Főoldal » Meccsek » 2021. november 28.

Meccsek - 2021. november 28.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. november 28.)


4 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Betis - Levante
3:1 (0:1)
nov. 28. 16:15
Espanyol - Real Sociedad
1:0 (0:0)
nov. 28. 18:30
Cádiz - Atlético Madrid
1:4 (0:0)
nov. 28. 21:00
Real Madrid - Sevilla
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
nov. 28. 15:00
Manchester City - West Ham United
2:1 (1:0)
nov. 28. 15:00
Leicester - Watford
4:2 (3:1)
nov. 28. 15:00
Burnley - Tottenham
elhalasztva
nov. 28. 15:00
Brentford - Everton
1:0 (1:0)
nov. 28. 17:30
Chelsea - Manchester United
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 28. 13:30
Debreceni VSC - Paks
1:1 (1:1)
nov. 28. 15:45
Puskás Akadémia - ZTE
1:1 (0:0)
nov. 28. 18:00
Mezőkövesd - Ferencváros
0:3 (0:2)

5 mérkőzés
nov. 28. 12:30
Udinese - Genoa
0:0
nov. 28. 15:00
AC Milan - Sassuolo
1:3 (1:2)
nov. 28. 15:00
Spezia - Bologna
0:1 (0:0)
nov. 28. 18:00
AS Roma - Torino
1:0 (1:0)
nov. 28. 20:45
Napoli - Lazio
4:0 (3:0)
2 mérkőzés
nov. 28. 15:30
Eintracht Frankfurt - Union Berlin
2:1 (1:0)
nov. 28. 17:30
RB Leipzig - Bayer Leverkusen
1:3 (0:2)
9 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Győri ETO - Szeged 2011
0:2 (0:0)
nov. 28. 17:00
Vasas - Budaörs
1:1 (1:0)
nov. 28. 17:00
Pécsi MFC - Dorog
1:2 (0:1)
nov. 28. 17:00
Békéscsabai Előre - Budafok
1:1 (1:0)
nov. 28. 17:00
Siófok - Szentlőrinc
1:0 (1:0)
nov. 28. 17:00
Diósgyőr - Ajka
2:0 (2:0)
nov. 28. 17:00
Csákvár - Soroksár
4:3 (2:1)
10 mérkőzés
nov. 28. 13:30
Versailles - Poissy
1:0 (0:0)
nov. 28. 13:30
Chemin Bas d'Avignon - Agde
1:0 (0:0)
nov. 28. 13:30
Chatou - C' Chartres
4:5 (2:1)
nov. 28. 13:45
Trélissac - Toulouse
1:3 (0:0)
nov. 28. 14:00
Perros-Louannec - Vitré
0:3 (0:1)
nov. 28. 14:00
Salouël - Wasquehal
0:3 (0:2)
nov. 28. 14:00
Panazol - Angouleme
1:1 (1:0)
nov. 28. 14:30
Tregunc - La Roche-sur-Yon
0:3 (0:1)
nov. 28. 15:00
Chauvigny - Le Havre
0:0

7 mérkőzés
nov. 28. 13:00
St. Etienne - Paris St. Germain
1:3 (1:1)
nov. 28. 15:00
AS Monaco - Strasbourg
1:1 (1:0)
nov. 28. 15:00
Lorient - Stade Rennes
0:2 (0:0)
nov. 28. 15:00
Bordeaux - Brest
1:2 (1:0)
nov. 28. 15:00
Reims - Clermont
1:0 (0:0)
nov. 28. 17:00
Montpellier HSC - Lyon
0:1 (0:1)
nov. 28. 20:45
Olympique Marseille - Troyes
1:0 (0:0)
nov. 28. 13:30
Hamburger SV - Ingolstadt
3:0 (2:0)
nov. 28. 13:30
Paderborn - Hansa Rostock
1:1 (0:1)
nov. 28. 13:30
FC Nürnberg - St. Pauli
2:3 (1:2)
5 mérkőzés
nov. 28. 12:15
Sparta Rotterdam - Ajax
0:1 (0:1)
nov. 28. 14:30
Twente - Feyenoord
0:0
nov. 28. 14:30
Utrecht - Heracles
1:0 (0:0)
nov. 28. 16:45
Heerenveen - PSV Eindhoven
1:1 (0:1)
nov. 28. 20:00
Vitesse - Alkmaar
0:0
nov. 28. 14:00
Leganés - Las Palmas
4:1 (2:0)
nov. 28. 16:00
Amorebieta - Zaragoza
1:1 (1:1)
nov. 28. 16:00
UD Ibiza - Ponferradina
0:1 (0:1)
nov. 28. 18:15
Tenerife - Real Sociedad II
2:0 (1:0)
nov. 28. 11:00
Paks II - ESMTK
1:0 (1:0)
nov. 28. 13:00
Makó - Balassagyarmat
1:2 (1:2)
nov. 28. 13:00
Monor - Kozármisleny
1:3 (1:1)
nov. 28. 13:00
Hódmezővásárhely - Mohács
1:0 (1:0)
nov. 28. 13:00
Szekszárd - Cegléd
3:1 (1:0)
nov. 28. 13:00
Rákosmenti KSK - Dunaújváros
3:4 (1:0)
nov. 28. 13:00
Iváncsa - Budapest Honvéd II
4:0 (1:0)
nov. 28. 13:00
Dabas-Gyón - Ferencváros II
0:2 (0:0)
nov. 28. 13:00
Vác - Gerjen
3:0 (2:0)
nov. 28. 14:00
MTK II - FC Dabas
3:0 (0:0)

nov. 28. 11:00
Újpest II - Eger
3:2 (1:1)
nov. 28. 11:00
DVTK II - Jászberény
2:3 (2:2)
nov. 28. 13:00
Salgótarján - Debreceni EAC
0:1 (0:1)
nov. 28. 13:00
Tállya - Kisvárda II
2:0 (1:0)
nov. 28. 13:00
Törökszentmiklós - Putnok
0:2 (0:1)
nov. 28. 13:00
Sényő - BKV Előre
1:2 (0:0)
nov. 28. 13:00
Füzesgyarmat - Hidasnémeti
3:3 (0:1)
nov. 28. 13:00
Tiszaújváros - DVSC-DEAC
5:2 (3:2)
nov. 28. 13:00
Tiszafüred - Hajdúszoboszló
1:3 (0:1)
nov. 28. 11:00
Győri ETO II - Pápai Perutz
0:2 (0:1)
nov. 28. 11:00
Gyirmót II - Balatonfüred
4:0 (1:0)
nov. 28. 13:00
Veszprém - Érd
3:1 (3:0)
nov. 28. 13:00
Kelen - Tatabánya
1:0 (1:0)
nov. 28. 13:00
Komárom - SC Sopron
1:1 (1:0)
nov. 28. 13:00
Mosonmagyaróvár - Andráshida
4:0 (1:0)
nov. 28. 13:00
Gárdony - Kaposvár
1:5 (0:3)
nov. 28. 13:00
ZTE II - BVSC-Zugló
2:4 (1:3)
nov. 28. 16:00
Bicske - Vidi II
0:0
1 mérkőzés
nov. 28. 13:30
Sheffield United - Bristol City
2:0 (1:0)

1 mérkőzés
nov. 28. 20:30
Como - Parma
1:1 (0:0)
nov. 28. 16:30
Marítimo - Pacos de Ferreira
2:0 (0:0)
nov. 28. 19:00
Sporting CP - Tondela
2:0 (1:0)
nov. 28. 21:30
FC Porto - Guimaraes
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 28. 14:30
Rubin Kazan - Dinamo Moszkva
2:3 (1:1)
nov. 28. 18:00
CSKA Moszkva - Zenit Szentpétervár
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 28. 16:30
Botosani - Voluntari
1:1 (0:1)
nov. 28. 19:15
CS U Craiova - Steaua Bukarest
2:3 (1:2)
4 mérkőzés
nov. 28. 11:30
Gazisehir Gaziantep - Konyaspor
3:2 (1:1)
nov. 28. 14:00
Fatih Karagümrük - Trabzonspor
0:2 (0:1)
nov. 28. 14:00
Sivasspor - Hatayspor
4:0 (2:0)
nov. 28. 17:00
Malatyaspor - Galatasaray
0:0
4 mérkőzés
nov. 28. 01:30
Sao Paulo - Sport Recife
2:0 (0:0)
nov. 28. 20:00
Corinthians - Atlético PR
1:0 (0:0)
nov. 28. 20:00
Atlético Mineiro - Fluminense
2:1 (1:1)
nov. 28. 23:00
Internacional RS - Santos
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 28. 13:30
Genk - Club Brugge
2:3 (0:1)
nov. 28. 16:00
Zulte-Waregem - Beerschot-Wilrijk
2:0 (2:0)
nov. 28. 18:30
Gent - Standard Liege
3:1 (1:0)
nov. 28. 21:00
Royal Antwerp - KV Oostende
3:0 (0:0)

2 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Livingston - Rangers FC
1:3 (1:2)
nov. 28. 16:00
Celtic - Aberdeen
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 28. 14:30
Austria Wien - Sturm Graz
2:1 (0:0)
nov. 28. 14:30
Hartberg - LASK Linz
2:1 (0:0)
nov. 28. 17:00
Ried - Rapid Wien
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Inhulets - Shakhtar Donetsk
0:1 (0:1)
nov. 28. 16:00
Rukh Vynnyky - Metalist Kharkov
2:0 (1:0)
nov. 28. 18:30
Kolos Kovalivka - Veres Rivne
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 28. 16:00
Ipswich - Crewe
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Osnabrück - Freiburg II
0:1 (0:1)
nov. 28. 14:00
Viktoria Köln - Hallescher
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
nov. 28. 14:15
FC Zürich - BSC Young Boys
1:0 (0:0)
nov. 28. 16:30
Lausanne - Servette
0:3 (0:0)
nov. 28. 16:30
Luzern - Basel
1:3 (0:1)
nov. 28. 12:00
Linares Deportivo - Real Madrid II
1:0 (0:0)
nov. 28. 16:00
Gimnastic - Atlético Baleares
1:2 (1:1)
nov. 28. 17:00
Sevilla Atlético - Llagostera
2:1 (1:1)
nov. 28. 17:00
UCAM Murcia - Algeciras
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Olympiakos Pireus - Volos NFC
2:1 (0:0)
nov. 28. 14:00
OFI Heraklion - Ionikos Nikea
2:1 (1:0)
nov. 28. 18:30
Panathinaikosz - Panaitolikos
2:0 (0:0)
nov. 28. 18:30
PAOK Saloniki - Aris Saloniki
0:1 (0:1)

4 mérkőzés
nov. 28. 01:30
Estudiantes - Vélez Sársfield
1:0 (1:0)
nov. 28. 21:00
Rosario Central - River Plate
2:2 (1:0)
nov. 28. 23:15
Defensa y Justicia - Colón
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 28. 23:30
Philadelphia - Nashville
1:1 / tizenegyesekkel 2:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 28. 12:30
Wisla Plock - Cracovia Krakow
2:1 (2:0)
nov. 28. 15:00
Lech Poznan - Warta Poznan
2:0 (0:0)
nov. 28. 17:30
Legia Warszawa - Jagiellonia
1:0 (1:0)
nov. 28. 14:30
Pescara - Lucchese
0:0
nov. 28. 14:30
Reggiana - Viterbese Castrense
3:3 (0:1)
nov. 28. 14:30
Carrarese - Teramo
4:0 (1:0)
nov. 28. 14:30
Fermana - Imolese
3:0 (2:0)
nov. 28. 14:30
Entella - Cesena
3:1 (1:1)
nov. 28. 14:30
Modena - Pistoiese
6:1 (4:0)
nov. 28. 14:30
Gubbio - Ancona 1905
1:1 (0:0)
nov. 28. 14:30
Montevarchi - Vis Pesaro
1:1 (0:0)
nov. 28. 14:30
Picerno - Palermo
1:0 (1:0)
nov. 28. 14:30
Foggia - Vibonese
5:2 (4:0)
nov. 28. 14:30
Messina - Fidelis Andria
2:3 (1:2)
nov. 28. 14:30
Turris - Avellino
1:2 (1:2)
nov. 28. 14:30
Nuova Monterosi - Catanzaro
1:1 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
nov. 28. 17:00
Trnava - Ruzomberok
0:3 (0:1)
nov. 28. 12:00
Celta Vigo II - Extremadura
1:1 (0:1)
nov. 28. 12:00
Calahorra - Leonesa
2:0 (0:0)
nov. 28. 12:00
Inter de Madrid - Tudelano
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 28. 15:00
Sibenik - Dinamo Zágráb
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Viborg - SonderjyskE
1:1 (1:1)
nov. 28. 14:00
Odense BK - Nordsjaelland
2:0 (1:0)
nov. 28. 16:00
Bröndby - Randers
1:0 (1:0)
nov. 28. 18:00
Aalborg - FC Kobenhavn
1:3 (1:3)
5 mérkőzés
nov. 28. 15:00
Djurgarden - Varberg
2:3 (0:1)
nov. 28. 15:00
Degerfors - Norrköping
4:1 (4:0)
nov. 28. 15:00
IFK Göteborg - Östersunds
4:0 (2:0)
nov. 28. 17:30
Kalmar - Malmö FF
0:1 (0:0)
nov. 28. 17:30
Halmstad - Hammarby
0:0
4 mérkőzés
nov. 28. 15:00
Slavia Praha - Teplice
3:0 (2:0)
nov. 28. 15:00
Hradec Králové - Karvina
1:0 (1:0)
nov. 28. 15:00
Jablonec - Mlada Boleslav
0:1 (0:0)
nov. 28. 18:00
Sparta Praha - Slovan Liberec
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Kolubara - Backa Topola
2:1 (0:1)
nov. 28. 13:00
Radnicki Nis - Radnik Surdulica
3:0 (2:0)
nov. 28. 14:25
Crvena Zvezda - Spartak Subotica
3:0 (1:0)
nov. 28. 16:30
Vozdovac - Partizan
0:3 (0:1)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
nov. 28. 20:00
Botafogo - Guarani
2:2 (0:0)
nov. 28. 20:00
CSA - Brasil de Pelotas
4:0 (3:0)
nov. 28. 20:00
Operário PR - CRB
2:1 (2:0)
nov. 28. 20:00
Goiás - Brusque
2:2 (0:1)
nov. 28. 20:00
Londrina - Vasco da Gama
3:0 (2:0)
nov. 28. 20:00
EC Vitória - Vila Nova
0:1 (0:0)
nov. 28. 20:00
Avaí - Sampaio Correa
2:1 (0:1)
nov. 28. 20:00
Remo - Confianca
0:0
6 mérkőzés
nov. 28. 17:00
Rosenborg - Bodo/Glimt
0:0
nov. 28. 17:00
Haugesund - Sandefjord
1:2 (1:1)
nov. 28. 17:00
Kristiansund - Viking
2:3 (1:1)
nov. 28. 17:00
Mjondalen - Sarpsborg 08
1:3 (1:1)
nov. 28. 17:00
Tromso - Stabaek
0:0
nov. 28. 19:00
Brann - Molde
0:1 (0:0)
nov. 28. 17:30
Juventus II - Virtus Verona
0:1 (0:0)
nov. 28. 17:30
Padova - Pro Vercelli
1:0 (1:0)
nov. 28. 17:30
Triestina - Aurora Pro Patria
1:1 (0:0)
nov. 28. 17:30
Mantova - Renate
2:2 (1:1)
nov. 28. 17:30
Lecco - Südtirol
0:1 (0:1)
nov. 28. 17:30
Pro Sesto - Trento
1:1 (0:0)
nov. 28. 17:30
Seregno - Giana Erminio
2:0 (0:0)
nov. 28. 17:30
Fiorenzuola - Legnano
1:0 (1:0)

Kvízjáték online és ingyenes
1 mérkőzés
nov. 28. 17:00
Bohemian - St. Patricks
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
nov. 28. 12:00
Feirense - FC Porto II
3:2 (2:0)
nov. 28. 15:00
Rio Ave - Nacional
1:0 (0:0)
nov. 28. 16:30
Leixőes - Trofense
1:2 (1:1)
nov. 28. 20:30
Académica - Covilha
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 28. 13:45
Dinamo Tiranë - Kastrioti
1:0 (0:0)
nov. 28. 13:45
Kukësi - Egnatia Rrogozhine
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 28. 18:30
AEL Limassol - AEK Larnaka
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 28.
Sputnik - Slutsk
0:3*
nov. 28. 11:00
BATE Borisov - Vitebsk
4:0 (0:0)
nov. 28. 11:00
Isloch - Energetik-BGU Minsk
0:4 (0:2)
nov. 28. 11:00
Neman Grodno - Torpedo Zhodino
3:1 (2:0)
nov. 28. 11:00
Ruh Brest - Dinamo Brest
3:2 (2:2)
nov. 28. 11:00
Shakhter Soligorsk - FK Gomel
0:1 (0:1)
nov. 28. 11:00
Smorgon - FK Minsk
1:0 (1:0)
nov. 28. 20:00
RWDM - Deinze
2:2 (2:0)
nov. 28. 12:40
Tychy - Resovia Rzeszów
0:1 (0:0)
nov. 28. 18:00
Widzew Lódz - Zaglebie Sosnowiec
3:2 (2:1)

Panarom Bebi és baba masszázsolajok
2 mérkőzés
nov. 28. 02:00
CF América - UNAM Pumas
1:3 (1:2)
nov. 28. 04:05
Club Atlas - Monterrey
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Bravo - Koper
1:2 (1:2)
nov. 28. 20:15
NS Mura - Maribor
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
nov. 28. 13:00
FK Rudar - Tuzla City
0:1 (0:0)
nov. 28. 15:00
Siroki Brijeg - FK Sarajevo
2:1 (0:1)
5 mérkőzés
nov. 28. 22:00
Unión La Calera - La Serena
1:2 (0:1)
nov. 28. 22:00
Colo Colo - Unión Espanola
0:1 (0:0)
nov. 28. 22:00
Curicó Unido - Palestino
1:1 (1:0)
nov. 28. 22:00
Universidad Católica - Huachipato
2:0 (2:0)
nov. 28. 11:30
Keciörengücü - Ümraniyespor
3:2 (1:2)
nov. 28. 17:00
Altinordu - Ankaragücü
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Sumgayit Shekher - Zira
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 28. 19:15
Hapoel Haifa - Maccabi Tel Aviv
1:3 (0:1)
nov. 28. 19:45
Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa
1:3 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 28. 12:00
Trans Narva - FCI Levadia
0:2 (0:0)
nov. 28. 14:00
Flora Tallinn - Paide
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Dila Gori - Telavi
1:3 (1:1)

nov. 28. 13:00
Tusker - CS Sfaxien
0:0
nov. 28. 14:00
Zanaco - Binga
3:0 (1:0)
nov. 28. 14:00
Simba - Red Arrows
3:0 (2:0)
nov. 28. 14:00
APR - Renaissance Berkane
0:0
nov. 28. 14:00
Royal Leopards - Kabylie
1:0 (1:0)
nov. 28. 15:00
Mazembe - Marumo Gallants
1:0 (1:0)
nov. 28. 15:30
Otoho d'Oyo - Gor Mahia
1:0 (0:0)
nov. 28. 16:00
Hearts of Oak - Saoura
2:0 (1:0)
nov. 28. 16:00
Rivers United - Al Masry
2:1 (2:1)
nov. 28. 16:00
Maniema Union - Pyramids
0:1 (0:1)
nov. 28. 16:30
USGN - Motema Pembe
2:0 (0:0)
nov. 28. 17:00
ASEC Mimosas - Interclube
2:0 (0:0)
nov. 28. 17:00
Nouadhibou - Cotonsport
0:0
nov. 28. 17:00
LPRC Oilers - Orlando Pirates
0:2 (0:1)
nov. 28. 13:45
Iraklis 1908 - Larisa
1:1 (0:0)
nov. 28. 13:45
Apollon Pontou - PAOK II
0:3 (0:2)
nov. 28. 13:45
Pierikos Katerini - Niki Volos
0:3 (0:1)
nov. 28. 13:45
Xanthi - Almopos
2:0 (0:0)
nov. 28. 13:45
Thesprotos - Kavala
7:0 (4:0)
nov. 28. 13:45
Veria - Trikala
1:0 (0:0)
nov. 28. 13:45
Irodotos - Kallithea
0:2 (0:0)
nov. 28. 13:45
Levadiakos - OF Ierapetra
3:1 (0:0)
nov. 28. 13:45
Episkopi - PAE Chania
1:1 (0:0)
nov. 28. 13:45
Rodos - Zakynthos
4:0 (2:0)
nov. 28. 16:00
Kifisia - Diagoras
0:0

1 mérkőzés
nov. 28. 10:15
Viktoria Zizkov - Varnsdorf
0:2 (0:1)
nov. 28. 20:00
Royal Pari - Real Potosí
5:0 (2:0)
nov. 28. 22:15
Jorge Wilstermann - Club Bolívar
1:0 (1:0)
nov. 28. 13:30
NK Krka - Bilje
1:1 (1:0)
nov. 28. 13:30
Abha - Al-Hilal
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 28. 12:00
Ararat-Armenia - Van
2:0 (0:0)
nov. 28. 15:00
Pyunik - Urartu
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Esbjerg - Nyköbing
3:0 (1:0)
nov. 28. 15:00
Horsens - Hobro
2:1 (1:0)
nov. 28. 16:00
Fola Esch - Hostert
2:0 (0:0)
nov. 28. 16:00
Differdange - UT Pétange
4:0 (0:0)
nov. 28. 16:00
Swift Hesperange - F91 Dudelange
1:0 (0:0)
nov. 28. 16:00
Rodange - Wiltz
2:0 (1:0)
nov. 28. 16:00
Victoria Rosport - RFCU Luxemburg
3:1 (0:0)

11 mérkőzés
nov. 28. 05:00
Blaublitz Akita - Tokyo Verdy
1:4 (1:2)
nov. 28. 05:00
Ryukyu - Albirex Niigata
1:1 (1:0)
nov. 28. 05:00
Sagamihara - Matsumoto Yamaga
1:1 (0:0)
nov. 28. 06:00
V-Varen Nagasaki - Fagiano Okayama
0:1 (0:0)
nov. 28. 06:00
Giravanz Kitakyushu - Tochigi
1:2 (0:1)
nov. 28. 06:00
JEF United - Kyoto Sanga
0:0
nov. 28. 06:00
Mito Hollyhock - Ehime
2:1 (0:1)
nov. 28. 06:00
Renofa Yamaguchi - Ventforet Kofu
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 28. 23:00
Guairena - Guaraní
1:1 (1:0)
nov. 28. 23:00
Cerro Porteno - 12 de Octubre
1:0 (0:0)
nov. 28. 14:30
Golden Arrows - Baroka
3:2 (2:0)
nov. 28. 14:30
Real Kings - Stellenbosch
1:0 (0:0)
nov. 28. 14:30
Moroka Swallows - Kaizer Chiefs
1:3 (0:2)
nov. 28. 16:30
Maritzburg United - AmaZulu
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 28. 15:30
Kairat Almaty - Shakter Karaganda
3:3 / tizenegyesekkel 9:8 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Tikves Kavadarci - Rabotnicki
2:0 (1:0)
nov. 28. 13:00
Bregalnica Stip - Borec
2:1 (1:1)
nov. 28. 13:00
Pelister - FK Skopje
0:0
nov. 28. 13:00
Shkupi - Struga
4:0 (0:0)

nov. 28. 13:00
Rudar Pljevlja - FK Podgorica
0:1 (0:0)
nov. 28. 15:00
Decic - OFK Petrovac
4:4 (0:1)
5 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Kauno Zalgiris - Banga
0:1 (0:0)
nov. 28. 14:00
Suduva - Dainava Alytus
0:1 (0:0)
nov. 28. 14:00
Nevezis - Riteriai
0:6 (0:4)
nov. 28. 14:00
Zalgiris Vilnius - Dziugas Telsiai
3:2 (1:1)
nov. 28. 14:00
Panevezys - Hegelmann Litauen
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
nov. 28. 12:00
Milsami - Floresti
5:0 (2:0)
nov. 28. 16:00
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto
7:0 (6:0)
nov. 28. 06:00
Daegu - Jeonbuk
0:2 (0:0)
nov. 28. 08:30
Incheon - Pohang
0:0
nov. 28. 08:30
FC Seoul - Gangwon
0:0
3 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Gzira - Gudja United
3:2 (1:0)
nov. 28. 16:00
Hamrun Spartans - Santa Lucia
3:0 (2:0)
nov. 28. 18:00
Balzan - Hibernians
1:2 (1:1)
nov. 28. 01:00
AD San Carlos - Grecia
1:3 (1:2)
nov. 28. 18:00
Alajuelense - Pérez Zeledón
3:0 (1:0)
nov. 28. 22:00
Guanacasteca - Saprissa
1:0 (1:0)
nov. 28. 22:00
Cartaginés - Jicaral
4:0 (1:0)
nov. 28. 22:00
Guadalupe - Santos Guápiles
0:5 (0:2)
nov. 28. 22:00
Sporting San José - Herediano
0:2 (0:0)

nov. 28. 13:00
Feronikeli - Ballkani
0:1 (0:0)
nov. 28. 13:00
Malisheva - Drenica Skënderaj
2:0 (0:0)
nov. 28. 13:30
Llapi - Gjilani
0:0
4 mérkőzés
nov. 28. 11:00
UE Santa Coloma - Sant Julia
1:1 (0:0)
nov. 28. 13:30
Ordino - Carroi
2:0 (0:0)
nov. 28. 16:00
Engordany - FC Santa Coloma
2:4 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 28. 08:00
Rangers FC - Hongkong FC
4:0 (2:0)
nov. 28. 10:30
Kitchee - Southern District
2:1 (0:0)
nov. 28. 15:00
Fiorentino - Libertas
3:2 (0:0)
nov. 28. 15:00
Juvenes/Dogana - Virtus
1:2 (0:0)
nov. 28. 15:00
San Giovanni - Cosmos
5:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
357
45 (13%)
133 (37%)
491
356
38 (11%)
143 (40%)
476
357
41 (11%)
132 (37%)
469
   Mázli2
357
41 (11%)
132 (37%)
469
357
32 (9%)
152 (43%)
464
357
36 (10%)
141 (39%)
462
   Tila
356
42 (12%)
126 (35%)
462
357
34 (10%)
145 (41%)
460
   Somi12
357
40 (11%)
130 (36%)
460
10. Xxy
357
34 (10%)
144 (40%)
458

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont