Főoldal » Meccsek » 2021. november 28. » Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao II

Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao II 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 10-én is volt Athletic Bilbao II - Deportivo La Coruna mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2021. november 28. 17:00
Helyszín: Estadio Abanca-Riazor (A Coruña)

Juan Artola ('58, 0-1), Antxón Jaso ('65, öngól, 1-1)

Deportivo La Coruna győzelem:
34 tipp (80%)
7 tipp (16%)
Athletic Bilbao II győzelem:

Deportivo La Coruna utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Athletic Bilbao II győzelem
Az elmúlt fél évben a Deportivo La Coruna négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Athletic Bilbao II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Deportivo La Coruna sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Deportivo La Coruna 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Athletic Bilbao II pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Deportivo La Coruna jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Deportivo La Coruna olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II, a Pontevedra. Az Athletic Bilbao II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Unión vagy a Zamora CF. A Deportivo La Coruna erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Deportivo La Coruna olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Ponferradina. Az Athletic Bilbao II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Valladolid II. A Deportivo La Coruna csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Deportivo La Coruna 220., Athletic Bilbao II 1143. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Coruna jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Deportivo La Coruna csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.