Főoldal » Meccsek » 2024. március 1.

Meccsek - 2024. március 1.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. március 1.)


1 mérkőzés
márc. 1. 21:00
Celta Vigo - Almería
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 20:45
Lazio - AC Milan
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 20:30
Freiburg - Bayern München
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
márc. 1. 18:30
Hertha BSC - Holstein Kiel
2:2 (2:0)
márc. 1. 18:30
Schalke 04 - St. Pauli
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 20:00
Volendam - Nijmegen
2:5 (0:3)
márc. 1. 20:30
Sporting Gijón - Albacete
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
márc. 1. 21:00
West Bromwich - Coventry
2:1 (2:0)
márc. 1. 21:15
Chaves - Arouca
1:5 (1:2)
1 mérkőzés
márc. 1. 01:30
Colo Colo - Godoy Cruz
0:0
1 mérkőzés
márc. 1. 17:00
FK Rostov - Sovjetov
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 01:30
Fluminense - Quito
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 19:00
CSMS Iasi - Dinamo Bukarest
0:0
1 mérkőzés
márc. 1. 18:00
Kasimpasa - Sivasspor
0:0
1 mérkőzés
márc. 1. 01:30
Ji-Paraná - Paysandu
0:0
1 mérkőzés
márc. 1. 20:45
Westerlo - Sporting Charleroi
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 17:00
Polessya - LNZ Cherkasy
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 19:00
Sandhausen - Freiburg II
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 1. 01:15
Huracán - Rosario Central
2:0 (2:0)
márc. 1. 23:00
Tigre - Central Córdoba SdE
1:0 (1:0)
márc. 1. 20:00
Den Haag - Ajax II
2:1 (1:1)
márc. 1. 20:00
FC Emmen - Willem II
2:0 (1:0)
márc. 1. 20:00
NAC Breda - Utrecht II
3:1 (1:0)
márc. 1. 20:00
Eindhoven - Alkmaar II
1:1 (0:0)
márc. 1. 20:00
Telstar - Roda
1:1 (1:0)
márc. 1. 20:00
De Graafschap - Top Oss
2:1 (1:0)
márc. 1. 20:00
Helmond - Venlo
1:1 (0:1)
márc. 1. 02:15
New England - Independiente
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 1. 18:00
Cracovia Krakow - Warta Poznan
0:1 (0:0)
márc. 1. 20:30
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
3:0 (1:0)
márc. 1. 20:45
Cesena - Entella
4:0 (3:0)
márc. 1. 20:45
Pineto - Carrarese
0:0
1 mérkőzés
márc. 1. 19:00
Midtjylland - FC Kobenhavn
2:0 (1:0)
márc. 1. 19:30
Stade Nyonnais - Wil
1:1 (0:1)
márc. 1. 20:15
Aarau - Neuchatel Xamax FC
2:0 (1:0)
márc. 1. 15:00
Chamois Niortais - Marignane Gignac
3:2 (1:1)
márc. 1. 19:30
Nancy - Nimes
3:1 (0:1)
márc. 1. 19:30
Cholet - Dijon
2:1 (0:1)
márc. 1. 19:30
Martigues - Épinal
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 1. 18:30
Cukaricki - Napredak
2:1 (0:1)
márc. 1. 20:45
AlbinoLeffe - Giana Erminio
0:0
márc. 1. 20:45
Virtus Verona - Pro Sesto
0:2 (0:0)
márc. 1. 20:45
Lumezzane - Arzignano Valchiampo
2:2 (0:0)
márc. 1. 20:45
Trento - Aurora Pro Patria
0:0
márc. 1. 20:45
Pergolettese - Alessandria
0:1 (0:0)
márc. 1. 18:10
FAC Team für Wien - Sturm Graz II
1:0 (0:0)
márc. 1. 18:10
Ried - Stripfing
5:0 (2:0)
márc. 1. 18:10
Amstetten - Leoben
0:1 (0:0)
márc. 1. 20:00
Grazer - First Vienna
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 1. 20:45
Derry City - St. Patricks
2:1 (0:0)
márc. 1. 20:45
Galway United - Waterford
2:1 (0:1)
márc. 1. 20:45
Sligo Rovers - Shelbourne
0:1 (0:1)
márc. 1. 18:00
Stal Rzeszów - Miedz Legnica
1:3 (0:1)
márc. 1. 20:30
Tychy - Arka Gdynia
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 1. 13:30
Egnatia Rrogozhine - Dinamo Tiranë
1:1 (0:0)
márc. 1. 13:30
Laci - Skenderbeu
0:1 (0:0)
márc. 1. 17:00
Partizani Tirana - Kukësi
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 16:00
Mariehamn - Gnistan
0:0
márc. 1. 21:00
Nueva Chicago - Atlético Rafaela
2:0 (2:0)
márc. 1. 20:00
Club Brugge II - Genk II
2:1 (1:1)
márc. 1. 20:00
Zulte-Waregem - Standard Liege II
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 1. 11:00
Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata
4:5 (1:3)
márc. 1. 11:00
Yokohama F. Marinos - Avispa Fukuoka
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 16:30
Cherno More Varna - Botev Vratsa
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 17:30
Aluminij - NS Mura
2:0 (0:0)
márc. 1. 18:00
Ümraniyespor - Altay Izmir
2:0 (1:0)
márc. 1. 20:45
Arbroath - Raith
3:2 (0:1)
márc. 1. 16:00
Buzau - Corvinul Hunedoara
2:1 (2:0)
márc. 1. 17:00
Al Ahly - Young Africans
1:0 (0:0)
márc. 1. 17:00
Belouizdad - Medeama
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
márc. 1. 20:45
Finn Harps - Athlone
2:0 (2:0)
márc. 1. 20:45
Cork City - UC Dublin
1:0 (1:0)
márc. 1. 20:45
Kerry - Treaty United
0:1 (0:0)
márc. 1. 15:00
Pharco - National Bank of Egypt
2:1 (0:0)
márc. 1. 18:00
Ceramica Cleopatra - Al Mokawloon
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 16:00
Sumgayit Shekher - Kapaz
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 1. 18:00
Flora Tallinn - Nőmme United
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
márc. 1. 16:00
Al-Sadd - Qatar SC
3:0 (3:0)
márc. 1. 16:00
Al Duhail - Al-Gharrafa
1:4 (1:1)
márc. 1. 18:00
Al Arabi Doha - Al-Rayyan
2:3 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 1. 18:30
Fredericia - Aalborg
2:3 (1:2)
márc. 1. 19:00
Hillerod - Helsingor
4:2 (2:1)
márc. 1. 15:00
Abha - Al Ta'ee
2:0 (1:0)
márc. 1. 15:00
Al Akhdoud - Al Riyadh
1:2 (0:1)
márc. 1. 18:00
Al-Hilal - Al-Ittihad
3:1 (1:1)
márc. 1. 10:28
Macarthur - Melbourne City
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 18:00
Opava - Pribram
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 18:00
Dinamo Batumi - Kolkheti-1913
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 1. 19:15
Keflavík - UMF Grindavik
3:3 (0:0)
márc. 1. 19:30
ÍR Reykjavík - Valur
3:6 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 1. 14:35
Ajman - Emirates Club
2:0 (1:0)
márc. 1. 14:35
Khor Fakkan - Al-Ahli Dubai
0:3 (0:0)
márc. 1. 17:15
Al-Wasl Dubai - Sharjah
2:0 (1:0)
márc. 1. 22:00
Envigado - Jaguares de Córdoba
2:2 (2:1)
márc. 1. 02:05
Tepatitlán - Celaya
0:2 (0:1)
márc. 1. 16:30
NK Krka - Triglav
3:1 (0:0)
márc. 1. 23:30
Guaraní - Cerro Porteno
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 1. 21:00
ADT - Alianza Lima
2:0 (0:0)
márc. 1. 18:00
Chabab Mohammédia - FUS Rabat
0:1 (0:0)
márc. 1. 20:00
UTS Rabat - Youssoufia Berrechid
3:2 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 1. 11:00
Shandong Luneng - Changchun Yatai
4:2 (3:0)
márc. 1. 12:35
Qingdao Youth Island - Henan Jianye
1:1 (0:1)
márc. 1. 14:50
Zrinski Jurjevac - Dugopolje
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 1. 14:30
Navbahor - Dinamo Samarqand
3:1 (1:0)
márc. 1. 15:15
Nasaf Qarshi - Olympic
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 20:45
Portadown - Cliftonville
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 1. 20:45
Bala - Connah's Quay
1:0 (0:0)
márc. 1. 20:45
Caernarfon Town - Newtown AFC
1:0 (1:0)
márc. 1. 18:30
Stellenbosch - Chippa United
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 1. 10:30
FK Astana - Zhenys
2:0 (1:0)
márc. 1. 13:00
Kaisar Kyzylorda - Aktobe
1:3 (0:1)
márc. 1. 06:00
Ulsan Hyundai - Pohang
1:0 (0:0)
márc. 1. 08:30
Jeonbuk - Daejeon Citizen
1:1 (0:1)
márc. 1. 21:00
Metropolitanos - Carabobo
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 1. 18:00
Suduva - FA Siauliai
0:0
márc. 1. 00:00
USM Alger - Kabylie
elhalasztva
márc. 1. 00:00
Khenchela - Belouizdad
elhalasztva
márc. 1. 16:00
Magra - MC Oran
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
márc. 1. 12:30
Al Karkh - Al Najaf
0:3 (0:0)
márc. 1. 12:30
Naft Maysan - Naft
0:0
márc. 1. 17:30
Al-Qasim - Karbala
0:1 (0:0)
márc. 1. 19:00
Al Kahrabaa - Naft Al-Wasat
3:0 (0:0)
márc. 1. 00:00
Vida - Olancho
2:1 (0:1)
márc. 1. 02:00
CD Olimpia - UPNFM
2:0 (1:0)
márc. 1. 06:00
Anyang - Seongnam Ilhwa
2:0 (2:0)
márc. 1. 06:00
Ansan Greeners - Gyeongnam
1:2 (1:1)
márc. 1. 09:00
Riverside Olympic - Launceston United
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
márc. 1. 12:00
Niva Vinnitsa - Mariupol
4:2 (1:1)
márc. 1. 12:45
Balestier Khalsa - Tanjong Pagar
4:1 (2:0)
márc. 1. 13:00
Stabaek - Start
2:1 (1:1)
márc. 1. 18:00
Aalesund - Brattvag
3:1 (0:0)
márc. 1. 18:00
Fürstenfeld - Krottendorf
2:0 (1:0)
márc. 1. 18:30
Salzburger AK - St. Johann
4:0 (2:0)
márc. 1. 19:00
Stockerau - Zwettl
2:2 (1:1)
márc. 1. 19:00
Froya - Fana
5:1 (0:0)
márc. 1. 19:00
Tvaaker - Qviding
2:1 (1:0)
márc. 1. 20:00
Trinidad és Tobago - Jamaica
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
141
20 (14%)
55 (39%)
210
140
20 (14%)
52 (37%)
204
142
16 (11%)
58 (41%)
196
141
18 (13%)
52 (37%)
194
142
15 (11%)
58 (41%)
191
141
19 (13%)
47 (33%)
189
141
16 (11%)
52 (37%)
184
8. Rati
142
17 (12%)
47 (33%)
179
141
15 (11%)
51 (36%)
177
10. Xxy
139
12 (9%)
58 (42%)
176

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont