Főoldal » Meccsek » 2021. november 28. » Celta Vigo II - Extremadura

Celta Vigo II - Extremadura 1:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2021. november 28. 12:00
Helyszín: Campo de Fútbol Municipal de Barreiro (Vigo)

Elías Pérez ('15, 0-1), Jordan Holsgrove ('90+2, 1-1)

Celta Vigo II győzelem:
27 tipp (65%)
2 tipp (4%)
Extremadura győzelem:
12 tipp (29%)

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Extremadura győzelem
Az elmúlt fél évben a Celta Vigo II háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Celta Vigo II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Celta Vigo II 3 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Celta Vigo II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Celta Vigo II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Inter de Madrid vagy az UD Logronés. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unionistas de Salamanca, a S.S. Reyes. A Celta Vigo II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Celta Vigo II 1166., Extremadura 1462. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celta Vigo II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Celta Vigo II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.