Főoldal » Meccsek » 2022. december 4. » Franciaország - Lengyelország

Franciaország - Lengyelország 3:1 (1:0)

VB mérkőzés, nyolcaddöntő - 2022. december 4. 16:00
Helyszín: Al Thumama Stadium (ad-Dōha)

Olivier Giroud ('44, 1-0), Kylian Mbappé ('74, 2-0), Kylian Mbappé ('90+1, 3-0), Robert Lewandowski ('90+9, 11-esből, 3-1)

• A két csapat 11 éve és 181 napja nem találkozott egymással, utoljára 2011. június 9-én.

Franciaország utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Lengyelország utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Lengyelország győzelem
Az elmúlt fél évben Franciaország háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Lengyelország háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján Franciaország sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a VB mérkőzésein nyújtott teljesítményt nézzük, Franciaország 2 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A másik csapat, Lengyelország pedig egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát Franciaország jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Franciaország olyan csapatokat győzött le, mint pl. az Elefántcsontpart, a Dánia vagy az Ausztrália. A Lengyelország pedig olyan csapatokat vert, mint pl. a Svédország, a Chile vagy a Szaúd-Arábia. Lengyelország erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben Franciaország olyan csapatoktól szenvedett vereséget, mint pl. a Tunézia, a Dánia vagy a Horvátország. A Lengyelország gárdáját pedig olyan csapatok győzték le, mint pl. a Magyarország, a Szlovákia vagy a Svédország. Franciaország csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Franciaország 896., Lengyelország 1322. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Franciaország jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján Franciaország győzelmében bíznak.

A Focikatalógus Franciaország válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.