Főoldal » Meccsek » 2022. december 4. » Real Murcia - Alcoyano

Real Murcia - Alcoyano 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 10-én is volt Alcoyano - Real Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2022. december 4. 18:00
Helyszín: Estadio Enrique Roca de Murcia (Murcia)

Dani Vega ('45+1, 1-0)

• A csapatok 4 éve és 109 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2018. augusztus 18-án.

Real Murcia utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Alcoyano győzelem
Az elmúlt fél évben a Real Murcia kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Murcia 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Alcoyano szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Real Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tenerife, az UD Logronés vagy a SD Logronés. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Numancia, a Real Unión vagy a SD Logronés. A Real Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Osasuna II. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Amorebieta. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Real Murcia 596., Alcoyano 1056. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.