Főoldal » Meccsek » 2022. május 21.

Meccsek - 2022. május 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. május 21.)


1 mérkőzés
máj. 21. 17:30
Valencia - Celta Vigo
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
máj. 21. 17:15
Genoa - Bologna
0:1 (0:0)
máj. 21. 20:45
Fiorentina - Juventus
2:0 (1:0)
máj. 21. 20:45
Lazio - Hellas Verona
3:3 (2:2)
máj. 21. 20:45
Atalanta - Empoli
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 21. 20:00
Freiburg - RB Leipzig
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)

10 mérkőzés
máj. 21. 21:00
Paris St. Germain - Metz
5:0 (3:0)
máj. 21. 21:00
Olympique Marseille - Strasbourg
4:0 (1:0)
máj. 21. 21:00
Lens - AS Monaco
2:2 (1:1)
máj. 21. 21:00
Clermont - Lyon
1:2 (0:1)
máj. 21. 21:00
Nantes - St. Etienne
1:1 (1:0)
máj. 21. 21:00
Lille - Stade Rennes
2:2 (1:1)
máj. 21. 21:00
Brest - Bordeaux
2:4 (2:2)
máj. 21. 21:00
Reims - Nice
2:3 (2:0)
máj. 21. 21:00
Lorient - Troyes
1:1 (0:1)
máj. 21. 21:00
Angers - Montpellier HSC
2:0 (1:0)
máj. 21. 20:00
Málaga - Burgos
0:1 (0:1)
máj. 21. 20:00
Huesca - Real Sociedad II
3:2 (2:0)
máj. 21. 20:00
FC Cartagena - Amorebieta
5:0 (2:0)
máj. 21. 22:00
Girona - Mirandés
2:0 (1:0)
máj. 21. 22:00
Eibar - Tenerife
2:0 (1:0)
máj. 21. 22:00
UD Ibiza - Valladolid
1:2 (0:1)
máj. 21. 22:00
Ponferradina - Leganés
0:3 (0:2)
máj. 21. 22:00
Las Palmas - Real Oviedo
2:1 (1:1)
máj. 21. 22:00
Almería - Alcorcón
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 21. 18:00
Pisa - Benevento
1:0 (1:0)

8 mérkőzés
máj. 21. 16:00
Khimki - Szpartak Moszkva
2:1 (2:1)
máj. 21. 16:00
Sovjetov - Lokomotiv Moszkva
0:1 (0:0)
máj. 21. 16:00
Arsenal-Tula - FK Ural
1:2 (1:2)
máj. 21. 16:00
FK Krasnodar - Akhmat Grozny
1:1 (0:0)
máj. 21. 16:00
Rubin Kazan - Ufa
1:2 (1:0)
máj. 21. 16:00
CSKA Moszkva - FK Rostov
4:0 (2:0)
máj. 21. 16:00
Dinamo Moszkva - PFC Sochi
1:5 (1:4)
4 mérkőzés
máj. 21. 15:00
Sivasspor - Kayserispor
2:1 (1:0)
máj. 21. 15:00
Altay Izmir - Kasimpasa
2:4 (1:2)
máj. 21. 18:00
Besiktas - Konyaspor
1:1 (0:1)
máj. 21. 18:00
Malatyaspor - Fenerbahce
0:5 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 21. 21:30
Atlético GO - Coritiba
2:0 (1:0)
máj. 21. 21:30
Flamengo RJ - Goiás
1:0 (1:0)
máj. 21. 23:30
Santos - Ceará
0:0
2 mérkőzés
máj. 21. 20:45
Gent - Sporting Charleroi
1:2 (1:1)
máj. 21. 20:45
Mechelen - Genk
0:0
1 mérkőzés
máj. 21. 16:00
Rangers FC - Heart of Midlothian
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 21. 17:00
Salzburg - Austria Klagenfurt
1:1 (0:0)
máj. 21. 17:00
Austria Wien - Sturm Graz
4:2 (2:1)
máj. 21. 17:00
Wolfsberger - Rapid Wien
2:1 (0:1)

1 mérkőzés
máj. 21. 16:00
Sunderland AFC - Wycombe
2:0 (1:0)
máj. 21. 20:30
Barcelona II - Castellón
5:0 (2:0)
máj. 21. 20:30
Cornella - Alcoyano
2:0 (0:0)
máj. 21. 20:30
Llagostera - San Fernando
1:1 (0:0)
máj. 21. 20:30
Linares Deportivo - Sabadell
2:0 (0:0)
máj. 21. 20:30
Betis II - Albacete
0:2 (0:1)
máj. 21. 20:30
FC Andorra - UCAM Murcia
1:0 (1:0)
máj. 21. 20:30
Gimnastic - Sevilla Atlético
1:0 (1:0)
máj. 21. 20:30
Villarreal II - Linense
0:0
máj. 21. 20:30
Algeciras - Real Madrid II
1:1 (0:1)
10 mérkőzés
máj. 21. 09:00
SKA-Energia Khabarovsk - Akron
0:3 (0:0)
máj. 21. 11:00
Krasnodar II - Szpartak Moszkva II
1:3 (0:1)
máj. 21. 13:00
Tomsk - Metallurg Lipetsk
2:2 (1:1)
máj. 21. 13:00
Tekstilshchik - Rotor Volgograd
1:3 (0:1)
máj. 21. 14:00
Torpedo Moszkva - Kuban Krasnodar
2:2 (0:1)
máj. 21. 14:00
Alania Vladikavkaz - Kamaz
3:2 (2:1)
máj. 21. 14:00
Baltika Kaliningrad - Fakel
0:1 (0:0)
máj. 21. 14:00
Volgar Astrakhan - Gazovik Orenburg
2:2 (1:2)
máj. 21. 14:00
Yenisey - Veles
3:2 (2:2)
máj. 21. 14:00
Olimp-Dolgoprudny - Neftekhimik
2:4 (0:1)

1 mérkőzés
máj. 21. 19:30
Panathinaikosz - PAOK Saloniki
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 21. 18:00
Catanzaro - Monopoli
1:0 (1:0)
máj. 21. 20:30
Padova - Juventus II
0:1 (0:1)
máj. 21. 21:00
Palermo - Entella
2:2 (0:0)
9 mérkőzés
máj. 21. 17:30
Legia Warszawa - Cracovia Krakow
3:0 (0:0)
máj. 21. 17:30
Piast Gliwice - Radomiak Radom
1:1 (0:0)
máj. 21. 17:30
Lech Poznan - Zaglebie Lubin
2:1 (2:0)
máj. 21. 17:30
Pogon Szczecin - Nieciecza
2:2 (1:0)
máj. 21. 17:30
Rakow Czestochowa - Lechia Gdansk
3:0 (2:0)
máj. 21. 17:30
Wisla Kraków - Warta Poznan
0:1 (0:1)
máj. 21. 17:30
Wisla Plock - Stal Mielec
3:0 (1:0)
máj. 21. 17:30
Górnik Leczna - Jagiellonia
0:1 (0:0)
máj. 21. 17:30
Slask Wroclaw - Górnik Zabrze
3:4 (3:2)
6 mérkőzés
máj. 21. 17:00
Pohronie - FK Senica
1:0 (1:0)
máj. 21. 17:00
Trnava - Dunaszerdahely
1:0 (0:0)
máj. 21. 17:00
Slovan Bratislava - Zilina
2:2 (1:2)
máj. 21. 17:00
Ruzomberok - Sered
3:1 (3:1)
máj. 21. 17:00
Liptovsky Mikulás - Zlate Moravce
0:2 (0:1)
máj. 21. 17:00
Trencín - Zemplín Michalovce
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 21. 17:00
Aarhus - Nordsjaelland
2:2 (1:1)
máj. 21. 17:00
Vejle Boldklub - Odense BK
2:1 (0:1)
máj. 21. 17:00
SonderjyskE - Viborg
0:2 (0:1)

3 mérkőzés
máj. 21. 15:00
Rijeka - Hrvatski Dragovoljac
1:0 (1:0)
máj. 21. 17:05
NK Gorica - Osijek
1:1 (1:0)
máj. 21. 20:00
Dinamo Zágráb - Hajduk Split
3:1 (0:0)
máj. 21. 19:00
Tudelano - S.S. Reyes
0:2 (0:0)
máj. 21. 20:30
Rayo Majadahonda - Zamora CF
3:2 (1:1)
máj. 21. 20:30
Celta Vigo II - Racing Ferrol
0:1 (0:0)
máj. 21. 20:30
Unionistas de Salamanca - Calahorra
3:0 (1:0)
máj. 21. 20:30
UD Logronés - Badajoz
1:0 (0:0)
máj. 21. 20:30
Inter de Madrid - SD Logronés
3:1 (1:0)
máj. 21. 20:30
Talavera - Leonesa
0:5 (0:1)
2 mérkőzés
máj. 21. 15:00
AIK - Sirius
2:2 (2:2)
máj. 21. 17:30
Helsingborg - Värnamo
1:4 (1:0)
máj. 21. 00:00
Brusque - Tombense
1:0 (0:0)
máj. 21. 02:30
Bahia - Ponte Preta
2:1 (1:0)
máj. 21. 16:00
Operário PR - Ituano
3:2 (0:1)
máj. 21. 20:15
Aarau - FC Vaduz
1:2 (0:1)
máj. 21. 20:15
Kriens - Winterthur
0:5 (0:2)
máj. 21. 20:15
Neuchatel Xamax FC - Wil
5:2 (2:0)
máj. 21. 20:15
Thun - Yverdon
2:1 (2:0)

2 mérkőzés
máj. 21. 16:00
Sandefjord - Lilleström
1:4 (1:3)
máj. 21. 18:00
Molde - Kristiansund
2:1 (2:0)
5 mérkőzés
máj. 21. 17:00
Kukësi - Skenderbeu
1:0 (1:0)
máj. 21. 17:00
Teuta Durres - Laci
2:1 (1:1)
máj. 21. 17:00
Dinamo Tiranë - KF Tiranë
2:1 (1:0)
máj. 21. 17:00
Partizani Tirana - Kastrioti
4:0 (0:0)
máj. 21. 17:00
Vllaznia - Egnatia Rrogozhine
3:1 (2:0)
1 mérkőzés
máj. 21. 16:00
SJK - Mariehamn
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 21. 18:00
Anorthosis - Aris Limassol
0:3 (0:1)
8 mérkőzés
máj. 21. 06:00
Sanfrecce Hiroshima - Kyoto Sanga
3:1 (2:1)
máj. 21. 07:00
Shimizu - Nagoya Grampus
1:2 (0:1)
máj. 21. 07:00
Cerezo Osaka - Gamba Osaka
3:1 (0:1)
máj. 21. 08:00
FC Tokyo - Kashiwa Reysol
0:0
máj. 21. 08:00
Shonan Bellmare - Vissel Kobe
2:1 (1:0)
máj. 21. 10:00
Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers
1:1 (1:1)
máj. 21. 12:00
Avispa Fukuoka - Yokohama F. Marinos
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 21. 18:15
Tsarsko Selo - Lokomotiv Szófia
1:1 (0:1)
máj. 21. 18:15
Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa
3:5 (2:2)
máj. 21. 05:00
Imabari - Okinawa SV
1:4 (1:0)
máj. 21. 06:00
Vertfee Yaita - Nagai
7:0 (0:0)
máj. 21. 06:00
Gifu - Chukyo Egyetem
3:2 (0:0)
máj. 21. 06:00
Honda Lock - Marrygold Kumamoto
3:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
máj. 21. 14:00
Belshina - Isloch
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 21. 18:00
BATE Borisov - FK Gomel
1:2 (1:0)
máj. 21. 00:10
Atlanta - Deportivo Maipú
0:0
máj. 21. 02:00
All Boys - Deportivo Madryn
1:1 (1:0)
máj. 21. 02:10
Belgrano - Flandria
2:0 (1:0)
máj. 21. 20:10
Brown de Adrogué - Instituto
2:1 (0:0)
máj. 21. 20:30
Villa Dálmine - GyE Jujuy
3:0 (1:0)
máj. 21. 21:00
San Martín - Nueva Chicago
3:1 (1:1)
máj. 21. 20:00
Brann - Fredrikstad
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 21. 15:00
Radomlje - Domzale
3:3 (1:1)
máj. 21. 20:15
Aluminij - Tabor Sezana
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 21. 19:00
Zrinjski - Leotar Trebinje
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 21. 01:00
Coquimbo - Unión Espanola
2:4 (1:1)
máj. 21. 21:00
Antofagasta - Everton FC
2:2 (0:1)
máj. 21. 23:30
Universidad de Chile - Huachipato
3:2 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 21. 18:00
Nőmme Kalju - Paide
0:1 (0:0)
máj. 21. 15:00
Genclerbirligi - Ümraniyespor
2:4 (1:2)
máj. 21. 15:00
Keciörengücü - Ankaragücü
1:2 (1:1)
máj. 21. 18:00
Kocaelispor - Adanaspor
4:1 (1:0)
máj. 21. 18:00
Bursaspor - Menemen Belediye Spor
1:0 (1:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
1 mérkőzés
máj. 21. 20:30
Longford - Waterford
0:3 (0:1)
4 mérkőzés
máj. 21. 15:00
Qabala - Sabah FK
1:1 (0:0)
máj. 21. 15:00
Zira - Kesla
0:0
máj. 21. 17:00
Sumgayit Shekher - Sabail
5:0 (3:0)
máj. 21. 17:30
Karabakh - Neftchi
4:1 (3:0)
3 mérkőzés
máj. 21. 19:30
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya
4:0 (2:0)
máj. 21. 19:30
Hapoel Tel Aviv - Maccabi Tel Aviv
0:2 (0:0)
máj. 21. 19:30
Hapoel Be'er Sheva - Bnei Sakhnin
3:1 (2:1)
máj. 21. 16:00
El Sharqia Dokhan - Smouha
2:2 (1:0)
máj. 21. 16:00
Tala'ea El Geish - Al Mokawloon
1:0 (0:0)
máj. 21. 21:00
ENPPI - Al Ahly
1:2 (0:0)
máj. 21. 14:30
Scheveningen - Hardenberg
2:1 (1:1)
máj. 21. 15:00
Maassluis - Katwijk
1:0 (1:0)
máj. 21. 15:00
Ido-Ambacht - Amsterdamsche
3:3 (1:3)
máj. 21. 15:00
Ijsselmeervogels - Noordwijk
1:2 (0:1)
máj. 21. 15:00
Quick Boys - GVVV
2:0 (2:0)
máj. 21. 15:00
Rijnsburgse - Kozakken Boys
1:1 (0:1)
máj. 21. 15:30
Koninklijke - Spakenburg
2:3 (1:2)
máj. 21. 15:30
TEC - Volendam II
2:0 (1:0)
máj. 21. 18:00
De Treffers - Sparta Rotterdam II
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 21. 15:00
Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Tbilisi
0:2 (0:1)
máj. 21. 15:00
Samgurali - Torpedo Kutaisi
3:0 (0:0)
máj. 21. 18:00
Telavi - Dinamo Batumi
0:2 (0:2)

Fogyj áplálékkiegészítőkkel
máj. 21. 09:15
Melbourne Victory - Western United
1:4 (1:1)
máj. 21. 19:00
Skála - Runavik
1:4 (0:2)
3 mérkőzés
máj. 21. 18:00
KA Akureyri - Stjarnan
0:2 (0:1)
máj. 21. 18:00
KR Reykjavik - Leiknir Reykjavik
1:1 (1:0)
máj. 21. 18:00
ÍB Vestmannaeyja - Akranes
0:0
4 mérkőzés
máj. 21. 16:15
Al-Nasr Dubai - Al Dhafra
1:2 (1:2)
máj. 21. 16:15
Al Orooba - Al-Wasl Dubai
1:1 (1:0)
máj. 21. 16:15
Sharjah - Emirates Club
2:1 (2:1)
máj. 21. 19:00
Al-Jazira Club - Al-Wahda
1:2 (1:0)
máj. 21. 17:00
Krsko - Brezice
2:1 (0:0)
máj. 21. 17:00
NS Drava - Rogaska
1:3 (0:0)
máj. 21. 18:00
Triglav - Ilirija Ljubljana
1:1 (0:0)
máj. 21. 20:00
Rudar Velenje - ND Gorica
2:0 (0:0)
máj. 21. 18:00
Al Ittifaq - Al Hazm
5:2 (2:1)
máj. 21. 20:00
Al Raed - Al-Nassr
0:3 (0:1)
máj. 21. 22:00
Envigado - Deportes Tolima
1:4 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 21. 14:45
Van - Noah
1:0 (1:0)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
5 mérkőzés
máj. 21. 16:00
EIF Ekenas - PK-35 Vantaa
2:1 (1:0)
máj. 21. 16:00
Turku - PEPO
0:0
máj. 21. 16:00
MP Mikkeli - Jaro
3:0 (1:0)
máj. 21. 16:00
KPV Kokkola - SJK Akatemia
0:3 (0:3)
máj. 21. 18:00
Gnistan - Pargas IF
1:0 (1:0)
máj. 21. 06:00
Roasso Kumamoto - JEF United
1:1 (0:0)
máj. 21. 07:00
Albirex Niigata - Yokohama FC
3:0 (2:0)
máj. 21. 07:00
Blaublitz Akita - Tokyo Verdy
3:3 (0:1)
máj. 21. 07:00
Omiya Ardija - Vegalta Sendai
2:4 (0:2)
máj. 21. 07:00
Zweigen Kanazawa - Montedio Yamagata
1:1 (1:0)
máj. 21. 07:00
Tokushima Vortis - Tochigi
0:1 (0:0)
máj. 21. 09:00
Mito Hollyhock - Grulla Morioka
3:0 (1:0)
máj. 21. 11:00
Fagiano Okayama - Oita Trinita
1:0 (0:0)
máj. 21. 12:00
Ryukyu - Ventforet Kofu
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 21. 22:30
Cienciano - Cajamarca
3:2 (1:0)
máj. 21. 15:00
Chippa United - TS Galaxy
0:1 (0:0)
máj. 21. 15:00
Kaizer Chiefs - Moroka Swallows
2:2 (1:0)
máj. 21. 15:00
Maritzburg United - Baroka
1:0 (0:0)
máj. 21. 15:00
Marumo Gallants - Sekhukhune United
2:2 (0:0)
máj. 21. 15:00
Stellenbosch - Cape Town City
1:0 (0:0)

máj. 21. 17:30
Jarun - Osijek II
3:0 (0:0)
máj. 21. 17:30
Rude Zágráb - Radnik Sesvete
3:0 (0:0)
máj. 21. 17:30
Solin - Cibalia Vinkovci
2:4 (0:0)
máj. 21. 21:00
Opatija - Dubrava
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 21. 15:00
Atyrau - FK Astana
1:1 (0:0)
máj. 21. 15:00
Kairat Almaty - Shakter Karaganda
2:0 (1:0)
máj. 21. 16:00
Thróttur Vogar - Vestri
1:1 (0:0)
7 mérkőzés
máj. 21. 13:00
Valka - Gulbenes BJSS
0:2 (0:0)
máj. 21. 14:00
JFC Jelgava - Babites SK
4:3 (0:0)
máj. 21. 14:00
Augsdaugava - Jurnieks
3:2 (0:0)
máj. 21. 15:00
Jakabpils - Kekava / Auda
4:2 (0:0)
máj. 21. 17:45
Aliance - Limbazi
1:4 (0:0)
máj. 21. 18:00
Sigulda - Marupe
0:5 (0:0)
máj. 21. 18:30
Kengaroos - Gauja
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 21. 19:00
Sfintul Gheorghe - Sheriff Tiraspol
0:1 (0:0)
máj. 21. 09:30
FC Seoul - Seongnam Ilhwa
0:1 (0:1)
máj. 21. 11:00
Pohang - Incheon
2:0 (2:0)
máj. 21. 12:00
Sangju Sangmu - Ulsan Hyundai
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
máj. 21. 14:00
Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai
2:0 (1:0)
máj. 21. 18:00
Suduva - Panevezys
2:1 (2:1)
1 mérkőzés
máj. 21. 20:30
Carroi - Ordino
1:1 (0:0)

máj. 21. 17:00
Club Africain Tunis - Monastir
2:1 (1:0)
máj. 21. 17:00
Hussein Dey - Relizane
3:5 (3:2)
máj. 21. 17:00
Chlef - Magra
0:0
máj. 21. 17:00
Chelghoum Laid - MC Alger
2:0 (0:0)
máj. 21. 18:45
Kabylie - WA Tlemcen
2:0 (1:0)
máj. 21. 19:00
Saoura - Olympique Médéa
4:1 (1:0)
máj. 21. 01:30
Monagas - Estudiantes Mérida
2:2 (1:0)
máj. 21. 21:00
UCV - Deportivo Lara
0:0
máj. 21. 23:15
Zulia - Caracas
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 21. 15:00
Al Shorta - Newroz
2:3 (0:0)
máj. 21. 20:30
Al-Quwa Al-Jawiya - Arbil
2:1 (0:0)
máj. 21. 09:00
Daejeon Citizen - Bucheon 1995
1:0 (1:0)
máj. 21. 11:30
Jeonnam Dragons - Ansan Greeners
2:3 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
272
24 (9%)
113 (42%)
346
2. Xxy
264
25 (9%)
108 (41%)
341
264
25 (9%)
107 (41%)
339
270
24 (9%)
108 (40%)
336
   Somi12
280
26 (9%)
103 (37%)
336
271
23 (8%)
109 (40%)
333
278
26 (9%)
99 (36%)
328
279
20 (7%)
113 (41%)
326
280
20 (7%)
113 (40%)
326
10. Rati
264
32 (12%)
82 (31%)
324

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont