Főoldal » Meccsek » 2022. november 26. » Ittihad Kalba - Al-Wahda

Ittihad Kalba - Al-Wahda 1:5 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 16-án is lesz Ittihad Kalba - Al-Wahda mérkőzés!

Arab Liga Kupa mérkőzés, 1. forduló - 2022. november 26. 13:45
Helyszín: Ittihad Kalba Club Stadium (Kalba)

Ahmed Jshak ('19, 1-0), Joao Pedro ('45+3, 11-esből, 1-1), Ahmed Rifa'at ('57, 1-2), Sebastián Tagliabué ('86, 1-3), Sebastián Tagliabué ('90, 1-4), Sebastián Tagliabué ('90+3, 1-5)

• Sebastián Tagliabué mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Rashed Ali az egyetlen a mezőnyből, aki tizenkét Ittihad Kalba - Al-Wahda mérkőzésen is szerepelt.
  • Ez volt Sebastián Tagliabué 7. gólja, melyet az Ittihad Kalba hálójába lőtt.
  • Az Al-Wahda az utolsó kilenc mérkőzését mind megnyerte. Utoljára az Al-Ahli Dubai ellen szenvedtek vereséget 2022. szeptember 16-án.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Ittihad Kalba utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Al-Wahda utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Al-Wahda győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 5:5, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok kétszer játszottak az Ittihad Kalba stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Ittihad Kalba csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az Ittihad Kalba négyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al-Wahda négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Ittihad Kalba sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben az Ittihad Kalba olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al-Nasr Dubai, a Baniyas vagy az Al Dhafra. Az Al-Wahda pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Ain, az Al-Jazira Club vagy a Sharjah. Az Al-Wahda erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ittihad Kalba olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Bataeh. Az Al-Wahda gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al-Ahli Dubai. Az Al-Wahda csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ittihad Kalba 2187., Al-Wahda 1021. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al-Wahda jobb csapatnak tűnik.