Főoldal » Meccsek » 2022. november 26.

Meccsek - 2022. november 26.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. november 26.)


4 mérkőzés
nov. 26. 11:00
Tunézia - Ausztrália
0:1 (0:1)
nov. 26. 14:00
Lengyelország - Szaúd-Arábia
2:0 (1:0)
nov. 26. 17:00
Franciaország - Dánia
2:1 (0:0)
nov. 26. 20:00
Argentína - Mexikó
2:0 (0:0)
15 mérkőzés
nov. 26. 13:45
King's Lynn - Stevenage
0:3 (0:0)
nov. 26. 16:00
Barnsley - Crewe
3:0 (1:0)
nov. 26. 16:00
Forest Green Rovers - Alvechurch
2:1 (1:0)
nov. 26. 16:00
Sheffield Wednesday - Mansfield
2:1 (0:1)
nov. 26. 16:00
Portsmouth - Milton Keynes Dons
3:2 (2:1)
nov. 26. 16:00
Shrewsbury - Peterborough
3:1 (3:1)
nov. 26. 16:00
Charlton Athletic - Stockport
2:2 (2:1)
nov. 26. 16:00
Wimbledon - Chesterfield
0:2 (0:1)
nov. 26. 16:00
Cambridge United - Grimsby
1:2 (0:0)
nov. 26. 16:00
Oxford United - Exeter
4:1 (1:0)
nov. 26. 16:00
Accrington Stanley - Barnet
1:0 (0:0)
nov. 26. 16:00
Hartlepool - Harrogate Town
3:1 (2:0)
nov. 26. 16:00
Walsall - Carlisle
2:1 (0:1)
nov. 26. 16:15
Wrexham - Farnborough
4:1 (0:0)
nov. 26. 18:00
Dagenham & Redbridge - Gillingham
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 26. 13:00
Gyirmót - Szeged 2011
0:1 (0:1)
nov. 26. 16:15
Málaga - Ponferradina
1:0 (0:0)
nov. 26. 16:15
Alavés - Villarreal II
2:0 (1:0)
nov. 26. 18:30
Albacete - Racing Santander
2:1 (1:0)
nov. 26. 18:30
Real Oviedo - Mirandés
1:0 (1:0)
nov. 26. 22:00
Las Palmas - Tenerife
3:1 (1:0)
nov. 26. 13:00
Tatabánya - Veszprém
0:0
2 mérkőzés
nov. 26. 15:00
Parma - Modena
1:2 (0:2)
nov. 26. 18:00
Pisa - Ternana
3:1 (3:1)
4 mérkőzés
nov. 26. 12:00
UD Oliveirense - Feirense
0:0
nov. 26. 16:00
Famalicao - Academico Viseu
1:1 (0:1)
nov. 26. 19:45
Braga - Trofense
3:0 (2:0)
nov. 26. 21:45
Benfica - Penafiel
2:0 (0:0)
18 mérkőzés
nov. 26. 14:30
Drumchapel United - Edinburgh City
1:0 (0:0)
nov. 26. 15:30
Hamilton - East Kilbride
4:0 (1:0)
nov. 26. 16:00
Peterhead - Queen's Park
0:3 (0:1)
nov. 26. 16:00
Wick Academy - Falkirk
0:6 (0:1)
nov. 26. 16:00
Partick Thistle - Kelty Hearts
3:0 (1:0)
nov. 26. 16:00
Dunfermline - Forfar
4:0 (3:0)
nov. 26. 16:00
Formartine - Stenhousemuir
1:3 (0:0)
nov. 26. 16:00
Montrose - Darvel
2:5 (1:3)
nov. 26. 16:00
Hill Of Beath Hawthorn - Elgin
1:2 (1:2)
nov. 26. 16:00
Fraserburgh - Arbroath
0:2 (0:1)
nov. 26. 16:00
Raith - Auchinleck Talbot
3:0 (0:0)
nov. 26. 16:00
Albion - Stirling University
0:1 (0:0)
nov. 26. 16:00
Cove Rangers - Dunipace
7:0 (2:0)
nov. 26. 16:00
Dundee FC - Airdrieonians
6:2 (0:0)
nov. 26. 16:00
Inverness - Stirling Albion
3:2 (2:2)
nov. 26. 16:00
Linlithgow Rose - Sauchie Juniors
1:0 (1:0)
nov. 26. 20:45
Clyde - Dumbarton
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 26. 12:00
Inhulets - Veres Rivne
1:0 (1:0)
nov. 26. 16:00
Sabadell - SD Logronés
0:0
nov. 26. 16:00
Alcoyano - Calahorra
3:0 (1:0)
nov. 26. 18:00
Castellón - Real Murcia
1:0 (0:0)
nov. 26. 18:30
Barcelona II - Numancia
1:2 (0:2)
nov. 26. 14:30
Olbia - Cesena
0:1 (0:1)
nov. 26. 14:30
Ancona 1905 - Sassari Torres
1:1 (0:1)
nov. 26. 14:30
Montevarchi - Recanatese
1:1 (0:0)
nov. 26. 14:30
Fiorenzuola - Alessandria
0:0
nov. 26. 17:30
Fermana - Lucchese
1:0 (1:0)
nov. 26. 17:30
Reggiana - Rimini
2:0 (1:0)
nov. 26. 17:30
Siena - Carrarese
0:0
nov. 26. 17:30
Gubbio - San Donato Tavarnelle
1:0 (0:0)
nov. 26. 17:30
Imolese - Pontedera
1:2 (0:1)
nov. 26. 17:30
Entella - Vis Pesaro
2:1 (1:0)
nov. 26. 16:00
Rayo Majadahonda - Alcorcón
1:2 (0:1)
nov. 26. 16:00
San Fernando - Celta Vigo II
1:2 (1:0)
nov. 26. 18:00
Badajoz - Córdoba
2:4 (2:1)
nov. 26. 18:00
Leonesa - Unionistas de Salamanca
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 26. 15:00
Slovan Liberec - Sigma Olomouc
4:1 (2:1)
nov. 26. 18:00
Thun - FC Vaduz
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 26. 16:00
Karmiotissa - Doxa Katokopia
2:1 (0:1)
nov. 26. 18:00
AEK Larnaka - Apollon Limassol
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 26. 14:00
Slavia Szófia - Ludogorets
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 26. 11:00
Gigant Saedinenie - CSKA Szófia
1:1 / tizenegyesekkel 6:7 (1:0)
nov. 26. 12:30
Sevlievo - CSKA 1948 Sofia
0:4 (0:1)
nov. 26. 12:30
FK Minyor Pernik - Beroe
0:2 (0:1)
nov. 26. 12:30
Maritsa - Arda Kardzhali
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 26. 11:00
Slutsk - Dinamo Minsk
1:0 (1:0)
nov. 26. 13:00
FK Minsk - Shakhter Soligorsk
1:2 (0:1)
nov. 26. 16:00
Energetik-BGU Minsk - BATE Borisov
0:2 (0:1)
nov. 26. 16:00
Standard Liege II - Deinze
1:2 (1:1)
nov. 26. 20:00
Anderlecht II - Beerschot-Wilrijk
1:2 (1:1)
7 mérkőzés
nov. 26. 16:00
Wealdstone - Scunthorpe
3:1 (1:1)
nov. 26. 16:00
Yeovil - Halifax
1:0 (1:0)
nov. 26. 16:00
Dorking Wanderers - York
1:0 (1:0)
nov. 26. 16:00
Torquay - Gateshead
1:1 (0:0)
nov. 26. 16:00
Aldershot - Southend
2:0 (1:0)
nov. 26. 16:00
Altrincham - Eastleigh
2:1 (1:0)
nov. 26. 16:00
Maidstone - Maidenhead
3:2 (2:1)
nov. 26. 11:30
Tuzlaspor - Malatyaspor
0:0
nov. 26. 14:00
Boluspor - Sakaryaspor
1:0 (0:0)
nov. 26. 17:00
Genclerbirligi - Rizespor
1:3 (1:1)
nov. 26. 10:00
Baia Mare - Sirineasa
1:2 (0:1)
nov. 26. 10:00
Dumbravita - Unirea Constanta
2:0 (1:0)
nov. 26. 10:00
Metaloglobus - Progresul Spartac
3:0 (3:0)
nov. 26. 10:00
Slatina - ASU Poli
0:0
nov. 26. 12:45
Unirea Slobozia - Unirea Dej
1:1 (0:1)
nov. 26. 15:00
CSMS Iasi - Dinamo Bukarest
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 26. 14:00
Connah's Quay - Taff's Well
2:0 (0:0)
nov. 26. 14:00
Bala - Cardiff MU
2:0 (1:0)
nov. 26. 12:45
PAOK II - Anagennisi Karditsa
2:0 (0:0)
nov. 26. 14:00
Olympiakos Piraeus II - Ilioupoli
0:1 (0:1)
nov. 26. 14:00
AEK Athen II - Rouf
3:1 (1:0)
nov. 26. 14:00
Apollon Larisa - Larisa
0:2 (0:1)
nov. 26. 14:30
Sparta Rotterdam II - Maassluis
3:3 (3:1)
nov. 26. 14:30
Hardenberg - Spakenburg
2:0 (1:0)
nov. 26. 15:00
Rijnsburgse - Volendam II
1:0 (0:0)
nov. 26. 15:00
Ijsselmeervogels - Scheveningen
1:5 (1:2)
nov. 26. 15:00
Amsterdamsche - OFC Oostzaan
3:3 (1:0)
nov. 26. 15:30
Katwijk - Lisse
0:1 (0:0)
nov. 26. 15:30
Koninklijke - Kozakken Boys
3:1 (2:0)
nov. 26. 15:30
TEC - Noordwijk
2:0 (1:0)
nov. 26. 18:00
De Treffers - Quick Boys
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 26. 10:30
Samgurali - Dinamo Tbilisi
1:1 (1:0)
nov. 26. 10:30
Torpedo Kutaisi - Sioni Bolnisi
3:0 (1:0)
nov. 26. 10:30
Gagra - Dinamo Batumi
1:4 (0:2)
nov. 26. 10:30
Lokomotiv Tbilisi - Saburtalo
0:1 (0:0)
nov. 26. 10:30
Telavi - Dila Gori
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 26. 13:45
Ittihad Kalba - Al-Wahda
1:5 (1:1)
nov. 26. 13:45
Al Dhafra - Ajman
2:0 (0:0)
nov. 26. 16:30
Sharjah - Baniyas
2:3 (1:2)
nov. 26. 13:30
Triglav - NK Krka
0:4 (0:0)
nov. 26. 13:30
Beltinci - Roltek Dob
2:1 (0:0)
nov. 26. 13:30
Fuzinar - Primorje
1:0 (0:0)
nov. 26. 16:00
Jeunesse Esch - Differdange
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 26. 14:00
Ararat-Armenia - Urartu
0:4 (0:1)
nov. 26. 16:00
Pyunik - Noah
3:0 (1:0)
nov. 26. 13:00
Orijent 1919 - Cibalia Vinkovci
3:1 (0:0)
nov. 26. 13:30
Rude Zágráb - Croatia Zmijavci
3:1 (0:0)
nov. 26. 13:30
Solin - Jarun
2:0 (0:0)
nov. 26. 13:30
Dubrava - Bijelo Brdo
0:1 (0:0)
nov. 26. 13:30
Vukovar - Dugopolje
0:0
nov. 26. 13:30
Hrvatski Dragovoljac - Kustosija
2:3 (0:0)
8 mérkőzés
nov. 26. 14:30
Ballymacash Rangers - Banbridge
3:5 (0:0)
nov. 26. 14:30
Ballymoney United - Finaghy
2:0 (0:0)
nov. 26. 14:30
Bourneview Mill - Moyola Park
1:6 (0:0)
nov. 26. 14:30
Crewe United - St Mary's
1:3 (0:0)
nov. 26. 14:30
Crumlin United - Greenisland
2:0 (0:0)
nov. 26. 14:30
Limavady United - Bangor FC
1:2 (0:0)
nov. 26. 14:30
Windmill Stars - Dollingstown
2:3 (0:0)
7 mérkőzés
nov. 26. 10:30
Shandong Luneng - Wuhan Yangtze
5:0 (3:0)
nov. 26. 12:00
Hebei CFFC - Zhejiang Professional
1:6 (1:2)
nov. 26. 12:30
Guangzhou - Henan Jianye
1:1 (0:0)
nov. 26. 12:30
Shenzhen - Wuhan Three Towns
0:4 (0:1)
nov. 26. 13:00
Tianjin Teda - Shanghai East Asia
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 26. 13:00
Sileks Kratovo - Struga
1:2 (0:2)
nov. 26. 16:00
Cliftonville - Newry City FC
2:0 (1:0)
nov. 26. 16:00
Portadown - Glentoran
0:2 (0:1)
nov. 26. 16:00
Carrick Rangers - Ballymena
0:2 (0:0)
nov. 26. 16:00
Dungannon Swifts - Glenavon
1:0 (0:0)
nov. 26. 18:30
Linfield - Crusaders
0:0
nov. 26. 12:00
Decic - Jedinstvo BP
0:1 (0:0)
nov. 26. 12:00
Iskra Danilovgrad - Mornar Bar
2:1 (1:1)
nov. 26. 07:30
Zibo Cuju - Beijing BG
2:1 (1:1)
nov. 26. 07:30
Kunshan - Suzhou Dongwu
0:2 (0:0)
nov. 26. 13:00
Drenica Skënderaj - Drita Gijlan
1:3 (0:0)
nov. 26. 13:00
Ferizaj - Dukagjini
0:0
8 mérkőzés
nov. 26. 14:00
Chaouia - Hussein Dey
2:0 (0:0)
nov. 26. 14:00
Barika - Bir Bouhouche
3:0 (0:0)
nov. 26. 14:00
Azazga - Ghir Abadla
1:0 (0:0)
nov. 26. 14:00
USF Constantine - Oued Smar
1:0 (0:0)
nov. 26. 14:00
Témouchent - JS Bordj Ménaiel
0:0 / tizenegyesekkel 1:3
nov. 26. 14:00
RCG Oran - Khroub
2:7 (0:0)
nov. 26. 14:00
AE Médéa - Teleghma
1:0 (0:0)
nov. 26. 14:00
El Milia - Touggourt
1:1 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
nov. 26. 08:00
HK U23 - Rangers FC
0:5 (0:2)
nov. 26. 08:00
Southern District - Sham Shui Po
3:0 (1:0)
nov. 26. 11:00
Kitchee - Eastern
3:0 (0:0)
nov. 26. 15:00
Cosmos - Fiorentino
4:0 (0:0)
nov. 26. 15:00
Pennarossa - La Fiorita
1:2 (0:0)
nov. 26. 15:00
Tre Fiori - Domagnano
2:1 (0:0)
nov. 26. 18:30
Folgore / Falciano - Cailungo
4:1 (2:1)
nov. 26. 11:00
Argesul Pitesti - Tunari
3:2 (2:1)
nov. 26. 11:00
Garbarnia Krakow - Wisla Plock
2:1 (0:1)
nov. 26. 11:30
Cracovia Krakow - Besztercebánya
1:0 (1:0)
nov. 26. 12:00
Aarhus - Horsens
0:1 (0:0)
nov. 26. 12:00
St. Pölten - Budejovice
7:1 (3:0)
nov. 26. 13:00
Pafos FC - Always Ready
0:2 (0:0)
nov. 26. 13:30
Watford - Blackpool
1:1 (1:1)
nov. 26. 14:00
Hibernian - Middlesbrough
0:2 (0:0)
nov. 26. 14:00
Millwall - Bröndby
1:1 (0:0)
nov. 26. 15:00
Farul Constanta - Panaitolikos
1:2 (0:1)
nov. 26. 16:00
Málta U19 - Németország U19
0:7 (0:3)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
179
21 (12%)
84 (47%)
273
181
20 (11%)
80 (44%)
260
3. Xxy
178
19 (11%)
81 (46%)
257
180
23 (13%)
70 (39%)
255
180
24 (13%)
65 (36%)
250
179
18 (10%)
79 (44%)
248
   Pelya
180
20 (11%)
74 (41%)
248
180
20 (11%)
72 (40%)
244
9. AltT
180
21 (12%)
69 (38%)
243
180
17 (9%)
79 (44%)
243

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont