Főoldal » Meccsek » 2022. november 26. » Alcoyano - Calahorra

Alcoyano - Calahorra 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 12-én is volt Calahorra - Alcoyano mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2022. november 26. 16:00
Helyszín: Campo Municipal El Collao (Alcoi)

Raúl Alcaina ('6, 1-0), Adrián Jiménez ('83, öngól, 2-0), David Conejero ('90+3, 3-0)

Alcoyano győzelem:
31 tipp (75%)
4 tipp (9%)
Calahorra győzelem:
6 tipp (14%)

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Calahorra győzelem
Az elmúlt fél évben az Alcoyano kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Calahorra egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 2 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Calahorra pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sabadell. A Calahorra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a SD Logronés. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Alzira, a Castellón vagy az UD Logronés. A Calahorra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Osasuna II, a Tudelano vagy a Sabadell. A Calahorra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Alcoyano 1064., Calahorra 1933. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.