Főoldal » Meccsek » 2022. május 22.

Meccsek - 2022. május 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. május 22.)


7 mérkőzés
máj. 22. 17:30
Elche - Getafe
3:1 (1:1)
máj. 22. 20:00
Granada - Espanyol
0:0
máj. 22. 20:00
Osasuna - Mallorca
0:2 (0:0)
máj. 22. 20:00
Alavés - Cádiz
0:1 (0:0)
máj. 22. 22:00
FC Barcelona - Villarreal
0:2 (0:1)
máj. 22. 22:00
Real Sociedad - Atlético Madrid
1:2 (0:0)
máj. 22. 22:00
Sevilla - Athletic Bilbao
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
máj. 22. 17:00
Chelsea - Watford
2:1 (1:0)
máj. 22. 17:00
Crystal Palace - Manchester United
1:0 (1:0)
máj. 22. 17:00
Liverpool - Wolverhampton
3:1 (1:1)
máj. 22. 17:00
Arsenal - Everton
5:1 (2:1)
máj. 22. 17:00
Manchester City - Aston Villa
3:2 (0:1)
máj. 22. 17:00
Norwich - Tottenham
0:5 (0:2)
máj. 22. 17:00
Leicester - Southampton
4:1 (0:0)
máj. 22. 17:00
Brentford - Leeds United
1:2 (0:0)
máj. 22. 17:00
Burnley - Newcastle United
1:2 (0:1)

5 mérkőzés
máj. 22. 12:30
Spezia - Napoli
0:3 (0:3)
máj. 22. 18:00
Sassuolo - AC Milan
0:3 (0:3)
máj. 22. 18:00
Inter - Sampdoria
3:0 (0:0)
máj. 22. 21:00
Venezia - Cagliari
0:0
máj. 22. 21:00
Salernitana - Udinese
0:4 (0:3)
10 mérkőzés
máj. 22. 15:30
Vasas - Soroksár
3:3 (1:3)
máj. 22. 18:00
Diósgyőr - Budafok
2:1 (0:0)
máj. 22. 18:00
Csákvár - Ajka
1:0 (1:0)
máj. 22. 18:00
Siófok - Budaörs
1:1 (0:0)
máj. 22. 18:00
Kecskeméti TE - Szentlőrinc
7:2 (0:0)
máj. 22. 18:00
Győri ETO - Dorog
4:0 (0:0)
máj. 22. 18:00
Nyíregyháza - Szeged 2011
1:4 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 22. 14:30
Alkmaar - Heerenveen
2:0 (1:0)
máj. 22. 18:00
Vitesse - Utrecht
3:0 (0:0)
máj. 22. 11:00
Újpest II - Kisvárda II
2:0 (0:0)
máj. 22. 11:00
DVTK II - Putnok
2:2 (0:0)
máj. 22. 17:00
DVSC-DEAC - Eger
2:3 (0:0)
máj. 22. 17:00
Salgótarján - Jászberény
6:1 (0:0)
máj. 22. 17:00
Füzesgyarmat - Kazincbarcika
2:3 (0:0)
máj. 22. 17:00
Tiszafüred - Tiszaújváros
1:0 (0:0)
máj. 22. 17:00
Tállya - BKV Előre
0:1 (0:0)
máj. 22. 17:00
Sényő - Debreceni EAC
1:1 (0:0)
máj. 22. 17:00
Törökszentmiklós - Hidasnémeti
4:2 (0:0)

máj. 22. 11:00
Paks II - Ferencváros II
0:3 (0:0)
máj. 22. 17:00
Monor - Balassagyarmat
1:2 (0:0)
máj. 22. 17:00
Vác - ESMTK
0:0
máj. 22. 17:00
Makó - Gerjen
3:0 (0:0)
máj. 22. 17:00
Dabas-Gyón - Budapest Honvéd II
3:4 (0:0)
máj. 22. 17:00
Iváncsa - FC Dabas
0:1 (0:0)
máj. 22. 17:00
MTK II - Dunaújváros
0:5 (0:0)
máj. 22. 17:00
Rákosmenti KSK - Cegléd
1:1 (0:0)
máj. 22. 17:00
Szekszárd - Mohács
1:2 (0:0)
máj. 22. 17:00
Hódmezővásárhely - Kozármisleny
0:1 (0:0)
máj. 22. 11:00
Puskás Akadémia II. - BVSC-Zugló
2:1 (0:0)
máj. 22. 11:00
ZTE II - Kaposvár
1:4 (0:0)
máj. 22. 11:00
Gyirmót II - Tatabánya
2:2 (0:0)
máj. 22. 14:00
Győri ETO II - SC Sopron
4:0 (0:0)
máj. 22. 17:00
Mosonmagyaróvár - Balatonfüred
3:0 (0:0)
máj. 22. 17:00
Veszprém - Vidi II
0:0
máj. 22. 17:00
Gárdony - Andráshida
6:0 (0:0)
máj. 22. 17:00
Kelen - Pápai Perutz
0:0
máj. 22. 17:00
Komárom - Érd
3:4 (0:0)
máj. 22. 18:00
Bicske - Nagykanizsai TE
0:4 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 22. 21:00
Monza - Brescia
2:1 (0:1)

1 mérkőzés
máj. 22. 18:15
FC Porto - Tondela
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 22. 20:30
Steaua Bukarest - CFR Cluj
3:1 (1:1)
4 mérkőzés
máj. 22. 15:00
Istanbul Basaksehir - Trabzonspor
3:1 (3:0)
máj. 22. 15:00
Fatih Karagümrük - Alanyaspor
0:1 (0:1)
máj. 22. 18:00
Adana Demirspor - Göztepe Izmir
7:0 (5:0)
máj. 22. 18:00
Hatayspor - Giresunspor
4:1 (1:1)
5 mérkőzés
máj. 22. 00:00
Juventude - Palmeiras
0:3 (0:2)
máj. 22. 02:00
América MG - Botafogo
1:1 (1:0)
máj. 22. 02:00
Cuiabá - Internacional RS
1:1 (0:0)
máj. 22. 21:00
Corinthians - Sao Paulo
1:1 (0:1)
máj. 22. 21:00
Fortaleza - Fluminense
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
máj. 22. 16:00
Union St. Gilloise - Royal Antwerp
0:1 (0:0)
máj. 22. 18:30
Club Brugge - Anderlecht
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
máj. 22. 16:30
Basel - Lugano
2:1 (1:1)
máj. 22. 16:30
BSC Young Boys - Grasshoppers
3:0 (1:0)
máj. 22. 16:30
FC Zürich - Luzern
2:3 (2:2)
máj. 22. 16:30
Sion - Servette
3:3 (1:0)
máj. 22. 16:30
St. Gallen - Lausanne
4:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 22. 21:00
Boca Juniors - Tigre
3:0 (1:0)
7 mérkőzés
máj. 22. 00:30
Columbus Crew - Los Angeles FC
0:2 (0:0)
máj. 22. 00:30
D.C. United - Toronto FC
2:2 (1:1)
máj. 22. 01:20
FC Cincinnati - New England
2:3 (1:2)
máj. 22. 01:30
Nashville - Atlanta United
2:2 (2:1)
máj. 22. 22:00
Montréal - Real Salt Lake
1:2 (1:0)
máj. 22. 23:00
New York City - Chicago Fire
1:0 (1:0)
máj. 22. 23:00
Charlotte - Vancouver Whitecaps
2:1 (1:1)

3 mérkőzés
máj. 22. 17:00
FC Kobenhavn - Aalborg
3:0 (2:0)
máj. 22. 17:00
Midtjylland - Randers
3:2 (2:1)
máj. 22. 17:00
Bröndby - Silkeborg
2:1 (1:0)
máj. 22. 00:00
Extremadura - Real Unión
0:2 (0:0)
5 mérkőzés
máj. 22. 15:00
Hammarby - Norrköping
3:0 (1:0)
máj. 22. 15:00
Elfsborg - IFK Göteborg
3:1 (2:1)
máj. 22. 15:00
Varberg - Degerfors
2:1 (1:0)
máj. 22. 17:30
Malmö FF - Häcken
1:2 (0:0)
máj. 22. 17:30
Kalmar - Djurgarden
1:0 (0:0)
máj. 22. 16:00
Cruzeiro - Sampaio Correa
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 22. 18:30
Crvena Zvezda - Vozdovac
3:1 (1:0)
máj. 22. 18:30
Partizan - Radnicki Nis
2:0 (1:0)
máj. 22. 18:30
Backa Topola - Vojvodina
0:2 (0:0)
máj. 22. 16:30
Hollandia U17 - Franciaország U17
3:1 (0:1)
máj. 22. 16:30
Lengyelország U17 - Bulgária U17
1:1 (0:0)
máj. 22. 19:00
Luxemburg U17 - Olaszország U17
0:1 (0:1)
máj. 22. 19:00
Németország U17 - Izrael U17
3:0 (0:0)
6 mérkőzés
máj. 22. 18:00
Tromso - Viking
1:1 (0:0)
máj. 22. 18:00
Haugesund - Bodo/Glimt
1:4 (0:3)
máj. 22. 18:00
Stromsgodset - Valerenga
3:2 (3:0)
máj. 22. 18:00
Jerv - Odd Grenland
0:1 (0:0)
máj. 22. 18:00
Sarpsborg 08 - Aalesund
1:2 (1:1)
máj. 22. 20:00
Ham-Kam - Rosenborg
1:1 (0:1)

máj. 22. 17:00
Austria Lustenau - Austria Wien II
4:0 (3:0)
máj. 22. 17:00
Rapid Wien II - Amstetten
5:2 (2:1)
máj. 22. 17:00
Grazer - Lafnitz
4:1 (2:0)
máj. 22. 17:00
FAC Team für Wien - Juniors OÖ
3:1 (1:1)
máj. 22. 17:00
Wacker Innsbruck - Dornbirn
3:0 (2:0)
máj. 22. 17:00
Liefering - Horn
4:1 (3:0)
máj. 22. 17:00
Vorwärts Steyr - St. Pölten
2:0 (0:0)
máj. 22. 12:40
Skra Czestochowa - Jastrzebie
1:1 (1:1)
máj. 22. 12:40
Tychy - Korona Kielce
1:1 (0:1)
máj. 22. 12:40
Katowice - Lódzki
2:0 (1:0)
máj. 22. 12:40
Gornik Polkowice - Miedz Legnica
0:1 (0:1)
máj. 22. 12:40
Widzew Lódz - Podbeskidzie
2:1 (1:0)
máj. 22. 12:40
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sacz
2:1 (1:0)
máj. 22. 12:40
Chrobry Glogów - Zaglebie Sosnowiec
4:0 (4:0)
máj. 22. 12:40
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepolomice
1:0 (0:0)
máj. 22. 12:40
Odra Opole - Resovia Rzeszów
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
máj. 22. 15:00
Lahti - Oulu
0:2 (0:1)
máj. 22. 17:30
HJK Helsinki - Haka
4:1 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 22. 18:00
Paphos FC - APOEL Nikosia
3:1 (2:0)
máj. 22. 18:00
Apollon Limassol - AEK Larnaka
0:1 (0:0)

16 mérkőzés
máj. 22. 06:00
Jobu University - Fuji University
0:1 (0:0)
máj. 22. 06:00
Fukui United - Doshisha University
0:1 (0:0)
máj. 22. 06:00
Biwako Shiga - Pacific University
1:2 (0:0)
máj. 22. 06:00
Kagoshima - Giravanz Kitakyushu
3:1 (0:0)
máj. 22. 06:00
Vanraure Hachinohe - Niigata Egyetem
0:1 (0:0)
máj. 22. 06:00
MD Nagasaki - Matsue City
1:2 (0:0)
máj. 22. 06:00
Nara Club - Honda FC
0:1 (0:0)
máj. 22. 06:00
Saga LIXIL - Kochi United
0:2 (0:0)
máj. 22. 06:00
Gainare Tottori - Hoyo Oita
0:4 (0:0)
máj. 22. 06:00
Toin University - Rissho University
1:0 (0:0)
máj. 22. 06:00
Kataller Toyama - Fujieda MYFC
1:0 (0:0)
máj. 22. 06:00
Tsukuba University - Urayasu
2:2 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
máj. 22. 06:00
Fukuyama City - Tokushima Vortis
3:2 (0:0)
máj. 22. 06:00
Fukuyama City - Tokushima
3:2 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 22. 19:30
Botev Plovdiv - Slavia Szófia
2:1 (0:0)
máj. 22. 19:30
Levszki Szófia - Ludogorets
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 22. 08:00
Jubilo Iwata - Consadole Sapporo
1:2 (1:1)
máj. 22. 14:00
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest
2:0 (0:0)
máj. 22. 16:00
Slavia Mozyr - Neman Grodno
1:1 (0:1)
máj. 22. 18:00
Dinamo Minsk - Vitebsk
2:1 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
máj. 22. 03:00
Tigres - Club Atlas
4:2 (0:1)
máj. 22. 00:10
Estudiantes Caseros - Quilmes
2:1 (1:1)
máj. 22. 19:00
San Telmo - Alvarado
0:1 (0:0)
máj. 22. 22:00
Chacarita Juniors - Sacachispas
0:1 (0:1)
máj. 22. 13:00
Dalkurd - Västeras SK
1:2 (0:2)
máj. 22. 13:00
Landskrona - Brage
1:1 (1:0)
máj. 22. 15:00
Trelleborg - Öster
1:2 (1:2)
máj. 22. 15:00
Sogndal - Asane
2:3 (1:2)
máj. 22. 15:00
Raufoss - Stabaek
0:4 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 22. 17:30
NS Mura - Maribor
1:3 (0:1)
máj. 22. 17:30
Bravo - Koper
0:0
máj. 22. 17:30
Celje - Olimpija Ljubljana
0:2 (0:2)
5 mérkőzés
máj. 22. 16:30
Tuzla City - Posusje
1:2 (0:0)
máj. 22. 16:30
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla
1:0 (0:0)
máj. 22. 16:30
Borac Banja Luka - Velez Mostar
2:1 (0:0)
máj. 22. 16:30
Radnik Bijeljina - FK Rudar
5:2 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 22. 02:00
Unión La Calera - La Serena
1:1 (0:0)
máj. 22. 18:00
Palestino - Cobresal
3:1 (2:0)
máj. 22. 21:00
O'Higgins - Colo Colo
1:1 (1:0)

Panarom Bebi és baba masszázsolajok
máj. 22. 16:00
Ismaily - National Bank of Egypt
2:2 (1:0)
máj. 22. 16:00
Ceramica Cleopatra - Misr Lel Makasa
4:1 (1:1)
máj. 22. 18:30
Al Masry - Future
0:1 (0:0)
máj. 22. 21:00
Al-Ittihad - Pyramids
1:0 (0:0)
máj. 22. 06:05
Melbourne City - Adelaide United
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 22. 15:00
Gagra - Sioni Bolnisi
1:2 (0:1)
máj. 22. 15:00
Saburtalo - Dila Gori
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 22. 19:00
Keflavík - Hafnarfjördur
2:1 (2:1)
máj. 22. 21:15
Valur - Víkingur Reykjavík
1:3 (0:0)
máj. 22. 21:15
Breidablik - Fram Reykjavik
4:3 (2:1)
máj. 22. 16:00
HB Torshavn - 07 Vestur
3:0 (1:0)
máj. 22. 16:00
Vikingur Gota - Klaksvík
0:0
máj. 22. 17:00
B68 Toftir - EB Streymur
0:1 (0:1)
máj. 22. 19:00
B36 Torshavn - AB Argir
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 22. 16:15
Ajman - Al Ain
0:4 (0:1)
máj. 22. 19:00
Al-Ahli Dubai - Baniyas
3:1 (1:1)
máj. 22. 19:00
Ittihad Kalba - Khor Fakkan
2:3 (2:3)
máj. 22. 21:00
Jorge Wilstermann - Club Bolívar
1:4 (0:3)
máj. 22. 21:00
Blooming - Real Tomayapo
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 22. 14:00
Hobro - Esbjerg
1:2 (0:2)
máj. 22. 14:00
Vendsyssel - HB Koge
1:1 (1:0)
máj. 22. 14:00
Jammerbugt - Fremad Amager
3:2 (1:1)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
máj. 22. 18:00
Al Fateh - Al Ta'ee
1:2 (0:1)
máj. 22. 20:00
Al Ahli Jeddah - Abha
1:1 (1:1)
máj. 22. 23:00
Monarcas Morelia - Atlante
0:1 (0:1)
máj. 22. 07:00
Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki
1:2 (0:2)
máj. 22. 07:00
Machida Zelvia - Thespa Kusatsu
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 22. 14:45
Urartu - Ararat-Armenia
1:2 (0:2)
máj. 22. 14:45
Noravank - Alashkert
1:1 (0:0)
máj. 22. 01:00
General Caballero - Guaraní
0:4 (0:0)
máj. 22. 22:30
Club Olimpia - Cerro Porteno
0:4 (0:2)
máj. 22. 16:00
Wiltz - F91 Dudelange
0:3 (0:0)
máj. 22. 16:00
UNA Strassen - UT Pétange
2:2 (0:0)
máj. 22. 16:00
Fola Esch - Mondorf-les-Bains
1:1 (0:0)
máj. 22. 16:00
Differdange - Progres Niedercorn
2:0 (0:0)
máj. 22. 16:00
Hamm Benfica - Jeunesse Esch
1:3 (0:1)
máj. 22. 16:00
Swift Hesperange - RFCU Luxemburg
2:0 (0:0)
máj. 22. 16:00
Rodange - Hostert
2:3 (1:1)
5 mérkőzés
máj. 22. 02:00
Universitario - Sporting Cristal
1:1 (1:1)
máj. 22. 18:00
Deportivo Municipal - Alianza Lima
0:3 (0:1)
máj. 22. 20:00
Atlético Grau - Alianza Atlético
1:2 (1:2)
máj. 22. 20:15
Sport Boys - Carlos Manucci
1:4 (0:2)
máj. 22. 22:30
Ayacucho - Melgar
0:1 (0:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
1 mérkőzés
máj. 22. 15:00
Neftchi Fargona - Metalourg
3:0 (0:0)
máj. 22. 17:00
Varazdin - Dugopolje
2:1 (0:0)
máj. 22. 17:30
Dinamo Zágráb II - Inter Zapresic
0:2 (0:0)
máj. 22. 17:30
Bijelo Brdo - Kustosija
2:3 (0:0)
máj. 22. 17:30
Croatia Zmijavci - Orijent 1919
1:5 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 22. 11:00
Kyzyl-Zhar - Akzhayik
2:0 (1:0)
máj. 22. 13:00
Tobol - Maqtaaral
4:2 (0:0)
máj. 22. 14:00
Kaspiy Aktau - Taraz
2:1 (2:0)
9 mérkőzés
máj. 22. 01:00
Charleston Battery - Miami FC 2.
0:4 (0:3)
máj. 22. 01:00
Indy Eleven - New York RB II
2:0 (2:0)
máj. 22. 01:30
Louisville City - Monterey Bay
0:2 (0:0)
máj. 22. 01:30
Detroit City - Atlanta United II
3:1 (2:1)
máj. 22. 02:30
Rio Grande Valley - San Diego Loyal
2:1 (0:1)
máj. 22. 04:00
Oakland Roots - L. A. Galaxy II
1:0 (1:0)
máj. 22. 04:00
Orange County SC - El Paso Locomotive
2:2 (1:0)
máj. 22. 23:30
Loudoun United - Memphis 901
0:3 (0:2)
7 mérkőzés
máj. 22. 11:00
DVSK Traktors - LBF FK Daugava
2:12 (0:0)
máj. 22. 13:30
Priekuļi - Riga United
4:1 (0:0)
máj. 22. 14:00
Plavinas / DM - PPK
0:1 (0:0)
máj. 22. 14:30
Lielupe - Kvarcs / Madona
2:2 / tizenegyesekkel 7:8 (0:0)
máj. 22. 15:00
Beitar - Staiceles Bebri
4:1 (0:0)
máj. 22. 16:00
Alberts - Parks
1:4 (0:0)
máj. 22. 17:30
Upesciems - Dobele Allegro
0:3 (0:0)

máj. 22. 09:30
Daegu - Gangwon
3:0 (1:0)
máj. 22. 09:30
Jeju - Suwon Blue Wings
0:0
máj. 22. 12:00
Suwon City - Jeonbuk
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 22. 14:00
FA Siauliai - Banga
1:1 (0:1)
máj. 22. 16:55
Zalgiris Vilnius - Kauno Zalgiris
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 22. 15:00
Spartaks Jürmala - BFC Daugavpils
2:0 (0:0)
máj. 22. 15:00
Ballkani - Gjilani
2:0 (0:0)
máj. 22. 15:00
Llapi - Prishtina
1:2 (0:0)
máj. 22. 15:00
Drita Gijlan - Ulpiana
5:0 (0:0)
máj. 22. 15:00
Malisheva - Dukagjini
0:0
máj. 22. 15:00
Feronikeli - Drenica Skënderaj
2:3 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 22. 11:00
FC Santa Coloma - Engordany
8:1 (0:0)
máj. 22. 17:00
Sant Julia - Inter Club d'Escaldes
2:2 (1:0)
máj. 22. 17:00
CS Sfaxien - ES Tunis
1:1 (1:0)
máj. 22. 17:00
Étoile Sahel - Ben Guerdane
3:0 (1:0)
máj. 22. 17:00
Arbaa - ES Sétif
3:1 (2:0)
máj. 22. 18:00
MC Oran - Belouizdad
0:0
máj. 22. 01:30
Mineros Guyana - Deportivo Táchira
1:2 (0:2)
máj. 22. 21:00
Metropolitanos - Aragua
1:1 (0:0)
máj. 22. 23:15
Carabobo - Deportivo La Guaira
2:0 (0:0)
máj. 22. 15:00
Pennarossa - La Fiorita
1:0 (0:0)
máj. 22. 18:30
Tre Penne - Tre Fiori
2:1 (0:0)
máj. 22. 09:00
Gyeongnam - Gwangju
2:2 (1:1)
máj. 22. 09:00
Gimpo Citizen - Busan I'Park
1:0 (0:0)
máj. 22. 11:30
Anyang - Seoul E-Land
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
275
28 (10%)
105 (38%)
350
275
24 (9%)
113 (41%)
346
274
26 (9%)
107 (39%)
344
275
26 (9%)
106 (39%)
342
275
27 (10%)
103 (37%)
341
275
28 (10%)
100 (36%)
340
260
23 (9%)
110 (42%)
335
   Xxy
274
21 (8%)
115 (42%)
335
275
20 (7%)
115 (42%)
330
10. Rati
275
26 (9%)
99 (36%)
328

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont