Főoldal » Meccsek » 2022. december 4. » Celta Vigo II - Algeciras

Celta Vigo II - Algeciras 2:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 14-én is volt Algeciras - Celta Vigo II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2022. december 4. 18:00
Helyszín: Abanca-Balaídos (Vigo)

Inaki Elejalde ('5, 0-1), Inaki Elejalde ('67, 0-2), Iker Losada ('71, 11-esből, 1-2), Damián Rodríguez ('83, 2-2)

• Volt, hogy az Algeciras két góllal is vezetett, de végül a Celta Vigo II kiegyenlített.

Celta Vigo II győzelem:
23 tipp (56%)
6 tipp (14%)
Algeciras győzelem:
12 tipp (29%)

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Algeciras győzelem

Az elmúlt fél évben a Celta Vigo II egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Algeciras az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Celta Vigo II 1 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Algeciras szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Celta Vigo II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda. Az Algeciras pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badajoz. A Celta Vigo II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Celta Vigo II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mérida AD, a S.S. Reyes vagy a Real Madrid II. Az Algeciras gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Antequera, a Fuenlabrada vagy a Córdoba. A Celta Vigo II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Celta Vigo II 1120., Algeciras 1858. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celta Vigo II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Celta Vigo II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.