Főoldal » Meccsek » 2024. március 2. » UCV - Zamora FC

UCV - Zamora FC 2:2 (0:2)

Venezuelai Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2024. március 2. 20:00
Helyszín: Estadio Olímpico de la UCV (Caracas)

Yeangel Montero ('36, 0-1), Santiago Rodríguez ('45+8, 11-esből, 0-2), Tomás Blanco ('83, 1-2), Joel Infante ('90+8, 11-esből, 2-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Volt, hogy a Zamora FC két góllal is vezetett, de végül az UCV kiegyenlített.
  • Ezek a játékosok öt UCV - Zamora FC mérkőzésen is játszottak: Kendry Mendoza, Juan Reyes, Mauricio Márquez.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

UCV utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Zamora FC utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Zamora FC győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az UCV csapatának kedvez (6:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az UCV stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az UCV csapatának kedvez (6:1).

Az elmúlt fél évben az UCV egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Zamora FC egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az UCV sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Venezuelai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCV 2 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Zamora FC pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az UCV jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCV olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Metropolitanos. A Zamora FC pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hermanos Colmenares. Az UCV erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UCV olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Academica Puerto Cabello. A Zamora FC gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hermanos Colmenares. Az UCV csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCV 2999., Zamora FC 1011. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Zamora FC jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCV csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.