Főoldal » Meccsek » 2022. május 21. » Inter de Madrid - SD Logronés

Inter de Madrid - SD Logronés 3:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 37. forduló - 2022. május 21. 20:30
Helyszín: Estadio Nuevo Municipal Villaviciosa de Odón (Villaviciosa de Odón)

David Barral ('5, 1-0), Rubén Ramos ('64, 2-0), Seppe Brulmans ('90+1, 3-0), Lluís Llacer ('90+3, 3-1)

• Az Inter de Madrid már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. április 17-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Deportivo La Coruna verte őket).

Inter de Madrid győzelem:
26 tipp (66%)
8 tipp (20%)
SD Logronés győzelem:
5 tipp (12%)

Inter de Madrid utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

SD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább SD Logronés győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Inter de Madrid csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Inter de Madrid kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a SD Logronés egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. A statisztika alapján az Inter de Madrid sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Inter de Madrid 4 győzelmet, 6 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a SD Logronés pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Inter de Madrid jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Inter de Madrid olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión. A SD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tudelano. Az Inter de Madrid erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Inter de Madrid olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Santander vagy a Deportivo La Coruna. A SD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenteiro, a Calahorra. Az Inter de Madrid csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Inter de Madrid 2126., SD Logronés 2741. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Inter de Madrid jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Inter de Madrid csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.