Főoldal » Meccsek » 2022. május 21. » Al Ittifaq - Al Hazm

Al Ittifaq - Al Hazm 5:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. december 28-án is volt Al Ittifaq - Al Hazm mérkőzés!

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 27. forduló - 2022. május 21. 18:00
Helyszín: Prince Mohamed bin Fahd Stadium (Ad Dammām)

Robin Quaison ('30, 1-0), Amin Younes ('42, 2-0), Sultan Faqihi ('45+3, 2-1), Naim Sliti ('54, 3-1), Naim Sliti ('56, 4-1), Ola John ('77, 11-esből, 4-2), Ahmed Alghamdi ('90+5, 5-2)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Ezek a játékosok hat Al Ittifaq - Al Hazm mérkőzésen is játszottak: Ali Abdullah Hazzazi, Rais M'Bolhi.

Al Ittifaq utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Al Hazm győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al Ittifaq csapatának kedvez (11:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Al Ittifaq stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Al Hazm csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben az Al Ittifaq egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Hazm egyszer sem nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Al Ittifaq sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Ittifaq 2 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Hazm pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Al Ittifaq jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Ittifaq olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Ta'ee, az Abha vagy az Al-Hilal. Az Al Hazm gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Abha, az Al Baten vagy az Al Faisaly. Az Al Hazm csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Al Ittifaq 1571., Al Hazm 2831. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Ittifaq jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al Ittifaq csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.