Főoldal » Meccsek » 2022. április 16. » Aurora Pro Patria - Mantova

Aurora Pro Patria - Mantova 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 17-én is volt Mantova - Aurora Pro Patria mérkőzés!

Serie C, A csoport mérkőzés, 37. forduló - 2022. április 16. 14:30
Helyszín: Stadio Carlo Speroni (Busto Arsizio)

Leonardo Stanzani ('45+3, 1-0), Leonardo Stanzani ('48, 2-0), Gaetano Monachello ('90+3, 2-1)

Aurora Pro Patria utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Mantova utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Mantova győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Aurora Pro Patria kétszer nyert hazai pályán, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mantova kétszer nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján az Aurora Pro Patria sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Serie C, A csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Aurora Pro Patria 3 győzelmet, 7 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mantova pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Aurora Pro Patria jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Aurora Pro Patria olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Renate, a Giana Erminio. A Mantova pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Giana Erminio vagy a Pro Sesto. Az Aurora Pro Patria erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Aurora Pro Patria olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fiorenzuola, a Pro Sesto vagy a Feralpisalo. A Mantova gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lecco, a Virtus Verona vagy a Juventus II. A Mantova csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Aurora Pro Patria 1861., Mantova 1545. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mantova jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Aurora Pro Patria csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.