Főoldal » Meccsek » 2022. december 4.

Meccsek - 2022. december 4.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. december 4.)


2 mérkőzés
dec. 4. 16:00
Franciaország - Lengyelország
3:1 (1:0)
dec. 4. 20:00
Anglia - Szenegál
3:0 (2:0)
9 mérkőzés
dec. 4. 13:00
MTK - Gyirmót
5:2 (3:2)
dec. 4. 13:00
Csákvár - Győri ETO
1:1 (0:0)
dec. 4. 13:00
Békéscsabai Előre - Ajka
0:1 (0:1)
dec. 4. 13:00
Mosonmagyaróvár - Soroksár
1:1 (0:0)
dec. 4. 13:00
Dorog - Pécsi MFC
1:0 (1:0)
dec. 4. 13:00
Szentlőrinc - Kazincbarcika
1:1 (0:0)
dec. 4. 15:00
Szeged 2011 - Nyíregyháza
1:1 (1:0)
dec. 4. 15:00
Kozármisleny - Siófok
4:0 (1:0)
dec. 4. 14:00
FC Andorra - FC Cartagena
0:1 (0:0)
dec. 4. 16:15
Racing Santander - Lugo
0:1 (0:0)
dec. 4. 18:30
Eibar - Huesca
2:1 (0:1)
dec. 4. 21:00
Levante - Málaga
1:0 (0:0)
dec. 4. 11:00
Karcag - Tiszafüred
1:2 (1:1)
dec. 4. 13:00
Debreceni EAC - Füzesgyarmat
1:1 (0:0)
dec. 4. 13:00
BKV Előre - DVTK II
1:0 (1:0)
dec. 4. 13:00
Jászberény - Vasas II
0:1 (0:0)
dec. 4. 13:00
Hajdúszoboszló - Hatvan
1:0 (0:0)
dec. 4. 13:00
Eger - Kisvárda II
1:1 (1:0)
dec. 4. 13:00
Putnok - Sényő
1:2 (0:2)
dec. 4. 13:00
Pénzügyőr - Tiszaújváros
2:2 (0:1)
dec. 4. 11:00
Puskás Akadémia II. - Csorna
8:1 (2:0)
dec. 4. 11:00
Gyirmót II - Vidi II
0:2 (0:0)
dec. 4. 13:00
Zsámbék - ZTE II
0:1 (0:1)
dec. 4. 13:00
Nagykanizsai TE - Kaposvár
3:1 (0:1)
dec. 4. 13:00
Kelen - Budaörs
1:2 (0:0)
dec. 4. 13:00
Teskánd - Tatabánya
0:3 (0:3)
dec. 4. 13:00
Érd - Komárom
1:0 (1:0)
dec. 4. 13:00
Mór - Bicske
0:1 (0:1)
dec. 4. 11:00
Újpest II - Hódmezővásárhely
1:1 (1:1)
dec. 4. 11:00
Paks II - Dunaújváros
3:1 (0:0)
dec. 4. 11:00
MTK II - Ferencváros II
2:0 (1:0)
dec. 4. 13:00
Monor - Budapest Honvéd II
3:1 (2:0)
dec. 4. 13:00
Bánk - ESMTK
0:3 (0:0)
dec. 4. 13:00
Iváncsa - Szekszárd
2:1 (0:0)
dec. 4. 13:00
Cegléd - Kecskeméti TE II
1:1 (1:0)
dec. 4. 13:00
PTE-PEAC - Majos
1:0 (1:0)
8 mérkőzés
dec. 4. 12:30
SPAL - Modena
2:3 (0:1)
dec. 4. 15:00
Brescia - Reggina
0:2 (0:2)
dec. 4. 15:00
Südtirol - Frosinone
1:1 (1:0)
dec. 4. 15:00
Bari - Pisa
0:0
dec. 4. 15:00
Ascoli - Como
3:3 (1:2)
dec. 4. 15:00
Genoa - Cittadella
0:1 (0:0)
dec. 4. 15:00
Cosenza 1914 - Perugia
0:0
dec. 4. 18:00
Benevento - Palermo
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 4. 18:00
Arouca - Leixőes
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 4. 12:15
Farul Constanta - Botosani
8:0 (2:0)
dec. 4. 14:30
CFR Cluj - Chindia Targoviste
2:0 (1:0)
dec. 4. 18:00
Argesul Pitesti - Rapid Bukarest
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
dec. 4. 13:30
Wycombe - Portsmouth
2:0 (1:0)
dec. 4. 12:00
Athletic Bilbao II - Cornella
2:2 (1:1)
dec. 4. 12:00
Numancia - Real Unión
0:2 (0:0)
dec. 4. 18:00
Gimnastic - Sabadell
0:1 (0:1)
dec. 4. 18:00
Real Murcia - Alcoyano
1:0 (1:0)
dec. 4. 14:30
Catanzaro - Virtus Francavilla
4:1 (2:0)
dec. 4. 14:30
Messina - Picerno
0:1 (0:1)
dec. 4. 14:30
Gelbison - Latina
0:0
dec. 4. 17:30
Audace Cerignola - Crotone
0:1 (0:0)
dec. 4. 17:30
Giugliano - Foggia
3:2 (1:0)
dec. 4. 17:30
Turris - Avellino
1:3 (1:2)
dec. 4. 17:30
Fidelis Andria - Juve Stabia
0:1 (0:0)
dec. 4. 17:30
Monopoli - Potenza
1:2 (0:2)
dec. 4. 12:00
San Fernando - Linares Deportivo
1:1 (1:0)
dec. 4. 12:00
Linense - AD Ceuta
2:1 (0:1)
dec. 4. 17:00
Pontevedra - Racing Ferrol
0:2 (0:2)
dec. 4. 18:00
Celta Vigo II - Algeciras
2:2 (0:1)
dec. 4. 18:00
S.S. Reyes - Talavera
0:2 (0:1)
dec. 4. 12:30
Juventus II - Sangiuliano City
1:0 (0:0)
dec. 4. 14:30
Padova - Trento
2:1 (1:0)
dec. 4. 14:30
Novara - Arzignano Valchiampo
3:1 (2:0)
dec. 4. 14:30
AlbinoLeffe - Virtus Verona
0:1 (0:0)
dec. 4. 14:30
Vicenza - Pergolettese
2:0 (1:0)
dec. 4. 14:30
Pro Sesto - Piacenza
1:0 (0:0)
dec. 4. 14:30
Triestina - Feralpisalo
0:0
dec. 4. 14:30
Renate - Mantova
1:3 (0:1)
dec. 4. 14:30
Aurora Pro Patria - Lecco
2:0 (0:0)
dec. 4. 14:30
Pro Vercelli - Pordenone
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 4. 16:00
Anorthosis - Aris Limassol
0:2 (0:1)
dec. 4. 18:00
Apollon Limassol - AEL Limassol
elhalasztva
1 mérkőzés
dec. 4. 12:30
Ludogorets - Levszki Szófia
2:1 (0:0)
dec. 4. 13:30
Dender - Beerschot-Wilrijk
2:3 (0:2)
dec. 4. 18:00
Deinze - Waasland-Beveren
1:4 (0:1)
dec. 4. 14:00
Adanaspor - Göztepe Izmir
2:2 (1:1)
dec. 4. 17:00
Altay Izmir - Boluspor
5:1 (3:1)
2 mérkőzés
dec. 4. 11:30
Kapaz - Sumgayit Shekher
0:1 (0:0)
dec. 4. 14:00
Zira - Turan Tovuz
2:1 (0:0)
dec. 4. 13:30
Kalamata - Episkopi
1:0 (0:0)
dec. 4. 14:00
Larisa - Thesprotos
2:0 (1:0)
dec. 4. 14:00
Diagoras - PAOK II
2:3 (0:1)
dec. 4. 14:00
Panathinaikos II - Panserraikos
0:1 (0:0)
dec. 4. 14:00
Proodeftiki - Kifisia
0:4 (0:1)
dec. 4. 14:00
Veria - Almopos
1:0 (0:0)
dec. 4. 14:30
OFC Oostzaan - De Treffers
1:1 (0:1)
dec. 4. 14:30
F91 Dudelange - Victoria Rosport
2:0 (0:0)
dec. 4. 15:00
Fola Esch - Hostert
0:1 (0:0)
dec. 4. 15:00
Differdange - Progres Niedercorn
2:3 (2:1)
dec. 4. 15:00
UT Pétange - UNA Strassen
0:1 (0:0)
dec. 4. 16:00
Swift Hesperange - Wiltz
4:2 (0:0)
dec. 4. 16:00
Mondorf-les-Bains - Jeunesse Esch
3:1 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 4. 11:00
Alashkert - Ararat Yerevan
0:1 (0:1)
dec. 4. 16:00
Shirak - Urartu
2:3 (2:1)
3 mérkőzés
5 mérkőzés
dec. 4. 13:00
Pobeda - FK Skopje
0:0
dec. 4. 13:00
Shkupi - Bregalnica Stip
3:1 (1:1)
dec. 4. 13:00
Struga - Akademija Pandev
1:0 (0:0)
dec. 4. 13:00
Tikves Kavadarci - Sileks Kratovo
0:2 (0:0)
dec. 4. 15:00
Newry City FC - Portadown
3:0*
dec. 4. 13:00
Llapi - Ballkani
0:3 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 4. 11:30
Hamrun Spartans - Santa Lucia
2:0 (0:0)
dec. 4. 11:30
Pieta Hotspurs - Birkirkara
1:5 (0:2)
dec. 4. 14:00
Mosta - Zebbug Rangers
2:0 (0:0)
dec. 4. 14:00
Valletta - Gudja United
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
dec. 4. 08:00
HK U23 - Eastern
0:5 (0:4)
dec. 4. 15:00
Fiorentino - Tre Fiori
0:3 (0:1)
dec. 4. 15:00
Juvenes/Dogana - Pennarossa
3:1 (1:1)
dec. 4. 15:00
Tre Penne - San Giovanni
3:1 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 4. 12:00
Naft Al-Janoob - Duhok
1:1 (0:0)
dec. 4. 12:00
Al Hudod - Al Karkh
1:1 (0:0)
dec. 4. 14:45
Al-Qasim - Al Najaf
0:1 (0:1)
dec. 4. 17:00
Al Talaba - Al Diwaniya
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 4. 12:00
Kortrijk - Excelsior Rotterdam
1:0 (0:0)
dec. 4. 13:00
Tenerife - Bröndby
0:4 (0:2)
dec. 4. 13:00
Den Haag - Sparta Rotterdam
0:3 (0:2)
dec. 4. 13:30
Cambuur - Heracles
1:1 (1:0)
dec. 4. 14:00
NAC Breda - Mechelen
0:2 (0:2)
dec. 4. 14:30
Ümraniyespor - Partizani Tirana
2:2 (0:2)
dec. 4. 17:00
Pafos FC - Panathinaikosz
2:2 (2:0)
dec. 4. 17:30
Aris Saloniki - Maccabi Haifa
2:2 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
150
17 (11%)
63 (42%)
211
151
21 (14%)
48 (32%)
201
151
15 (10%)
63 (42%)
201
151
14 (9%)
64 (42%)
198
151
21 (14%)
45 (30%)
195
151
16 (11%)
57 (38%)
194
151
16 (11%)
56 (37%)
192
150
19 (13%)
48 (32%)
191
9. Rati
151
16 (11%)
55 (36%)
190
151
23 (15%)
37 (25%)
189

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont