Főoldal » Meccsek » 2022. április 15.

Meccsek - 2022. április 15.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. április 15.)


1 mérkőzés
ápr. 15. 21:00
Real Sociedad - Betis
0:0
1 mérkőzés
ápr. 15. 20:00
Debreceni VSC - Gyirmót
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 15. 19:00
Spezia - Inter
1:3 (0:1)
ápr. 15. 21:00
AC Milan - Genoa
2:0 (1:0)

1 mérkőzés
ápr. 15. 21:00
Stade Rennes - AS Monaco
2:3 (1:1)
ápr. 15. 18:30
Eibar - Las Palmas
2:2 (1:2)
ápr. 15. 21:00
Amorebieta - Mirandés
1:0 (0:0)
12 mérkőzés
ápr. 15. 13:30
Luton - Nottingham Forest
1:0 (1:0)
ápr. 15. 16:00
Bournemouth - Middlesbrough
0:0
ápr. 15. 16:00
Swansea - Barnsley
1:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Hull - Cardiff
2:1 (2:0)
ápr. 15. 16:00
Stoke - Bristol City
0:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
West Bromwich - Blackpool
2:1 (1:0)
ápr. 15. 16:00
Birmingham - Coventry
2:4 (2:2)
ápr. 15. 16:00
Sheffield United - Reading
1:2 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Peterborough - Blackburn Rovers
2:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Preston - Millwall
1:1 (1:1)
ápr. 15. 18:30
Huddersfield - Queens Park
2:2 (1:1)
ápr. 15. 21:00
Derby - Fulham
2:1 (0:1)
ápr. 15. 16:30
Arouca - Santa Clara
1:1 (0:0)
ápr. 15. 19:00
Famalicao - Gil Vicente
2:2 (2:1)
ápr. 15. 21:30
Guimaraes - Pacos de Ferreira
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 15. 00:00
Atlético PR - The Strongest
1:0 (0:0)
ápr. 15. 02:00
Vélez Sársfield - Bragantino
2:2 (1:1)
ápr. 15. 04:00
Emelec - Deportivo Táchira
1:1 (1:1)

1 mérkőzés
ápr. 15. 18:30
Dinamo Moszkva - Akhmat Grozny
2:0 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 15. 00:15
Sao Paulo - Everton FC
2:0 (1:0)
ápr. 15. 00:15
Unión La Calera - Banfield
1:0 (1:0)
ápr. 15. 02:30
Internacional RS - Guairena
1:1 (0:1)
ápr. 15. 02:30
Lanus - Barcelona SC
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 16:30
Chindia Targoviste - Botosani
1:2 (1:1)
ápr. 15. 19:30
Mioveni - Dinamo Bukarest
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 19:30
Trabzonspor - Fatih Karagümrük
1:1 (0:1)
ápr. 15. 19:30
Kayserispor - Rizespor
1:1 (0:0)
9 mérkőzés
ápr. 15. 16:00
Fleetwood - Oxford United
2:3 (1:3)
ápr. 15. 16:00
Sunderland AFC - Shrewsbury
3:2 (2:0)
ápr. 15. 16:00
Charlton Athletic - Morecambe
2:3 (0:2)
ápr. 15. 16:00
Portsmouth - Lincoln City
3:2 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Wycombe - Plymouth
2:0 (2:0)
ápr. 15. 16:00
Cheltenham - Gillingham
2:2 (1:1)
ápr. 15. 16:00
Crewe - Wimbledon
3:1 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Doncaster - Bolton Wanderers
1:2 (0:0)
ápr. 15. 21:00
Sabadell - Sevilla Atlético
1:0 (1:0)
ápr. 15. 21:00
Llagostera - Algeciras
0:1 (0:1)

2 mérkőzés
ápr. 15. 02:30
Gimnasia La Plata - Sarmiento
1:3 (0:2)
ápr. 15. 21:30
Tigre - Huracán
2:1 (1:0)
ápr. 15. 20:00
Roda - Helmond
5:3 (3:1)
ápr. 15. 20:00
De Graafschap - Top Oss
1:2 (1:1)
ápr. 15. 20:00
Eindhoven - PSV Eindhoven II
1:3 (0:0)
ápr. 15. 20:00
MVV - Excelsior Rotterdam
1:1 (1:1)
ápr. 15. 20:00
Alkmaar II - Den Haag
0:1 (0:0)
ápr. 15. 20:00
Dordrecht - FC Emmen
0:1 (0:1)
ápr. 15. 20:00
Venlo - Telstar
3:2 (1:0)
ápr. 15. 21:00
Racing Ferrol - Zamora CF
1:3 (0:2)
12 mérkőzés
ápr. 15. 14:00
Exeter - Colchester
2:0 (1:0)
ápr. 15. 16:00
Bradford - Tranmere
1:1 (1:0)
ápr. 15. 16:00
Bristol Rovers - Salford
1:0 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Barrow - Forest Green Rovers
4:0 (2:0)
ápr. 15. 16:00
Mansfield - Sutton
2:3 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Newport - Crawley
1:2 (0:2)
ápr. 15. 16:00
Oldham - Northampton
0:2 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Stevenage - Rochdale
1:0 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Walsall - Carlisle
1:0 (1:0)
ápr. 15. 16:00
Harrogate Town - Swindon
1:4 (0:2)
ápr. 15. 16:00
Hartlepool - Port Vale
0:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Leyton - Scunthorpe
3:0 (3:0)

1 mérkőzés
1 mérkőzés
ápr. 15. 18:00
Nordsjaelland - SonderjyskE
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 18:00
Dinamo Zágráb - Istra 1961
3:0 (2:0)
ápr. 15. 20:05
Hajduk Split - NK Gorica
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 15:00
Hammarby - Mjällby
2:0 (0:0)
ápr. 15. 01:00
Criciúma - Londrina
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 19:00
Radnicki Nis - Vozdovac
0:0
ápr. 15. 18:10
Amstetten - St. Pölten
2:1 (0:0)
ápr. 15. 18:30
Juniors OÖ - Austria Lustenau
0:1 (0:0)
ápr. 15. 18:30
Lafnitz - Austria Wien II
1:0 (1:0)
ápr. 15. 18:30
Horn - Blau-Weiss Linz
2:1 (1:0)
ápr. 15. 18:30
Wacker Innsbruck - Grazer
1:1 (0:1)
ápr. 15. 18:30
Dornbirn - Liefering
1:4 (0:1)
ápr. 15. 18:30
Vorwärts Steyr - Kapfenberg
3:1 (0:1)
ápr. 15. 20:25
Rapid Wien II - FAC Team für Wien
0:4 (0:2)
ápr. 15. 19:00
Red Star FC 93 - Sete
0:3 (0:0)
ápr. 15. 19:00
Villefranche/Saone - Le Mans
1:0 (1:0)
ápr. 15. 19:00
Boulogne - Sedan
1:1 (0:1)
ápr. 15. 19:00
Bastia-Borgo - Avranches
1:2 (1:0)
ápr. 15. 19:00
Annecy FC - Créteil
1:0 (0:0)
ápr. 15. 19:00
US Orléans - Chateauroux
1:2 (1:1)
ápr. 15. 19:00
Chambly - Bourg-Péronnas
2:1 (0:0)
ápr. 15. 19:00
Cholet - Stade Briochin
0:3 (0:2)

5 mérkőzés
ápr. 15. 20:45
Derry City - Shelbourne
1:2 (1:0)
ápr. 15. 20:45
Bohemian - Finn Harps
2:2 (0:1)
ápr. 15. 20:45
Dundalk - Sligo Rovers
2:1 (2:0)
ápr. 15. 20:45
UC Dublin - Drogheda
0:2 (0:0)
ápr. 15. 21:00
Shamrock Rovers - St. Patricks
1:0 (0:0)
ápr. 15. 12:00
Chaves - Covilha
1:0 (1:0)
ápr. 15. 15:00
Varzim - Casa Pia
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
ápr. 15. 11:00
Kawasaki Frontale - Ulsan Hyundai
1:1 (0:1)
ápr. 15. 13:00
Bangkok Glass - Melbourne City
1:1 (1:1)
ápr. 15. 13:00
Shandong Luneng - Daegu
0:7 (0:3)
ápr. 15. 16:00
United City - Jeonnam Dragons
0:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Johor FC - Guangzhou
5:0 (3:0)
ápr. 15. 19:15
Sharjah - Al-Rayyan
1:1 (1:0)
ápr. 15. 19:15
Al-Sadd - Al Wehdat
5:2 (1:2)
ápr. 15. 22:15
Nasaf Qarshi - Al Faisaly
0:1 (0:1)
ápr. 15. 22:15
Al-Hilal - Istiqlol
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 17:00
Kuopion - SJK
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 19:00
Beroe - CSKA 1948 Sofia
1:0 (1:0)
ápr. 15. 16:30
Slutsk - FK Minsk
2:4 (1:2)

1 mérkőzés
ápr. 15. 04:00
Club Atlas - Mazatlán
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 15. 20:15
Maribor - Radomlje
0:0
11 mérkőzés
ápr. 15. 16:00
Wrexham - Solihull Moors
1:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Notts - King's Lynn
4:1 (2:1)
ápr. 15. 16:00
Altrincham - Halifax
1:1 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Boreham Wood - Dover Athletic
1:2 (1:2)
ápr. 15. 16:00
Woking - Torquay
0:1 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Dagenham & Redbridge - Barnet
7:3 (5:0)
ápr. 15. 16:00
Eastleigh - Bromley
0:2 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Grimsby - Stockport
2:1 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Maidenhead - Weymouth
2:0 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Southend - Wealdstone
0:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Yeovil - Aldershot
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 20:45
Inverness - Kilmarnock
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 22:30
La Serena - Unión Espanola
1:2 (1:1)
ápr. 15. 13:30
Keciörengücü - Denizlispor
0:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Tuzlaspor - Genclerbirligi
4:0 (4:0)
ápr. 15. 19:30
Istanbulspor - Bursaspor
3:1 (1:1)
ápr. 15. 23:00
ES Sétif - ES Tunis
0:0

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
ápr. 15. 20:45
Cork City - Bray Wanderers
0:0
ápr. 15. 20:45
Waterford - Galway United
0:1 (0:1)
ápr. 15. 20:45
Athlone - Treaty United
1:1 (0:0)
ápr. 15. 20:45
Wexford Youths - Cobh Ramblers
4:2 (2:1)
ápr. 15. 21:30
Ceramica Cleopatra - Future
0:3 (0:2)
ápr. 15. 21:30
Ghazl El Mehalla - El Gounah
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 15:00
Qabala - Sumgayit Shekher
1:1 (0:1)
ápr. 15. 17:30
Karabakh - Kesla
8:0 (7:0)
ápr. 15. 11:45
Macarthur - Brisbane Roar
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 13:30
HB Koge - Fremad Amager
1:1 (0:1)
ápr. 15. 01:50
Atlante - Mineros de Zacatecas
2:1 (1:1)
ápr. 15. 17:45
Triglav - Rudar Velenje
2:0 (1:0)
ápr. 15. 19:30
Brezice - NS Drava
7:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 02:30
Deportivo Pereira - Águilas Doradas
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 13:00
Ararat-Armenia - Ararat Yerevan
3:1 (1:1)
ápr. 15. 16:00
Pyunik - Alashkert
3:0 (1:0)

Panarom Bebi és baba masszázsolajok
2 mérkőzés
ápr. 15. 22:30
Cajamarca - Academia Cantolao
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 15. 14:00
Shortan - Andijan II
3:0 (1:0)
ápr. 15. 15:15
Bunyodkor - Surkhon
0:0
6 mérkőzés
ápr. 15. 15:30
Caernarfon Town - Penybont
1:0 (0:0)
ápr. 15. 15:30
The New Saints - Flint
7:0 (2:0)
ápr. 15. 15:30
Aberystwyth - Cefn Druids
6:0 (3:0)
ápr. 15. 15:30
Connah's Quay - Cardiff MU
2:0 (1:0)
ápr. 15. 15:30
Haverfordwest County - Barry Town
2:0 (1:0)
ápr. 15. 16:00
Bala - Newtown AFC
1:0 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Orijent 1919 - Inter Zapresic
1:1 (1:0)
ápr. 15. 16:30
Radnik Sesvete - Dinamo Zágráb II
4:0 (2:0)
ápr. 15. 16:30
Dugopolje - Bijelo Brdo
3:1 (1:0)
ápr. 15. 16:30
Osijek II - Cibalia Vinkovci
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 15. 13:00
BFC Daugavpils - Spartaks Jürmala
2:0 (0:0)
ápr. 15. 15:00
Valmieras - Tukums 2000
3:0 (1:0)
ápr. 15. 17:00
Rigas FS - Super Nova
2:0 (2:0)
ápr. 15. 20:45
Linfield - Glentoran
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
ápr. 15. 17:00
Banga - Kauno Zalgiris
3:1 (1:1)
ápr. 15. 01:30
Academica Puerto Cabello - Monagas
0:2 (0:0)
ápr. 15. 23:15
Aragua - Carabobo
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 15. 14:30
Al Kahrabaa - Naft Al-Janoob
2:1 (0:0)
ápr. 15. 21:00
Naft Maysan - Newroz
1:1 (0:0)
ápr. 15. 03:00
Real Sociedad - Vida
4:1 (2:1)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
172
26 (15%)
62 (36%)
254
172
25 (15%)
62 (36%)
249
   Zozoka42
172
27 (16%)
57 (33%)
249
171
25 (15%)
57 (33%)
239
172
27 (16%)
51 (30%)
237
170
21 (12%)
65 (38%)
235
168
23 (14%)
59 (35%)
233
   Pelya
172
21 (12%)
64 (37%)
233
173
21 (12%)
61 (35%)
227
10. Herki
171
23 (13%)
54 (32%)
223

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod