Főoldal » Meccsek » 2024. március 2. » Universitario - Huancayo

Universitario - Huancayo 2:0 (1:0)

Perui Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2024. március 2. 02:30
Helyszín: Estadio Monumental (Lima)

Edison Flores ('45+1, 1-0), Diego Dorregaray ('90+5, 2-0)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Marcos Lliuya és Ricardo Salcedo összesen tizenegy Universitario - Huancayo mérkőzésen szerepeltek.
  • Az Universitario már húsz mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. augusztus 16-án sikerült ellenfélnek legyőznie (az ADT verte őket).

Universitario utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Huancayo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Huancayo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Universitario csapatának kedvez (7:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Universitario stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Universitario csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben az Universitario kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Huancayo egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Universitario sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Universitario 6 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Huancayo pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Universitario jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Universitario olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melgar. A Huancayo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Deportivo Garcilaso. Az Universitario erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Universitario 1218., Huancayo 1623. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Universitario jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Universitario csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.