Grasshoppers
1:1 (1:1)
márc. 2. 18:00
Servette - St. Gallen
2:0 (1:0)
márc. 2. 20:30
Basel - Lausanne
1:2 (0:1)
márc. 2. 09:30
Yenisey - Torpedo Moszkva
1:0 (0:0)
márc. 2. 11:30
Sokol Saratov - Makhachkala
1:0 (1:0)
márc. 2. 13:00
Kuban Krasnodar - Shinnik
0:2 (0:0)
márc. 2. 13:00
Leningradets - Kamaz
0:0
5 mérkőzés
márc. 2. 01:15
Banfield - Deportivo Riestra
2:0 (1:0)
márc. 2. 01:15
Platense - Racing Club
0:0
márc. 2. 21:00
Sarmiento - Unión de Santa Fe
1:2 (1:0)
márc. 2. 23:15
CA Independiente - Argentinos Juniors
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
márc. 2. 20:00
Minnesota United - Columbus Crew
1:1 (0:0)
márc. 2. 22:00
Real Salt Lake - Los Angeles FC
3:0 (3:0)
márc. 2. 22:30
Inter Miami - Orlando City
5:0 (3:0)
márc. 2. 18:30
Brindisi - Messina
1:3 (0:1)
márc. 2. 20:45
Benevento - Foggia
1:0 (0:0)
márc. 2. 20:45
Crotone - Giugliano
2:3 (2:0)
márc. 2. 20:45
Sorrento - Potenza
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 2. 15:00
Górnik Zabrze - Jagiellonia
2:1 (1:0)
márc. 2. 17:30
Slask Wroclaw - Widzew Lódz
2:1 (0:0)
márc. 2. 20:00
Legia Warszawa - Pogon Szczecin
1:1 (0:0)
márc. 2. 14:00
Sassari Torres - Pescara
4:1 (1:1)
márc. 2. 16:15
Juventus II - Gubbio
2:2 (0:0)
márc. 2. 16:15
Vis Pesaro - Pontedera
0:1 (0:0)
márc. 2. 16:15
Fermana - Olbia
2:2 (1:1)
márc. 2. 18:30
Arezzo - Ancona 1905
3:0 (2:0)
márc. 2. 20:45
Perugia - Recanatese
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
márc. 2. 17:00
Dunaszerdahely - Zilina
1:1 (0:1)
márc. 2. 17:00
Ruzomberok - Podbrezová
2:1 (1:0)
márc. 2. 17:00
Slovan Bratislava - Trnava
2:0 (1:0)
márc. 2. 17:00
Besztercebánya - FK Kosice
1:1 (1:0)
márc. 2. 17:00
Skalica - Trencín
0:0
márc. 2. 17:00
Zemplín Michalovce - Zlate Moravce
4:1 (1:1)
9 mérkőzés
márc. 2. 13:45
Wimbledon - Milton Keynes Dons
1:0 (0:0)
márc. 2. 16:00
Tranmere - Sutton
1:0 (0:0)
márc. 2. 16:00
Crewe - Morecambe
2:3 (1:0)
márc. 2. 16:00
Grimsby - Forest Green Rovers
1:0 (1:0)
márc. 2. 16:00
Newport - Mansfield
0:1 (0:0)
márc. 2. 16:00
Wrexham - Accrington Stanley
4:0 (4:0)
márc. 2. 16:00
Walsall - Doncaster
3:1 (1:0)
márc. 2. 16:00
Salford - Gillingham
0:2 (0:1)
márc. 2. 16:00
Swindon - Harrogate Town
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 2. 15:00
Slaven Belupo - Lokomotiv Zágráb
2:3 (0:2)
márc. 2. 17:10
Hajduk Split - Istra 1961
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 2. 13:00
Trelleborg - Helsingborg
2:1 (0:1)
márc. 2. 13:00
Värnamo - Halmstad
0:1 (0:1)
márc. 2. 15:15
Östersunds - Landskrona
1:0 (0:0)
márc. 2. 15:15
Häcken - Brommapojkarna
1:1 (1:1)
márc. 2. 17:00
Villefranche/Saone - Versailles
0:1 (0:1)
márc. 2. 17:00
Avranches - Red Star FC 93
0:0
márc. 2. 19:30
Chateauroux - US Orléans
2:1 (0:1)
márc. 2. 19:30
Le Mans - GOAL
2:0 (1:0)
márc. 2. 18:00
Thun - Baden
3:1 (1:0)
5 mérkőzés
márc. 2. 15:00
Mlada Boleslav - Budejovice
3:1 (2:1)
márc. 2. 15:00
Jablonec - Hradec Králové
1:1 (1:1)
márc. 2. 15:00
Karvina - Slovácko
1:3 (1:1)
márc. 2. 15:00
Sigma Olomouc - Bohemians 1905
2:2 (2:2)
márc. 2. 18:00
FK Pardubice - Viktoria Plzen
2:3 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 2. 14:00
Javor - Vojvodina
2:2 (0:1)
márc. 2. 16:00
Backa Topola - Crvena Zvezda
1:3 (0:1)
márc. 2. 18:30
Partizan - Zeleznicar Pancevo
3:1 (3:1)
márc. 2. 18:30
Triestina - Legnano
2:2 (0:1)
márc. 2. 18:30
Pro Vercelli - Mantova
1:1 (1:1)
márc. 2. 18:30
Atalanta II - Novara
0:0
márc. 2. 14:30
Kapfenberg - SC Bregenz
1:3 (0:2)
márc. 2. 14:30
Liefering - St. Pölten
3:1 (2:1)
márc. 2. 14:30
Dornbirn - Lafnitz
0:2 (0:1)
márc. 2. 12:00
Leiria - Mafra
2:3 (2:0)
márc. 2. 15:00
Feirense - Benfica II
1:2 (1:0)
márc. 2. 12:40
Katowice - Znicz Pruszkow
3:1 (2:0)
márc. 2. 15:00
Nieciecza - Wisla Plock
2:2 (2:1)
márc. 2. 17:30
Odra Opole - Wisla Kraków
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 2. 17:00
Vllaznia - KF Tiranë
3:1 (2:0)
márc. 2. 17:00
Teuta Durres - Erzeni Shijak
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
márc. 2. 17:00
Doxa Katokopia - Karmiotissa
1:4 (1:0)
márc. 2. 18:00
Othellos Athienou - AEL Limassol
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
márc. 2. 13:00
HJK Helsinki - EIF Ekenas
4:1 (3:0)
márc. 2. 21:00
Estudiantes Caseros - Almagro
1:1 (0:0)
márc. 2. 21:00
Tristán Suárez - Alvarado
2:2 (1:1)
márc. 2. 21:00
Agropecuario - GyE Jujuy
1:2 (0:1)
márc. 2. 20:00
Deinze - Anderlecht II
4:1 (3:0)
márc. 2. 20:00
Lommel - Liege
4:1 (1:0)
7 mérkőzés
márc. 2. 05:00
Vissel Kobe - Kashiwa Reysol
0:1 (0:0)
márc. 2. 06:00
Sagan Tosu - Consadole Sapporo
4:0 (1:0)
márc. 2. 06:00
Kyoto Sanga - Shonan Bellmare
1:2 (1:1)
márc. 2. 06:00
Nagoya Grampus - Machida Zelvia
0:1 (0:1)
márc. 2. 07:00
FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima
1:1 (0:0)
márc. 2. 07:00
Kashima Antlers - Cerezo Osaka
1:1 (0:0)
márc. 2. 07:00
Gamba Osaka - Albirex Niigata
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 2. 16:45
Slavia Szófia - Botev Plovdiv
2:2 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 2. 02:00
Atlético San Luis - Puebla
4:0 (2:0)
márc. 2. 02:00
Querétaro - Santos Laguna
0:1 (0:0)
márc. 2. 04:00
Mazatlán - Club Necaxa
2:1 (0:0)
11 mérkőzés
márc. 2. 13:30
Dorking Wanderers - Chesterfield
4:1 (2:1)
márc. 2. 16:00
Bromley - Halifax
2:0 (1:0)
márc. 2. 16:00
Eastleigh - Solihull Moors
3:3 (2:0)
márc. 2. 16:00
Hartlepool - Barnet
1:2 (0:2)
márc. 2. 16:00
York - Wealdstone
2:3 (1:1)
márc. 2. 16:00
Fylde - Maidenhead
4:1 (1:0)
márc. 2. 16:00
Boreham Wood - Gateshead
1:1 (1:0)
márc. 2. 16:00
Dagenham & Redbridge - Altrincham
3:1 (1:1)
márc. 2. 16:00
Ebbsfleet - Rochdale
2:1 (1:1)
márc. 2. 16:00
Oldham - Southend
1:1 (0:0)
márc. 2. 16:00
Oxford City - Aldershot
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
márc. 2. 13:00
Igman Konjic - Siroki Brijeg
1:0 (0:0)
márc. 2. 13:00
Tuzla City - Zvijezda '09 Brgule
2:0 (1:0)
márc. 2. 16:00
Sloga Doboj - Zrinjski
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 2. 15:00
Olimpija Ljubljana - Celje
1:1 (0:1)
márc. 2. 17:30
Maribor - Domzale
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
márc. 2. 00:30
Cobreloa - Cobresal
2:1 (0:0)
márc. 2. 22:00
Palestino - Universidad Católica
0:2 (0:1)
márc. 2. 22:00
O'Higgins - Everton FC
2:1 (1:1)
márc. 2. 11:30
Bodrumspor - Eyüpspor
0:1 (0:1)
márc. 2. 11:30
Tuzlaspor - Keciörengücü
1:1 (1:1)
márc. 2. 14:00
Erzurum BB - Kocaelispor
0:0
márc. 2. 17:00
Sakaryaspor - Manisa BBSK
2:0 (0:0)
márc. 2. 16:00
Partick Thistle - Dundee United
1:1 (1:0)
márc. 2. 16:00
Dunfermline - Ayr
2:0 (2:0)
márc. 2. 16:00
Greenock Morton - Inverness
0:2 (0:2)
márc. 2. 16:00
Airdrieonians - Queen's Park
1:1 (0:1)
márc. 2. 10:00
Metaloglobus - Concordia Chiajna
2:0 (0:0)
márc. 2. 10:00
Unirea Dej - Chindia Targoviste
1:3 (0:0)
márc. 2. 10:00
Argesul Pitesti - Progresul Spartac
1:0 (0:0)
márc. 2. 10:00
Alexandria - Tunari
0:1 (0:0)
márc. 2. 10:00
Slatina - Scolar Resita
0:0
márc. 2. 10:00
Ceahlaul - Dumbravita
2:0 (0:0)
márc. 2. 10:30
Unirea Slobozia - Miercurea Ciuc
0:1 (0:0)
márc. 2. 14:00
Pyramids - Nouadhibou
2:2 (0:0)
márc. 2. 14:00
Mamelodi Sundowns - Mazembe
1:0 (1:0)
márc. 2. 17:00
Simba - Galaxy
6:0 (3:0)
márc. 2. 17:00
Wydad Casablanca - ASEC Mimosas
1:0 (1:0)
márc. 2. 20:00
ES Tunis - Al Hilal Omdurman
1:0 (1:0)
márc. 2. 20:00
Petro de Luanda - Étoile Sahel
2:0 (1:0)
márc. 2. 18:00
Ismaily - Baladiyyat Al Mehalla
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 2. 13:00
Zira - Turan Tovuz
1:1 (0:1)
márc. 2. 15:30
Sabah FK - Araz
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 2. 14:00
Maccabi Netanya - Hapoel Haifa
1:2 (1:0)
márc. 2. 17:30
Bnei Sakhnin - Ashdod
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
márc. 2. 11:30
Kuressaare - Nőmme Kalju
0:6 (0:3)
márc. 2. 13:30
FCI Levadia - Trans Narva
6:0 (3:0)
3 mérkőzés
márc. 2. 13:00
Kolding - Hobro
3:1 (0:0)
márc. 2. 15:00
SonderjyskE - Vendsyssel
0:3 (0:1)
márc. 2. 15:00
B.93 Kobenhavn - HB Koge
3:1 (1:1)
márc. 2. 15:00
Damak - Al Ittifaq
0:2 (0:2)
márc. 2. 18:00
Al Ahli Jeddah - Al Fateh
1:1 (0:1)
márc. 2. 14:30
GVVV - Katwijk
2:4 (1:1)
márc. 2. 14:30
Noordwijk - Lisse
3:2 (2:0)
márc. 2. 14:30
Scheveningen - Rijnsburgse
0:2 (0:0)
márc. 2. 15:00
Spakenburg - Assen
2:1 (1:0)
márc. 2. 15:00
Kozakken Boys - Hardenberg
1:1 (0:1)
márc. 2. 15:00
Quick Boys - Maassluis
5:0 (2:0)
márc. 2. 15:30
Sparta Rotterdam II - Almere City II
2:0 (1:0)
márc. 2. 18:00
De Treffers - Koninklijke
1:1 (1:1)
márc. 2. 07:00
Western United - Perth Glory
1:0 (0:0)
márc. 2. 09:45
Western Sydney Wanderers - Sydney FC
1:4 (0:2)
5 mérkőzés
márc. 2. 14:00
Dukla Praha - Zbrojovka Brno
3:3 (1:2)
márc. 2. 14:30
Táborsko - Chrudim
0:0
márc. 2. 14:30
Lisen - Viktoria Zizkov
0:1 (0:0)
márc. 2. 14:30
Hanacka Slavia Kromeriz - Vyskov
1:0 (0:0)
márc. 2. 17:00
Vlasim - Varnsdorf
0:0
3 mérkőzés
márc. 2. 15:00
Saburtalo - Telavi
1:0 (1:0)
márc. 2. 16:00
Dinamo Tbilisi - Samgurali
2:0 (2:0)
márc. 2. 17:00
Torpedo Kutaisi - Samtredia
4:1 (3:0)
4 mérkőzés
márc. 2. 12:00
Hafnarfjördur - Grotta
1:0 (0:0)
márc. 2. 15:00
Fram Reykjavik - ÍB Vestmannaeyja
2:2 (0:0)
márc. 2. 17:00
Dalvik/Reynir - Víkingur Reykjavík
0:5 (0:0)
márc. 2. 17:15
Thor Akureyri - KR Reykjavik
4:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 2. 14:35
Al-Nasr Dubai - Baniyas
1:0 (1:0)
márc. 2. 17:15
Al-Wahda - Al-Jazira Club
3:2 (2:1)
márc. 2. 01:00
Royal Pari - Blooming
1:2 (0:0)
márc. 2. 20:00
The Strongest - Real Tomayapo
2:1 (0:0)
márc. 2. 22:30
Jorge Wilstermann - Club Bolívar
1:2 (0:0)
márc. 2. 00:00
Correcaminos - Tlaxcala
1:1 (0:0)
márc. 2. 00:10
Boyacá Chicó - Deportes Tolima
1:1 (0:0)
márc. 2. 02:20
Deportivo Cali - Once Caldas
0:1 (0:0)
márc. 2. 22:00
Millonarios - La Equidad
1:2 (1:1)
márc. 2. 05:00
V-Varen Nagasaki - Vegalta Sendai
1:2 (0:1)
márc. 2. 06:00
Oita Trinita - Yokohama FC
0:0
márc. 2. 06:00
Shimizu - Ehime
2:0 (0:0)
márc. 2. 06:00
JEF United - Fujieda MYFC
4:0 (2:0)
márc. 2. 06:00
Mito Hollyhock - Ventforet Kofu
1:2 (0:0)
márc. 2. 07:10
Kagoshima - Tokushima Vortis
2:1 (0:0)
márc. 2. 15:00
Brinje Grosuplje - Tabor Sezana
4:1 (0:0)
márc. 2. 15:00
Bilje - Primorje
1:3 (0:0)
márc. 2. 17:00
Rudar Velenje - Fuzinar
3:1 (0:0)
márc. 2. 22:00
Sportivo Ameliano - 2 de Mayo
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 2. 12:00
Shirak - Urartu
1:0 (0:0)
márc. 2. 12:00
Alashkert - Noah
0:2 (0:0)
márc. 2. 18:00
Ittihad Tanger - FAR Rabat
1:2 (0:0)
márc. 2. 20:00
Khemis Zemamra - Hassania Agadir
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 2. 08:30
Tianjin Teda - Nantong Zhiyun
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 2. 02:30
Universitario - Huancayo
2:0 (1:0)
márc. 2. 19:15
Sporting Cristal - Atlético Grau
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 2. 16:00
Glentoran - Ballyclare Comrades
2:0 (1:0)
márc. 2. 16:00
Larne - Newington Youth
4:1 (0:0)
márc. 2. 12:50
Sibenik - Croatia Zmijavci
2:1 (0:0)
márc. 2. 15:00
Bijelo Brdo - Cibalia Vinkovci
2:2 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 2. 13:00
Bunyodkor - Qizilqum
1:3 (0:2)
márc. 2. 15:15
Sogdiana - Neftchi Fargona
1:2 (0:1)
márc. 2. 14:30
Polokwane City - Orlando Pirates
0:1 (0:0)
márc. 2. 19:00
Richards Bay - Royal AM
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 2. 13:45
The New Saints - Cardiff MU
4:0 (3:0)
márc. 2. 15:30
Aberystwyth - Barry Town
1:1 (1:1)
márc. 2. 15:30
Penybont - Pontypridd
0:1 (0:0)
márc. 2. 06:00
Gwangju - FC Seoul
2:0 (1:0)
márc. 2. 08:30
Incheon - Suwon City
0:1 (0:0)
márc. 2. 08:30
Gangwon - Jeju
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
márc. 2. 10:00
Kairat Almaty - Kyzyl-Zhar
2:1 (1:0)
márc. 2. 10:00
Yelimay Semey - Atyrau
0:0
márc. 2. 12:30
Ordabasy - Shakter Karaganda
5:0 (3:0)
márc. 2. 15:00
Tobol - Turan Turkistan
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 2. 13:00
Petrocub - Stauceni
8:0 (4:0)
márc. 2. 13:00
CSF Balti - Dacia-Buiucani
2:1 (0:0)
márc. 2. 03:00
Alajuelense - Santos Guápiles
4:0 (3:0)
márc. 2. 22:00
Puntarenas - Herediano
0:0
márc. 2. 22:00
Grecia - Municipal Liberia
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 2. 12:00
Dziugas Telsiai - Panevezys
0:0
márc. 2. 14:00
Banga - Kauno Zalgiris
1:1 (0:0)
márc. 2. 18:30
Klaksvík - HB Torshavn
2:3 (0:0)
márc. 2. 00:00
Monagas - Estudiantes Mérida
3:2 (1:1)
márc. 2. 20:00
UCV - Zamora FC
2:2 (0:2)
márc. 2. 22:45
Angostura - Portuguesa FC
0:0
1 mérkőzés
4 mérkőzés
márc. 2. 14:00
Hamrun Spartans - Valletta
1:1 (1:0)
márc. 2. 14:00
Hibernians - Naxxar Lions
0:2 (0:0)
márc. 2. 16:15
Santa Lucia - Sirens
1:1 (0:0)
márc. 2. 16:15
Birkirkara - Balzan
1:1 (0:1)
márc. 2. 13:00
Fushë Kosova - Drita Gijlan
1:0 (0:0)
márc. 2. 13:00
Dukagjini - Ballkani
1:2 (0:0)
márc. 2. 13:00
Feronikeli - Llapi
0:1 (0:0)
márc. 2. 08:00
HK U23 - Southern District
0:4 (0:1)
márc. 2. 08:00
Tai Po - Eastern
1:0 (0:0)
márc. 2. 14:30
Tataouine - Gafsa
1:0 (0:0)
márc. 2. 14:30
Bizertin - Slimane
2:0 (0:0)
márc. 2. 16:00
US Souf - Ben Aknoun
0:3 (0:0)
márc. 2. 16:45
Chlef - El Bayadh
2:1 (1:0)
márc. 2. 17:00
Paradou AC - Biskra
0:0
márc. 2. 17:00
Saoura - Constantine
2:2 (1:1)
márc. 2. 18:00
ES Sétif - MC Alger
1:0 (1:0)
márc. 2. 15:00
Tre Fiori - San Marino Academy
1:3 (0:0)
márc. 2. 15:00
Domagnano - Cailungo
3:0 (0:0)
márc. 2. 15:00
Faetano - Virtus
2:3 (0:0)
márc. 2. 15:00
La Fiorita - Pennarossa
3:0 (0:0)
márc. 2. 18:15
Fiorentino - Tre Penne
0:4 (0:0)
márc. 2. 18:15
Cosmos - Juvenes/Dogana
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 2. 15:00
Zakho - Al Zawra'a
1:0 (0:0)
márc. 2. 06:00
Bucheon 1995 - Cheonan City
1:3 (1:1)
márc. 2. 08:30
Cheongju FC - Jeonnam Dragons
1:0 (0:0)
márc. 2. 06:45
Launceston City - Devonport City
1:6 (1:1)
márc. 2. 10:00
Lida - Smorgon
1:2 (0:1)
márc. 2. 10:15
FK Gomel - Naftan Novopolotsk
2:2 (1:1)
márc. 2. 11:00
Zaglebie Sosnowiec - Trinec
1:2 (1:0)
márc. 2. 11:00
Frederikssund - Vanlose
4:0 (4:0)
márc. 2. 11:00
Hougang United - Tampines Rovers
0:3 (0:1)
márc. 2. 12:00
Slutsk - Slavia Mozyr
1:0 (0:0)
márc. 2. 12:00
Bronshoj - Avarta
1:1 (0:0)
márc. 2. 12:00
Ljungskile - Gauthiod
1:3 (0:0)
márc. 2. 12:00
Valmieras - BFC Daugavpils
4:0 (0:0)
márc. 2. 13:00
Blansko - Vrchovina
6:2 (4:1)
márc. 2. 13:00
Eidsvold - Lorenskog
4:0 (1:0)
márc. 2. 13:00
Kvik Halden - Asker
3:0 (0:0)
márc. 2. 13:00
Odd Grenland - KFUM Oslo
0:3 (0:3)
márc. 2. 13:00
Lund - Falkenberg
1:1 (0:1)
márc. 2. 13:00
Assyriska FF - Karlberg
4:1 (3:0)
márc. 2. 13:00
Jordánia U17 - Üzbegisztán U17
1:1 (0:0)
márc. 2. 14:00
Sarpsborg 08 - Moss
1:4 (1:3)
márc. 2. 14:00
Middelfart - Naesby
4:0 (0:0)
márc. 2. 14:00
Friska Viljor - Pitea
3:2 (2:0)
márc. 2. 14:00
Sloga Pozega - Borac Cacak
0:0
márc. 2. 14:00
Lilleström - Mjondalen
0:0
márc. 2. 15:00
Sogndal - Asane
0:0
márc. 2. 15:00
Roskilde - Frem Kobenhavn
0:1 (0:0)
márc. 2. 15:00
Celik Zenica - Buducnost Banovici
4:0 (2:0)
márc. 2. 16:00
Bryne - Kongsvinger
2:2 (0:1)
márc. 2. 16:00
Kristiansund - Tromso
3:0 (0:0)
márc. 2. 16:30
Molde - Rosenborg
1:1 (0:0)
márc. 2. 16:30
Nordstrand - Grorud
0:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
401
53 (13%)
125 (31%)
515
   Ptomy
400
45 (11%)
145 (36%)
515
391
42 (11%)
141 (36%)
492
392
45 (11%)
132 (34%)
489
   Robi70
397
47 (12%)
127 (32%)
489
6. AltT
391
48 (12%)
122 (31%)
484
   Nadin
391
42 (11%)
137 (35%)
484
390
46 (12%)
119 (31%)
468
392
43 (11%)
126 (32%)
467
391
40 (10%)
133 (34%)
466

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont