Főoldal » Meccsek » 2022. november 26. » Hebei CFFC - Zhejiang Professional

Hebei CFFC - Zhejiang Professional 1:6 (1:2)

Kínai Bajnokság mérkőzés, 27. forduló - 2022. november 26. 12:00
Helyszín: Mission Hills Football Base Stadium (Haikou)

Nyasha Mushekwi ('21, 0-1), Gao Huaze ('39, 1-1), Donovan Ewolo ('45+2, 1-2), Donovan Ewolo ('47, 1-3), Franko Andrijasevic ('62, 1-4), Abdusalam Ablikim ('82, 1-5), Matheus ('90+3, 1-6)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • A Hebei CFFC az utolsó 21 mérkőzését mind elveszette. Utoljára a Wuhan Yangtze ellen sikerült győzniük 2022. június 30-án.
  • A Hebei CFFC utolsó hét mérkőzésén mindig legalább három gólt kapott az ellenfeleitől.
  • A Zhejiang Professional már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. november 3-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Shenzhen verte őket).

Zhejiang Professional utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Zhejiang Professional győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Zhejiang Professional csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Hebei CFFC egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Zhejiang Professional négyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Zhejiang Professional az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Kínai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Hebei CFFC 1 győzelmet és 10 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Zhejiang Professional pedig idegenben ötször nyert, hétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján a Zhejiang Professional szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Hebei CFFC olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Wuhan Yangtze. A Zhejiang Professional pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Guangzhou. A Zhejiang Professional erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Hebei CFFC olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Wuhan Three Towns, a Chengdu Better City. A Zhejiang Professional gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Henan Jianye vagy a Shandong Luneng. A Zhejiang Professional csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Hebei CFFC 1628., Zhejiang Professional 1251. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Zhejiang Professional jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Zhejiang Professional nyeri ezt a találkozót.